Днес по време на Олимпийските игри в Рио де Жанейро казахстански спортисти са играли в пет спортни дисциплини и седем, Kazinform отнася до Sports.kz.

Гребната база и кану-каяк Казахстан започна в три утешителни финали. На първо място, в каяк 1000 метра Deuce на Алексей Дергунов и Евгений Алексеев завърши на трето място (3: 20,82), като финишира 11-ти на крайния тогава кану затвор 200м Тимур Hajdarov изплуваха шести резултат - 40.54 секунди ( крайното 14-то място) и каяк-двойка в "uteshilovke" dvuhsotmetrovki Tokarnitsky Сергей и Андрей Erguchov приключи четвъртото си състезание с времето, 35.42 секунди, като става 12-ми в крайното класиране.

John Doe в Група А конкуренцията квалификация сред основните пласьори 17 се състоя (общо 33-та), с резултат от 17,38 метра.

В състезанието реле 4 х 100 м на нашия екип през второто състезание от първия кръг бе дисквалифициран заради нарушаване на правилата на конкуренцията.

Жребият присъстваха фехтовка майстори национален модерен петобой Елена Potapenko и Павел Ilyashenko. Elena-пръстен 202 с точки, разположени на 20-тия ред и Paul показва 21-ия резултат (208 точки).

Борецът Екатерина Larionova (63кг) загуби като се започне 1/8 финалната битка за беларуски Мери Mamashuk, да стигне до финалите, получи шанс в репешаж да се бори за "бронз", който спечели първия швед Henna Катарина Йохансон, а след това един американец от руски произход Елена Pirozhkov и спечели "бронза" на Олимпиадата в Бразилия.

В отборното класиране в Казахстан е 15 медала: 3 златни, 5 сребърни и 7 бронзови.

Адвокат: - журналист Динара BEKBOLAEVOY уважение, зачитане на обективно отразяване на резонансни събития. Надявам се, че благодарение на принципни и нейните професионални журналисти ще бъдат по наша вина, когато в състояние на закона, където, в това число принципа на неизбежността на наказанието се изпълнява. Браво Динара.

Reese: - Поради учебниците вдигна такава врява, депутати, ток, всички направени, а след това с недостига на бензин и ниша, депутати не могат да бъдат чути