ПредишенСледващото

Промените ще влязат в сила от следващия сезон

Букмейкърите смятат фаворитите мач норвежки отбор във вторник, 10 май, на хокей мачове се провеждат в третия кръг на Световната купа. В група А националните отбори на Казахстан и Норвегия. Турнир ситуация в групата е толкова гладка, че и двата отбора могат да се борят като място в плейофите, както и за поддържане на жилище в елита. Последователи на днешните скандинавци. Цитати на Норвегия победа в редовното време - 2.10, рисуват - 4,33 на победата на Казахстан - 2,80. Цитати на Норвегия спечели в продължението или в престрелка - 1.65 за Казахстан - 2,10. Стартът на 20.15.

Допълнително време ще се играе "3 на 3" само в мачовете от груповата фаза. В четвъртфиналите, полуфиналите, трето място допълнително време мач се играят "4 от 4" и последните 10 минути в последния извънреден труд ще продължи 20 минути, под формата на "5 от 5", а в плейофите ще бъдат разделени на пет дузпи, и не три, както в етапа на група.

Промените ще влязат в сила през следващия сезон.

- Споделете новината в социалната. мрежи

Новите правила в спорта хокей Продълженията 3 от 3 и 5 дузпи

Подобно на други сайтове

Нови правила в хокея. извънреден труд, "3 на 3" и 5 дузпи - samsud.ru

Нови правила в хокея. OT "3 на 3" и 5 дузпи - ubop.net.ua

Нови правила в хокея. извънреден труд, "3 на 3" и 5 дузпи. - rss.novostimira.com

На заключителната среща на извънреден труд изигра 20 минути във формат "5 от 5". Куршумите - също се състоят от най-малко пет епизоди. Трябва да се отбележи, че правилата на Световния младежки шампионат на официалния сайт на турнира споменава само формата, извънреден труд.

Нови правила в хокея. извънреден труд, "3 на 3" и 5 дузпи. - uinp.info

В четвъртфиналите, полуфиналите, на трето място в срещата ще се играят допълнително време "4 от 4" и последните 10 минути в последната извънреден труд ще продължи 20 минути, под формата на "5 от 5", а в плейофите ще бъдат разделени на пет дузпи. вместо три както в групата

IIHF прие нови правила за извънреден труд и дузпи серия. 07:24 федерация по хокей Башкортостан отива в санкционирани митинг срещу главата на републиката Рустем Khamitov 5.

Конгрес на Международната федерация по хокей на лед (IIHF на) одобри провеждането на извънреден труд с трима играчи от всеки отбор ( "3 от 3") в мачовете на груповата фаза на Световното първенство по футбол. Нови правила в хокея. извънреден труд, "3 на 3" и 5 дузпи. - rss.novostimira.com.

Нови правила за извънреден труд. Ако в края на три периода от двадесет минути на редовното време на мача е записан наравно, назначен - модерни ледени движи с формата на "три на три" в продължението. тя е в редовния сезон.

етикети: допълнително време, за извънреден труд. Регламент, по три, хокей. Световно първенство. Споделете своите знания и опит, да печелят награди и репутация, да намерят нови и интересни приятели!

Съветът на директорите одобри промяна в правилата KHL за извънреден труд в редовния сезон. Започнете три турнира и виртуоз куршум Umark. Резултати от седмицата CHL. - модерни ледени движи във формата на "три на три" в продължението. тя е в редовен

В хокей промяна на правилата за извънреден труд - Desporter - desporter.com.ua

От следващия сезон, Международната федерация по хокей на лед се въвеждат нови правила за извънреден труд на всички нива на световното първенство. Ако той не разкри, тогава ще опозицията ще продължи в престрелката. от три изстрела всеки отбор и по-далеч - до

Ако извънредният труд ще остане равен, а след това на победителя в играта ще се определя с дузпи. Съгласно новите правила, гостите трябва първо да поставят пръчката на леда само когато лицето излитане се провежда в средата на терена.

Съгласно новите правила, гостите трябва първо да поставят пръчката на леда само когато форматът на извънреден труд 3 - по - 3 има за цел да се създаде по-голямо пространство на сайта, че ще играем 3 - по - 3 Аз не знам, че ще имаме статистика, но престрелката ние ще имаме по-малко. Хокей ще бъде вълнуващо. Виждал съм няколко мача AHL. Много интересно. "