ПредишенСледващото

Скъпи приятели! Бихме искали да продължим нашите литературни конкурси за вас, но за сега това е невъзможно. В резултат на извършената работа и мнения за състезанията, стигнахме до извода, че трябва да бъдат продължени конкурсите. Тъй като те са били извършени на търговска основа, ние не може да организират свои собствени компилации освобождаване на най-добрите творби като награди, отпечатване и разпространение на дипломи, заплащане за работата на журито. Ние сме убедени, че дипломите за победителите в конкурса трябва да бъдат реални, а не виртуални, а състезателите трябва да бъдат издадени недвижими сертификат за участие.
Ето защо, веднага след като там са основателите. че печатането ще можете да отпечатвате тези документи и след това да вземе тяхното разпространение, състезания ще продължат.

В същото време, нашите скъпи млади писатели. можете лесно да публикуват своите творби в нашия форум под творчеството си. сме сигурни, нашето жури ще разгледа, веднага след като състезанията ще продължат.

За да продължите традицията на конкурса, ние сме готови да се организира нов конкурс, например, "Млад разказвач" за деца и юноши.
Лично за себе си, ние не търсим някакви ползи и печалби, а просто си върша малък принос за развитието на нашите деца - нашето бъдеще.
Ние представляваме приблизителната позиция на нов конкурс, на който могат да бъдат намерени на потенциалните учредителите.

за подготовка и провеждане на онлайн конкурса на детски литературен творчество "Млад разказвач"

I. Общи положения

II. Организаторите и основателите на конкурса

  • Конкурсът е образователна група "Zanimatika" в Москва, който е съставен от квалифицирани учители и психолози, маркирани с дипломи на Министерството на образованието в Москва.
  • работят по организацията и провеждането на конкурса се носи от организатора на конкуренцията, нейните функции включват:
    • разпространение на информация за конкурса;
    • създаването на процедури и времето на провеждане на конкурса;
    • разработване на изисквания за дизайн и поддръжка на творбите, представени на конкурса и критериите за тяхната оценка;
    • формирането на състава на журито и координацията на дейностите си по подбора и утвърждаването на записи;
    • събиране на конкурентни материали и подреждането премина конкурсното начало при назначаването на страници zanimatika.ru уебсайт;
    • сертификати за одобрение победители в конкурса;
    • пътуване светлина и резултатите от търга.
  • Основател на конкурса получи и одобри тръжната документация, следи за координирането на работата на организацията и провеждането на конкурса, неговите функции включват предоставяне на финансиране на дейности, изразени:
    • в публикацията, съдържащ най-добрите работни състезателите;
    • организацията на печат и пощенски номинални дипломи и сертификати на победителите в състезателите за защита на конкуренцията, покрай конкурентен подбор;
    • в награждаването на победителите в най-добрите колекции от произведения на състезателите;
    • финансово насърчаване на членовете на труда на журито.

III. Цели и задачи на конкурса

  • Поддръжка и популяризиране на четенето, за да стимулира интереса към четенето и развитието на дейността на ученици читателя;
  • развитие на творческите способности, въображение, отразяващи умения;
  • разработване на желанието и способността да литературни произведения;
  • интензифицира интерес към фолклора, мотивацията на децата и юношите "разбивка на писалката" в жанра на светлина и добра приказка;
  • подобряване на уменията на правописа, повишаване на нивото на грамотност;
  • образование на любов и уважение към родния език;
  • съдейства за организирането на образователни и рекреационни дейности на учениците;
  • образуването на морални стойности;
  • разкриване на творческата личност на детето;
  • идентифициране на талантливи деца и създаване на условия за тяхното изпълнение;
  • привлече вниманието на учители, преподаватели, библиотекари, родители и ученици в развитието на детското творчество;
  • създаване и публикуване на сборник с приказки, която ще включва най-добрите творби на участниците.

IV. Състезателите

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!