ПредишенСледващото

Точно под черното реле

Ясно е, че за да го инсталирате там, взех капак под волана и свали металната рамка, която се проведе на 6-те болта.

По този начин, превключватели ключ, релето се активира, той остава да се установи и да се свържете светлини. Тук ще кажа, че направи всичко сами по себе си, така че аз избрах варианта без да се маха бронята, целият процес ми отне цял ден е приключил, когато на улицата беше тъмно. Този метод е описан в който инструкциите, и по мое мнение много правилно го описва този начин, най-лесно за мен, или за един човек.

За да премахнете броня, фарове трябва да бъдат отстранени, а това не е най-лесното нещо ми е останало фаровете някак заснети мъчителен за един час, тя само никакви корени в rezinochke, на които се основава, за да се предотврати треперене. След това развийте калниците, а след това извадете броня, като само с думи, но в действителност не е така, защото тя също е необходимо да се постави, както и за това не е, за да отида до магазина за хляб.

Това, което направих:
Повдигнат лявото колело на крик, а след това начина, по който да се каже, че е винаги на ръба на кутията резервна гума и чифт за трамбоване, ако внезапно се наклони и аз бях така, вие сте живи и здрави. Развийте няколко винта в обшивката на калник, легна и да зададете на фара, затегнете винта 2 - дългосрочен винт водача да има проблеми на всички. След половин час първата лампа стоеше там като роден.

Така че, левия фар, че страната на водача, както и всички пишат, и пишат добре, можете да инсталирате много лесно. Просто okruchivaet чифт болтове, легнете на земята, като се разпространява нещо и затегнете. Това е всичко.

За да се постави в центъра на вниманието на правото, аз отвинти корпуса на въздушния филтър чрез разхлабване на дясното колело за по-лесно отвиване на няколко винта за отстраняване на лайнера и отиде до дъното на системата за подаване на въздух. Тази част се проведе на нит, които лесно могат да бъдат отстранени от под капака и три ядки. Премахване на тази част и да получите толкова много пространство там, че може да играе футбол. пространството над левия фар изглежда килер. )

Ние постави фокуса след тази процедура, същата половин час, тъй като аз написах, аз ги прилага към метала на бели винтове с гумирани шайби, на снимката по-горе.

Преди да намали фаровете със стандартни съединители, ленти проводниците на 8 мм, за калай и ги спойка. Превозното средство на всеки фар за тялото, Хвърлих нула, така че напуснах prokinut само един положителен проводник на релето в колата и с релето към акумулатора през предпазител.

Бих го покажа на всички, но са над 20 снимки, че аз качват. )

Положи набръчкване, както направи всичко prokinul го положителен проводник затяга тел клеморед WAGO и изолират черен тяхната лента от влага и други проблеми. Най-трудната част за мен беше prokinut 2 жици в салона, имаше почти напълно развийте облицовката на предната ляво колело, сложи набръчкване и prokinut 2 жици в кабината през гуменото уплътнение. Тази точка е най-трудно, тъй като имам има просто няма къде да се прилага, така че трудно ще гума нагъване проводниците. След като прекара половин час, аз все още го е направил. Заварка две жици към оставащите два проводника на релето, изолирани и връзки спретнато тях, посочени там, така че те не telepalis и внимателно са били установени. Един кабел от релето плюс protivotumanok продължи, втората батерия до положителен му в кутията посредством панти охрана 15 ампера.

Предпазител и терминал на батерията плюс в панела предпазител

Цената му е по-малко от $ 1.

Ние кликнете podrulevikom - всички Добре, хубаво klatsat relyuhi светва пред PTF, светлините са включени с габаритните светлини от и без тях.

Всичките шест болтове закрепване на панела под волана, която сортира преди това беше по-лесно да пълзи, щракне отрежете под волана, дори и инсталиране на въже напрегна качулка отворена на пластмасови листове, но тя също си дойде на мястото. Вложихме въздуховоди място, а калниците лайнери.

Това е всичко. Написа това вероятно по-дълъг от свързани светлините, аз не се надявам напразно. )

Пълен komprekt PTF ми струва 68 долара. Мисля, че това е добър резултат. )

Аз трябва да кажа, че светлини за добавяне на много, аз не разбирам защо не съм ги сложи. Вероятно, и е дошъл през цялото време това време. Фото машина преди и след можете да видите за себе си. )

Емисионна: $ 68

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!