FGBU NORTHWEST ФЕДЕРАЛНА медицински изследвания ЦЕНТЪР назован. VA Almazovo на Министерството на здравеопазването - Санкт Петербург

Описание на длъжността сертификат специалист, трудов стаж от 5 години Задължения хирург (за деца), планирана и спешна медицинска помощ за децата Условия 08.30-08.30 + преференциално медицинска помощ, наличието на изискванията на Съюза за запазване на работните места хирург (.

преди 19 часа trudvsem.ru

Специалист от 35 000P

Описание на длъжността сертификат специалист, трудов стаж от 3 години работим опит в провеждането на ултразвук на вътрешните органи, ехокардиография, съдов ултразвук (двустранно сканиране на плавателни съдове); опит с новородени Отговорности лекар юздите Условия 09.00-09.00.

Сестра (moyschitsa) от 16 000P

длъжностна характеристика санитарни книги задължения в съответствие с длъжностната характеристика, одобрена от организацията за тази специалност (професия) и спазването на вътрешните правила Условия 09.00-09.00, 09.00-21.00, 08.00-16.12, + преференциално.

Акушерката генерично отделение 25 000P

"Северозападния федерален медицински изследователски център кръстен VA Алмазов." Руски Министерство на здравеопазването - Санкт Петербург

Условия - работа на семейството на перинатална център отделение; - географски специфична m ;. - график: от 9-00 до 9-00 (1/3, 1/2); - заплата от 25,000 рубли; - изпълнение в съответствие с Кодекса на труда, MLA; - субсидирани медицински грижи. Изисквания -.

преди 2 дни superjob.ru

Анестезиолог-кислороден апарат от 38 000P

Отговорностите на: - поддръжка и предоставяне на пациентите за интензивно лечение kardioterapevticheskogo профил. Изисквания: - висше медицинско образование; - валиден сертификат по специалността "анестезиолог"; - трудов стаж.

Преди 1 седмица rabotka.org

Договорът за продажба е

Leroy Merlin - Санкт Петербург (т Pioneer.)

Отговорности: Консултиране на клиенти на отдела за търговия етаж Policing Осъзнайте строителни материали стелажи Изисквания: Приятелски Готовност Купувачите дейност да работи със строителни материали Готов.

преди 2 дни career.ru

Архитект Designer 80 000-100 000P

SetlSiti - Санкт Петербург (m Москва.)

Преди 2 дни hh.ru