ПредишенСледващото

Реал Мадрид - Барселона уебкаст на живо през 2-3, newsone

NewsOne доведе текст излъчване на борбата.

Освен факта, че днешната опозиция на най-горещите в съвременния футбол и той планира да гледате мача над половин милиард (!) Зрители по целия свят, мачът беше много важно от гледна точка на турнира. "Реал" напред в първенството на Испания "Леопард" с 3 пункта. Като се има предвид, че останките на всички 5 кръга, каталунците в тази игра са необходими беше победа преди края на испанското Ла Лига турнира.

И това е, което дойде от него.

"Реал" (Мадрид) - "Барселона" - 2: 3

Започвайки очни ставки.

"Реал": Навас - Карвахал, Начо, Серхио Рамос, Марсело - Модрич, Казимир, Кроос - Бейл, Бензема, Роналдо.

"Барселона": тер Stegen - Серхи Роберто, Самуел Umtiti, Пике, Жорди Алба - Иниеста, Бускетс, Ракитич - Меси, Суарес, Paco Alcácer.

Приключила. "Барса" догони "Реал" в точкуване, благодарение на вдъхновена игра на лидера си.

Благодаря ви, че сте с нас. И докато се срещнем отново!

Това беше нещо фантастично! Аржентина гений грабна победата за "Барселона" в продължение на 11 секунди преди последния съдийски сигнал, след отбелязване на гол. в контраатака (здравей защитници "Real!")

90 + 2 минути. Гол. Меси! 2: 3. Фантастично!

90 минути. Дори и жалко, че играта свършва! Добавено 2 минути.

Невероятно! Макар. По думите на Валери Lobanovsky (не забравяйте времето на връх): "Вие не вкара - вие играят!"

Просто (4 минути са минали), който заменя колумбийски Хеймс затваря Marselos фланг навес - и резултатът. "Реал" в малцинство изчиства - 2: 2.

85минути. GOOOOL! Хеймс Родригес! 2: 2!

80 минута. Пике можеше да завърши мача (smsle интриги), но с 4 метра удари топката под мишницата Навас!

77минути. Уау! Серхио Рамос директен червен за грубо справи срещу Меси!

73 минути. Goaaaaal! Иван Rakitiiiiich! 1: 2. С наказание, левица, Ход ход, хърватин показва "Леопард" напред!

70 минути. Две резервни съперници. Както в случая. Otmuchilas Paco Alcácer - и листа. И Зидан отстранен от областта Казимир - далеч от греха.

68 минути. Суарес! С 2 метра заснети уругвайски гол, но ударът му се дърпа Навас! Вратари сега невероятна игра!

67 минута. Asencio от фланг otpasoval Ronladu, но той не се получи, и е бил в положение на засада.

За играта Меси днес.

59 минути. Пике! Но това е, че, т.е. просто "Съпругът Shakira!" Zhperar главата след удар един корнер със сигурност, но Навас "в karkolomnomu strybku" удари топката!

56 минути. Alcácer - като Пако! (Изведнъж той получи топката точно пред вратата, но не намери нищо по-добро от удари двор "pyrom" - направо на вратаря.

53 минути. Отново трето Stegen! Немски дърпа удар от Бензема - от близко разстояние, с 3 м главата! Foot удари топката в гол "Барселона"!

48 минута. Кроос от разстояние - в ъгъла - трето Stegen дърпа!

"Реал" активно започна 2-то полувреме.

Cool игра! Ние не са съгласни! )

Четиресет и пет минути. Казимир излъган атаката и дори грубо стъпи на Меси глезена. Трябва да има второ предупреждение - и премахването! Но съдията беше страх.

Пикет: "Лъки за вас човек."

Казимир: "Да не се спори!" )

40 минута. "Реал" podrasteryal и Меси, вероятно ядосан, защото на зъбите - плюе вълна, и започна да карам на крема. Друг хладен момент Лео е!

38 минута. И Би Би Си също е не по-дълъг - Бейл напусне терена заради влошената нараняването.

33минута. GOOOOL! Меси! 1: 1

Gol е малко нелепо. Кроос е на ъгъла (първи мач), трето Stegen чукна топката извън наказателното поле, където той е бил прибран от Марсело. Навес - Роналдо в положение на засада, но Серхио Рамос, чието положение на засада просто не го направи, срещна гредата. От бара топката лети до Казимир, който я завършва в празен нето - 1: 0.

Двадесет и осем минути. ГОООЛ! "Реал"! Казимир! 1: 0!

25 минута. Липса на Neimar - огромна загуба, "Барселона". Paco Alcácer, което се прави - всичко на мястото си. Е, аз не трябва да има един играч на този клуб като "Барселона", за да губят топката protso защото той не може да се справи. И Paco е какво се е случило в тази игра повече от веднъж.

Двадесет минута. Уау! Марсело Меси лакът удари в лицето - всичко това в Аржентина брадата в кръвта!

Какво бихте разбере Марсело дори лекарите лекуват. лакът. Какво да кажа за Меси, който все още е отнето от полето!

Но е съмнително дали умишлено победи съперника бразилски.

18минути. Борса atkami отбор, но Бензема удари зле и Суарес - още по-зле (не удари топката).

Според бившия играч на отбора на Украйна, а сега teleeksperta Евгений Левченко за епизода във 2-та минута.

Гледането на преиграването, Umtiti нещо на Роналдо фаулиран. Наказание е!

12 минута. Още първата жълт: Бразилски Казимир за ненужен фаул срещу Меси аржентинци. Те не харесват двойно, също въз основа на опозицията отбори!

11 минута. Добра атака, "Барселона" Суарес с 20 Местре се качи в една малка цел (между краката Srehio Ramos), но пропусна най-(порта).

Трябва да се отбележи, че днес опозицията не успяха да MSN атака тройни - Би Би Си, което е жалко.

N - Neymar - служи суспензия. Всички останали на терена.

5 минути. Първо целта. Разбира се, Роналдо! Местре с 20, но точно в центъра и леко - вратарят улавя топката.

2 мин. Роналдо попада в полето на сблъсък с Samuel Umtiti, и искате да зададете 11-метров! Съдията замълча.

1 минута. 174-е "Clásico" (собственост първенства) започна - играе с топката "Реал".