Skvadro Azzurro победи (видео) информационен портал на Украйна
Коста Рика е направила още една сензация. Екип минимално победи Италия и стигна до 1/8 финалите на Световната купа!

Италия - Коста Рика - 1: 0 (0: 1) Цели: Ruiz 44 "- 0: 1 Италия: Буфон, Киелини, Матео Дармиан, Абате, Bartsali, Мот (Касано 46 ') Candreva (Лоренцо Инсине 57'), Маркизио (Cerci 69 '), De Rossi, Пирло, BalotelliZapasnye: Sirigu, Бонучи, Акуилани, пароли, неподвижен Вератти, Матия Де Шильо, Perin, Палета

Коста Рика: Навас Гонсалес Уманя, Дуарте, Диас, Гамбоа, Борхес, Боланос, Техеда, Кембъл (Urenya74 ") Руис (Бренес 80 ')

Предупреждения: Cubero 71 "Балотели 69"

Мачът между Италия и Коста Рика откри деветата игра ден на Световната купа. И двете групи са стигнали до мача в добро настроение, подпомаган от резултатите от първия кръг. Италианският отбор е в състояние да победи англичаните, достоен отговор на всички скептично настроени футболни фенове и репортери. И Коста Рико се отбележи, усещане. "Лос Ticos" преди няколко дни са извлечени по-силна воля победа над Уругвай.

Отбор е лесно да се отгатне преди време. Много публикации напълно се досетили, че играчите Хорхе Луис Пинто и Чезаре Прандели е настроен да стартира. Приятна изненада за феновете на "адзурите" е фактът, че се състоя пред портата Буфон възстановена. Costa Ricans използват обичайната схема с петима защитници, които бяха да се запази Балотели и неговата компания.

Футболният отбор на Италия и Коста Рика се знае, че Уругвай победи Англия. За екипа на Хорхе Луис Пинто победа в играта на докладване би означавало, достигайки до плейофите, но за Италия трите точки все още не гарантира преминаване към следващия етап на Световното първенство по футбол. Така че с мотивацията на играчите и на двата отбора са имали никакви проблеми.

Ситуацията преди мача

Внимателно ИТАЛИЯ

Тези, които се очаква силен старт от италианския отбор, са грешни. Екипът Чезаре Прандели избра предпазлив футбол, бавно контролиране на топката в средата на футболно игрище. Опитах "Azzurrini" внимавай за слабите места в Коста Рика поръчки в областта на отбраната, което от своя страна създава първата точкуване шанс на мача. След Борхес спечелил ъгъл глава удари от района на вратаря, но топката прелетя над вратата Буфон. Между другото, Джанлуиджи в този епизод не е много уверено играе на изхода.

Италиански отбор, въпреки статута на фаворит на противника, не се колебайте да се оттегли целия екип на неговата половина на терена и в отбрана. Това предпазлива стратегия "адзурите" не е съвсем като тима от Коста Рика. Trust Хорхе Луис Пинто е много по-изгодно би било да се действа при контраатаките, което от своя страна може да покаже скорост Кембъл. И в тази игра Джоел беше трудно да се прилагат най-добрите си качества.

ФЕСТИВАЛ НА моменти и GOAL

В 27-та минута на мача, италианците създадоха първия си мачбол. Мота спечели селекция около наказателното поле на някой друг и стегнат удар - топката лети към вратата си. За по-малко от пет минути, тъй като номиналните собственици трябваше да отново да отбележат. Гениална Пирло изведе Балотели пропуск един-на-един с вратаря, Марио хвърли охраната, но топката бе изпратена в ляво от вратата! Италиански отбор изглежда бъдат уловени смелост. Същата Балотели 33-та минута, хладно стреля на наказателното поле, но вторият опит Навас покрит топка. Няколко минути по-късно Коста Ricans отговори не по-малко остър: Буфон трябваше да спасява италианския отбор след прекрасен удар Bolaños.

До края на първото полувреме отборът продължи да играе активна, но това не е било възможно да се открие сметка. Имаше въпроси и Енрике Osses, чилийската съдията. На 43-ти минута след рязане Кембъл стачкуваха за позиция в наказателното поле на някой друг, където е бил на поляната. Реферът даде дузпа, която беше грешка. Минута по-късно, Коста Рика излезе напред в резултата. След подаване с левия фланг към далечната греда Руис той игра добре глава - топката срещна напречната греда и падна зад голлинията срещу Италия.

ВРЕМЕННО порой от атаки италианци

Още на почивката Чезаре Прандели направи първото си смяна, която е била укрепване на линията на атака. Вместо Мота в лявата Касано. Аз трябва да кажа, че италианският отбор от началото на второто полувреме отстъпи и да атакуват по-голяма сила. В района на 50-минутна разстоянието много готино ударил Матео Дармиан и Навас трябваше да работим усилено, за да се движи топката в ъгъла. След няколко минути на забавление в горния ъгъл ритъм Пирло е от пряк свободен удар, а тук отново пазител на портите на Коста Рика отбор отказа да капитулира.

УВЕРЕНОСТ Коста Рико

Треньорът на Италия влезе в игра още и Лоренцо Инсине, които пускат на терена дава Candreva. В същото време, националният отбор на Коста Рика се дължи на контрола на топката успя да вземе мача от портите си. След 59 минути игра, номиналните гостите се опитаха да проведат бърза атака, но тя беше прекъсната Буфон, който излезе от вратата на време да се намеси. Футболисти от Северна Америка излъчват увереност, че въпреки общото налягане от италианците. Заслужава да се отбележи подкрепата на феновете, които не спират за миг.

Последното замяна Чезаре Прандели беше освобождаването Cerci вместо Маркизио. Въпреки това, след като сте сменили моменти около вратата срещу Коста Рика не се е увеличил. В 84-та минута на мача, Хорхе Луис Пинто можеше да вкара втория гол на контраатака, но Urena топката право в последния защитник. Match и така завърши с резултат 0: 1. Невероятно! Коста Рика изход от трудна група след два кръга, които са първи ясен аутсайдер. По този начин, Англия загубил шансове да продължи борбата, но вторият билет за плейофите ще се борят за Уругвай и Италия през вътрешна борба.