Първата стъпка albiselesty

Първата стъпка albiselesty - руски футболен
Преди началото на Световното първенство по футбол Диего Марадона обеща да тичам гол по улиците на Буенос Айрес в случай на национален отбор първенство Аржентина. Първата стъпка към тази лудост е направено! «Rusfootball.info» разказва историята на първия мач "albiselesty" в Южна Африка и на отбора заслужаваха победата Марадона.

Преди мача, в лагера на националния отбор на Нигерия, имаше малко оптимизъм. В своя днешните противници - Аржентина - да вземем един от най-силните отбори през последните години. Едва ли някой наистина се очаква да спечели в тази игра.

Аржентина - Нигерия 1: 0

Аржентина: Ромеро, Демикелис, Хайнце, Самуел, Ди Мария (Бурдисо, 85), Верон (Maxi 73), Масчерано, Джонас, Игуаин (Милито, 80), Меси, Тевес

Предупреждения: Jonas - Аруна

На свой ред, Марадона също имаше някои вълнение преди мача, тъй като Нигерия се вижда основен конкурент на Аржентина в групата. С луд линия на атака, Диего Армандо направи залог на атаката и ранен гол. Оцени играе.

От първата минута, Нигерия е в силна хватка на Меси и компания, и едва ли хване Lagerbäck се мисли за атаката. Триото Меси - Тевес - Игуаин просто смазан от един африкански отбор.

Още в третата минута, Меси Игуаин стреля, но му липсва на няколко метра покрай вратата! Лионел веднага удари от границата на наказателното поле - клизма дърпа трудното топката под напречната греда.

Каква ще бъде, ще бъде. В петата минута с опит Верон сервира от слабините до центъра на наказанието, а Хайнце мощен чукане топката в мрежата - 1: 0! Абсолютно естествено и заслужаваше да отбележи.

Докато "albiselesty" смазва противника, Lars Lagerbäck замислено възлиза на ръба. Първо Тевес, Меси след това, а скоро - и Игуаин имаха сто процента точки, които не са успели да приложат ...

А какво да кажем Нигерия? "Зелена", създаден някои опасни моменти, но и да ги наричаме "асистенции" език не се включва. Така отборът и отиде до почивката.
Статистиката говори за себе си: 12 попадения от Аржентина (5 в целта) и 4 в Нигерия, а Ромеро нито веднъж сериозно и не влезе в игра.

Все пак, това не се отрази на играта. Меси и компания все още упорито владееха топката не дава на противника никакъв шанс. На 65-ти минута Лионел почти ролки топката в мрежата - на "сфера" се провежда на сантиметри от гредата, а скоро и той поставя топката на тепсия Игуаин - вратарят е играл извън похвала.

Спокойна, аржентинци пропуснати опасната контраатака. Одемвинги изтича и даде пропуск за Тайво, който пропусна възможността да спечели. И това е само началото! Под мач завеса Нигерия успя да изравни играта - тези "люлка", победителят може да излезе някой.

Десет минути преди края на Меси да играе stenochku с Милито и удари ъгъла - вратарят спасява. В отговор на атаката Уче не успява да използва сто процента момент липсва от центъра на наказанието.

Атака след атака, и е бил принуден да се защитава отделения на Марадона! Напрежението се сгъсти над стадиона, но това, което чакаше на местните фенове, не се случи. Аржентина в труден мач спечели минимална победа. И Нигерия, въпреки загубата, показа много приличен футбол в края на мача срещу противник клас. Въпреки това, този отбор е все още предстои.