Шахтьор - Днепър украинското първенство Акценти 2016-17

Шахтьор победи ФК Днепър Шахтьор

Шахтьор продължи с победната серия този сезон Украйна, побеждавайки на много неудобни за себе си съперник Днепър с гол за 4: 0.

Въпреки това, сега ние имаме един напълно различен отбор Днепър - не толкова млад като неопитен. Той играе важна роля в първия мач, когато Шахтьор вкара два пъти в една минута след изпълнение на корнер. В първия случай Rakitskiy от ъглов флаг приключи доставката на извън наказателното Сърна, капитанът на дъното "миньорите" в наказателното поле, където Ordets "заснети" Шеликова няколко метра. Минута по-късно отново след изпълнение на корнер дентин спечели борбата във въздуха и се насочете покрай вратаря.

В действителност, тази игра е "готово". Миньор в спокоен ритъм контролира играта, спестявайки сила за Купата на европейските шампиони срещу опозицията в Истанбул и Днепър се опита да поеме инициативата, но в допълнение към създаването на няколко polumomentov не помня атаката.

Но Шахтьор, дори и с темпо, два пъти хванат Днепър от грешките през втората половина. В средата на второто полувреме, благодарение на Marloes Шеликова метра грешка с 23 удари далечната долния ъгъл на вратата на Днепър, и преди последния съдийски сигнал Ферейра главата Заключен хвърли от флангово Сърна.

Win 4: 0 Динамо позволява Шахтьор наваксване в класирането, като вкара в навечерието на Киев по голова разлика / допуснати гола.

Цели: Ordets, 13, 14, дентина, Marlos, 71, Ферейра, 89

Миньор: Pjatov - Сърна Ordets, Rakytskyy Исмаил - бебе и Фред - дентин (Ферейра, 77), Коваленко (Него 66) Marlos - Едуардо (Степаненко 80)

Днепър: Shelikhov - Valeriy Luchkevych, Александър Svatok, Cheberyachko, Поле - Кравченко, Kohut (Kochergin, 46) - Vakulko, Polito, Bliznichenko (Наза, 76) - Balanyuk (Dovbyk, 46)

andrew_cooper (Андрю Купър SEO-мениджър)