ПредишенСледващото

Координира от Министерството на образованието

1. Общи положения

1.1. N-cientific конференция училище се провежда веднъж годишно и има за цел да засилят усилията си за насърчаване на научните познания, професионално ориентиране и привличат студенти за научна работа и изследвания и работа по проекти извън нормалното работно време под ръководството на учители и университетски преподаватели. Регламенти са разработени в съответствие с изискванията на Закона RF "На образование", разпоредбите на модела на учебното заведение.

1.2. Организаторът на научно-практическа конференция е Сфакс «Училище №120» Перм

1.3. Основните цели на научно-практическа конференция (по-нататък - SPC) са:

· Стимулиране на учениците по интереси в изследователски дейности;

· Развитието на самостоятелно мислене и интелектуални хоризонти на учениците;

· Развитието на творческите и интелектуални способности на учениците;

· Развитието на способността на учениците да представят и защитят резултатите от проекта, научно-изследователската дейност.

1.4. Тематични области на научни изследвания:

· Лингвистика (руски език, литература, журналистика)

· География (английски, немски)

· Природни науки (биология, химия, физика, география, икономика, математика, компютърни науки)

· Социални науки (история, право, социални науки, социология)

· Zdorovesberezheniya (valueology, физическо възпитание, спорт)

1.5. NPK Организаторите си запазват правото да променят състава на обект секции, в зависимост от предмета и броя на делата, подадени от участниците.

2.Poryadok организирането и провеждането на NPK

2.1. За организирането на организационния комитет на конференцията е създадена NPK (Организационния комитет), в състав:

· Лариса Gilyasheva, заместник-директор, уредник на научно - изследователската работа в операционната система.

· Елена Kirillovna Бакланов, координаторът на CDD

· Раздели Мениджъри - учители Maou "училище № 120"

· Учителите на училища Дзержински район / училища в града (както е договорено)

· Представители на организационния комитет на Управителния съвет (както е договорено)

· Представители на правителството на студент (както е договорено)

2.2. Функции на Организационния комитет:

· Развитие на регламента

· Разработване на организационна проект на NPK

· Развитие на текущия документ (под формата на карти с резултати, доклади, сертификати на участниците, дипломи и т.н.)

· Приемане на заявления и произведения на участниците

· Получаване на конференцията на журито

· Обобщавайки конференция и церемонията по награждаването

· Поставяне на информация за SPC Интернет (уебсайт Сфакс "училище № 120" училище портал, единен портал на Перм образование)

4.Poryadok град NPK

4.1. CDD се извършва на два етапа:

Етап 2 -ochny. Участниците, които Кореспонденция турне, поканени да участват във вътрешната фаза. Интрамуралния CDD стъпка включва защитата на публичните изследвания във формат компютър представяне за период до 7 минути и дискусията до 3 минути.

5.Poryadok участие в градското NPK

5.2. За да преминат етапа на кореспонденция, изпращана до комисията за CPP участници оферта (Приложение 1), работата в електронна форма, получаване на плащане за участие в задочно етап.

5.2.1. Заявлението е направено за всеки участник NPK. В електронната поща на "Тема", посочете: NPK_Ivanov I._OU№ (пример: NPK_IvanovI._Gimnaziya№100). Всички материали изпрати прикачен файл, например:

Zayavka_NPK_Ivanov I._Gimnaziya№100 (за приложение)

Rabota_NPK_matematika_IvanovI._Gimnaziya№100 (за работа)

Kvitantsiya_NPK_Ivanov I._Gimnaziya №100 (за приходи)

Материали, украсени с нарушение на този регламент, няма да бъдат приемани.
Работа, насочена към SPC, не преглежда и не се връщай.
Организационният комитет гарантира запазване на интелектуална собственост участници CPP.

5.4. Участниците, които са получили най-малко 75% от общия брой точки, за етапа на кореспонденция, преминават в областта на вътрешната фаза. Според резултатите от друго място етап съществените раздели на пълно работно време фаза от НПК. Държавите, чиято работа влезе в вътрестенен сцената получа известие се посочва по време на фазата на пълно работно време от НПК.

5.5. Оценка на работата на вътрешния презентация, направена в съответствие с критериите, (Приложение 3), с десетки отсъстващ етап не са кумулативни.

5.6. Решенията, взети от журито въз основа на кореспонденцията и на пълен работен ден стъпки не са разгледани.

5.7. Участие в НПК се заплаща. Таксата за регистрация за участие в етапа на кореспонденция - 200 рубли. допълнително вътрешна фаза - 200 рубли. (След преминаване кореспонденция). Подреждане такса отива да плати работа на експертите от кореспонденция и вътрешни фази.

Заявка за участие в градската NPK

Организационна проект на пълно работно време етап градски NPK

9.20 - 9.55 - Регистрация на участниците в училище фоайето
9.30 - екскурзия до училище музей, kab.21 (по желание)

Зала училище събрание
I.10.00 - 10.30 - Open System
1. Приветствие от директора на училището
2. Декларация на гости
3. Представяне на секциите на журито

13.00 - 13.30 - напитки, 1-ви етаж трапезария (по желание)

Интрамуралния CDD стъпка включва защитата на публичните изследвания във формат компютър представяне за период до 7 минути и дискусията до 3 минути.

Детайли за такса за регистрация:
INN / КПП 5903003570/590301001
Сфакс «Училище №120» Перм
P / S 40703810749490051007 (40703810949494051007)
Дзержинск клон №6984 на OJSC "Сбербанк на Русия" West Bank Урал
БИК 045773603, до / 301 018 109 000 000 006 03
Заплащане цел: да проведе задължителните дейности

6.Trebovaniya с проектирането на изследователски проекти и тезиси:

6.1. Изследванията трябва да включва в себе си:
-Заглавната страница (пълно име на ОУ, работната тема, тематични сесии, името на изпълнителя, класа, името (имената) ръководител на работата)
-таблица на съдържанието
-Въведение, цел (и) и задачи
-Основната част (преглед на литературата, методологията на изследването, резултатите от проучването)
-Заключението (заключения)
-Печатни и електронни източници на информация
-приложения

Произведенията на абстрактен характер, няма да бъдат приемани.

3.Zhyuri град научно-практическа конференция

представители на университетите в града
представители на район отдел образование на област Дзержински, учители Сфакс "училище № 120" училища Дзержински район / училища в града (както е договорено)
членове на Управителния съвет на Сфакс "училище № 120"
членове на обществото

3.2.Funktsii жури в състав:
Ekspertiruyut представена на SPC Student
Определяне на победителите от етап кореспонденция - участниците в етап на пълно работно време.
Определяне на победителите в етапа на пълно работно време.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!