ПредишенСледващото

Победата над САЩ в бъдеще ще

Изненадващият факт. На нивото на националния младежки отбор и да даде на нашите момичета равен бой американските жени все още не могат.

Въпреки това, в Универсиада картината се променя драстично - има руския отбор може лесно да се разглоби с конкуренти от САЩ и Канада.

Анна Shokhin откри резултата в третата минута на срещата, след като разбрах, по-голямата част. И в 11-та минута резултатът вече беше 3: 0 в полза на руснаците.

то обикновено е в хокей на жените казва, че резултатът от мача е предрешен въпрос, че играта вече е направено. И това предсказание е напълно оправдано!

Всички бяха почетни гости на американеца - това е целта на престиж през втория период. Но той не се превърне в повратна точка. И трите dvadtsatiminutki в този мач са за наше.

Това все още е много значимо - руснаци от самото начало, направени акцент върху атаката, разлепена съперници портата.

- Излязохме за този мач в добро настроение - е отразено и от нейната приятелка Олга Sosina връзка. - Важно е да имате добър първи период. Вълнение малък подарък, но само след като е преминал първата смяна.

Ние няма да се преструвам, руснаци успех се дължи отчасти на факта, че за нашия отбор в Универсиада говори много играчи от основния национален отбор.

Но не трикове, тук не е. Много момичета се учат в гимназията. Така че, защо да не играят в престижния турнир и не получават допълнително международната практика?

Разбира се, екипи от САЩ и Канада на Световното първенство и Универсиада - далеч по-различни в състава на екипа. Въпреки това, хокей на жените в чужбина, доскоро основава само на Ученическите екипи. нивото си в Съединените щати и Канада, е доста висок.

И се обърне внимание още веднъж върху тези думи, Vafin: ". Тази победа над Съединените щати - за бъдещето"

Нашите момичета се нуждаят само от практиката, от една страна, за да се приспособи към северноамериканския стила на оръжия за масово унищожение. От друга страна, психологическа и вяра в себе си - че тук можем да победим американците. И не само, за да победи - смачка.

Напомням ви, че по време на съветския период нашият екип преди турнира за Купата на олимпийски игри и Световното тръгна почти задължителна обиколка на Канада, където той се срещна и с аматьорските отбори. Но това беше необходимо практика, и това даде резултат.

Сега виждам, че нещо подобно се случва в хокей на жените. Нашите момичета на Универсиадата са научени да вярват, че kanadok и американците могат да спечелят. И да се науча - как да се спечели.

- Момичета момчета, монтаж на играта изцяло изпълнени и постигнати добри резултати, - каза след победата, старши треньор на Русия Алексей Chistyakov. - Северна Америка и екипи не са слаби, много от тях имат международен опит. Така че ние се създаде екип, който да излезе и да правят това, което могат. В продължение на много момичета и лично за мен, това не е първата универсиада, така че ние излезе тихо уверени.