Вчера в Казан съкрушително поражение на руснаците във финалния мач на турнира приключи в десетия, юбилеен младши първенство по хокей на света.

Андрей Бирюков отделения са били в състояние да защити титлата най-добър отбор в света, загубени за канадци -0 8.

предшественици на хокей на свой ред се очертава като бъдеща първа мотика стаи като част също не са, обаче, направи вчера екип с личност и воля за победа.

Жалко е, че срамът на лед се проведе в Казан - град с голяма хокей традиция. Фенове пълни арена на капацитет и се опитаха да подкрепят нашите момчета. Не забравяйте, епизод, когато руснаците в средата на началния период пропуснати втори гол, на стадиона без колебание започна да пее химн. На кратко част от емоционалните изблици беше достатъчно. В крайна сметка, обаче, първата почивка противници отидоха с гол за 5: 0 в полза на гостите. Тези цифри не искат да се поберат в главата ми на фона на всички очаквания празник, но в същото време е ясно, че всички на случая.

На превратностите на оставащите две точки, за да кажат безсмислен - нави "в асфалта", канадци са щастливи да свършите работата.