След гимнастичките спечели сребърен медал в отборното състезание и нашите гимнастички. Няма конкуренция, както се очаква, че е американец, но повечето руснаци не дават на никого.

Руските волейболисти направиха "допустимо" скъса, където губи от екипа на Аржентина 1: 3. Руснаците се оттеглят от групата може да осигури в следващия мач, и засега няма нищо, което би могло да бъде проблем за феновете на руския отбор. Всичко е в ръцете на руските волейболисти и треньор Владимир Алекно.

Водна топка играчи на руския отбор загуби от Австралия опустошително, резултатът 04:14. Поражението е почти неизбежно, австралийски очевидно по-силен. Следващият мач с домакините от бразилските олимпийски игри за руснаците е много по-важно.

Тенис отново претърпели загуби. Екатерина Макарова и Светлана Кузнецова завърши изпълнения в сингъла на етапа на 1/8 финалите. Но в четвъртфиналите той взе Дария Kasatkina. който победи италианския Сара Arani. Но Серена Уилямс загуби украински Елина Свитолина Елина.

Тя се проведе в четвърт-финалите, два руски женски двойки, Дария Kasatkina / Светлана Кузнецова и Екатерина Макарова / Елена Веснина.

Тя продължава да се постигне напредък в турнир мрежа Евгени Донской. победи в 1/16 испанец Давид Ферер.

Златни медали бяха спечелени от спортисти от различни страни на четвъртия ден на Олимпийските игри:

В judokas тегло до 63 кг спечели Тика Trestenyak от Словения.

Жените играят медали в стрелба с пистолет от 25 метра. Печелившият гръцки Анна Korakakis.

Четири медала бяха оспорени в басейн. В 200 м свободен стил за жени спечели Кейти Ledecky. и Medley в една и съща 200 м - унгарски Катинка Hossa. поради което Унгария отново елиминираха Русия в броя на златни медали.

Медал класиране на Олимпийските игри, които виждате тук.

Олимпийските игри в Рио някои от резултатите от четвъртото олимпийски ден - ИА Регнум