Първият борбата, която се проведе в Хабаровск, завърши наравно (0: 0). Във втория мач в Оренбург, през повечето време и завърши наравно 0: 0. В дузпи ", SKA-Хабаровск" е по-силен - 5: 3.

По този начин, "SKA-Хабаровск" за първи път в историята си влезе във Висшата лига, а "Оренбург" ще се проведе следващия сезон в Първа дивизия.

Ние във Висшата лига. Смятате ли да повярвам.

Хабаровск SKA първи път в историята, за да играе във Висшата лига.

"Оренбург" е 13-ти в последния шампионат във Висшата лига, а "SKA-Хабаровск" беше в плейофите, завършвайки сезона на четвърто място в Първа дивизия.

Свързани новини

"Енисей" спечели в "Арсенал" в първите плейофите за място във Висшата лига

"SKA-Energia" и "Оренбург" вързани в първите плейофите за място във Висшата лига

Rossiyanka загуби на противника от Румъния в два сета Детайли

Що се отнася до клуба Москва образува дело заради инцидента в мача от УЕФА младежката лига с "Ливърпул" Повече

Железничари са много близо до противника, но има мач по-малко, "Зенит" Повече

ЦСКА може да грабне победата в 89-ата минута, но пропусна дузпа Прочетете повече

На подиума също бяха Хамилтън и Рикардо Научете повече

Хванати червено-белите "Ахмад" в класирането Повече

Руския национален отбор няма да може да участва в Световната купа Подробности

Добре известен фигурист извършва в тандем с Олег Protopopov Повече

Новини раздели

В света на Порошенко предлага да се разшири специалния статут на Донбас година в президентски законопроект за "реинтеграция на Донбас" действията на Русия се квалифицират като "въоръжено нападение" Всички новини

Икономика "система" не възнамерява да отиде в международните съдилища в спор с "Роснефт" През лятото на съда се опитва да "System" 136 милиарда рубли загуби, решението обжалват двете страни на спора, но Владимир Путин разчита на споразумение за уреждане Всички новини

Културата критикува "Матилда", заяви ръководителят на Съвета в рамките на Министерството на културата подаде оставка подаде оставка го посъветвал Владимир Медина Всички новини