Kung Fu в мач с

Никой не отбеляза по-красиви ZLAAAAATAAAAANAAAA.

Няма история, без класиране - непрекъсната наслада притиснати от Youtube.

Каталонски етап Ибра каза мощен удар от наказателното поле. Вратарят обаче стои в десния ъгъл, но не можех да направя нищо. Vysokoroslik показа хобити като удари един истински мъж.

Швеция - Италия и Швеция - Франция

"Аякс" - "Бреда"

Тази древна гол на "Бреда" прослави млад Ибра. За него, разбира се, дори и феновете са чували, че средната степен на участие, но за да отбележат една ножица, както видяхме, може би в гол от дълбините на датската лига, но хладно завинтени всички закрилата на няколко професионален клуб.

Това Ибра далечни разстояния стачка? Друг начин да заблуди вратаря. Espiriti Santo ( «светия дух") - е написано на гърба на вратаря, "орлите". Това е твърде малък, за да се справят с божествените Златан изстрелите.

Златан в състояние да победи всички части на тялото, в който и да е позиция. Повечето от нападатели се опитаха да се обърнеш, но Ибра също вярва в себе си, за да си губи времето с ненужни движение. Невероятна обратно петата и Виктория "Интер" - 4: 3.

Най цел rastirazhirovanny в "червено-черно" етап, но това е невъзможно без него. Ибра може да бъде черешката на топката, натиснете защитник и оваляни в далечния ъгъл на вратата. Техните "нормални" гола Златан резултати като този, но можете да се направи перфектен траектория до 35 метра. Това беше красиво.

Ще изглежда, че нищо особено. Но когато Ибра е превозвал защитници в наказателното поле, с носталгия си спомни една и съща цел за "Аякс": всяка година шведът получава по-добре. Преминаването завърши с мощен удар: 115 km / h - това е много футболни стандарти.

Но регистрира рекордна скорост на полета на топката от Ибра - 124 km / h. Дори по време на изпълненията за "нерадзурите".

От първите мачове във френската първенство Златан показа кой е шефът. "Олимпийски" двойно вратар. Една от целите е по-добър от друг: на далечни разстояния от пряк свободен удар и удар в стила на кунг-фу в движение.

Германците спокойно довели 4: 0 и не се съмнявам, за успех, но когато резултатът беше 1: 4 Ибра стъпка по-близо "Тре крони" на закачливите завръщане. В рамките на "златното момче" на германския футбол Мануел Нойер.

На 10-ата минута Златан вкара своя Golas, в три минути вкара два гола през втората половина, Кавани вкара два гола. Това е първият мач, който вкара и Единсон и Ибра.

"Нант" - "ПСЖ"

5 минути Cup френската Лига Златан първо докосване прати топката зад вратаря Реми Riou. На 90 минути, Ибрахимович вкара победния гол.

"Байер" - "ПСЖ"

След 42 минути игра, когато резултатът вече бе 2: 0 Ибрахимович заспал тежки "Байер" и заби кръст в меката земя. Време е нова кампания за наградата Пушкаш, ако "Златната топка" са други, а шведите трудно да пробие в световния шампионат. Може би най-забележителната Ибра от тези, които не са ще бъде в Бразилия.

Тя се казва, че благодарение на Ibra уроци по карате, така и да изпълняват сложни ритници. Един добър стречинг, пластмаса, реакция операция на глезена - всичко това наистина се развива по карате и помага да се удари топката от трудни позиции (знам от личен опит).