ПредишенСледващото

"Динамо" - "Днепър" с 1: 0. доклад мач. Минимална спечелване на класа

Срещата репортаж от Динамо - Киев - FC - Днепър

Днес, "Динамо" в третия кръг на първенството на Украйна на NSK "Олимпийски", за да играе с "Днепър".

Сергей Ребров мобилизира същия състав като в предишния мач с "Карпати". Докато набира форма след контузия Данило Силва в десния бек отново отиде Morozyuk и трайно място в лазарет Khacheridi взе Вида. Громов след завръщането Yarmolenko във втората игра в един ред е на пейката.

Първият път, когато на вратата Шеликова възниква при 6-та минута. Риболовът се осмели да рита отляво, но топката профуча близо до далечната греда. Три минути по-късно бяха ранени Вида - хърватин главата с пълна скорост се блъснал в Кравченко. След грижи Домагой връща на терена, но не можа да продължи и бе заменен от младия Sofya Ochigava, което прави дебюта си за първия отбор.

На 30 минути от първата половина на Динамо почти не създадоха опасни моменти пред портите на "Днепър", с изключение на неточни изстрела на риболов. Обичайно дейност се различава Yarmolenko, въртейки няколко съперници в наказателното поле, но Андрю леко преекспонирани топка, и в крайна сметка до ударения хода не е достигната.

Гостите посвещават повече време, за да се ограничи "Синьо-белите" в тяхната половина на терена, отколкото атакуващите ходове. И все пак през първата половина на dnepryane на мача имахме шанс да разочаровам Shovkovskiy. След 35 минути игра при една бърза контраатака "Днепър" завърши с лумбаго Bliznichenko от левия фланг към Balanyuk удар връзка, която се над гредата.

Kiyani каза плътен удар риболов от 20 метра, но тя не е успяла Shelikhov лесно. Най-много, домакините през първата половина не беше достатъчно, а Отборите се оттеглиха към съблекалните с гол за 0: 0.

След почивката, Динамо стана по-активно, а пред вратите на Shelikhov беше наистина горещо. Първо относно позицията на шок беше Yarmolenko - Андрю се опита да завърти топката в далечния ъгъл, но топката премина на сантиметри от гредата. Тогава вратарят, "Днепър" буквално взе топката с глава след Мораес Morozyuk балдахин. В следващата атака, бразилецът все пак успя да пробие, но ударът от Junior изпрати топката право в ръцете на Shelikhov.

Dnepryane щракна в 58-ата минута. Кравченко висеше с дузпа, Олександър Svatok главата закачи топката в целта, но Shovkovskiy показа чудесата на реакция и спаси отбора.

Половин час преди края на редовното време Ребров направен втори заместник в мача, вместо освобождаване SIDORCHUK повече насочена към атака Garmash. Денис едва стъпил на терена като "бяло-сините" са отворили сметката. Гонзалес перфектен удар отдясно на главата Мораес, който от мрежата на линията превозваше топката в мрежата. Това бе 63-ата минута на срещата.

След "Динамо" поведе с отделения Ребров даде dnepryane инициатива и продължиха напред рядко. След 81 минути игра, треньорът на "бяло-сините" и напълно отстранен от игра самотен нападател Жуниор Мораеш, той се променя, за да opornika Korzun. Оставащото време преди последния съдийски сигнал, домакините контролираха положението на терена и не дават "Днепър" по-близо до целта Shovkovskiy.

В резултат на това, за сметка и остана 1: 0 в полза на "Динамо", който спечели трета поредна победа, и докато има индикатор на 100%, като девет точки от възможни девет.

От класа? Юджийн, където се вземат тези хакове?
Ако има хора, които са доволни от тази игра, тя е или луд, или просто много далеч от футбола. Нито един полицай в мача. Само гол на младостта грешки Днепър, всичко! Derezherom атаки е старателен, но Sydorchuk дъб. Как е? Какви дейности трябва Buyalsky? Човек не е само на терена. това е само празно място. Мисля, че след месец и половина, ще бъде много, много тъжно след началото в Шампионската лига. Какво ще правим с Ювентус например, ако му позволиш първо? Подмяна Мораес на Korzunu- овации!
Ами, по принцип можете да minusovat и се радват на голяма победа над децата и аматьори.