Масимилиано Алегри избра един и същ модел и почти същия състав като в първия мач. Изключение е Кедира, който се завръща след наказание и заменен в средата на терена, като Клаудио Маркизио. Какво да Леонард Zhardima Треньорът, "Монако" е направила три пермутации. Том Lemaire и Fabinho остави в резерв, а на тяхно място на терена взеха Андреа Raggi и Жоао Моуриньо. Набил Dirar в сегашната ситуация с правото на защита е била преместена в средата на терена. Също така да се отбележи, е, че в ляво в защита на Монако работи Бенджамин Менди, който пропусна последните два мача на отбора, заради мускулни проблеми.

"Монако" активно се опита да върне в играта и много скоро екипът Zhardima Леонард е създал опасен момент. След дълъг удар топката се удари в защитник, "Ювентус" и се отби от левия край на наказателното поле. Килиан Mbappe удари в далечния ъгъл, но нацели гредата. Кое е вярно по време на далечни разстояния стачка нападател Monegasques беше в "засада". Гостите продължават да прекарват повече време в атаката, но домакините умело сдържа отбраната. Говори се, че Масимилиано Алегри имаше много рано, за да осъществите спешно замяна. Кедира извади ахилеса, а неговото място на терена заета от Клаудио Маркизио. По този начин, съставът на "Старата госпожа" е в пълно съответствие бой преди седмица.

В средата на първото полувреме, "Ювентус" първо утежнени играта пред вратата. Игуаин проби среща с вратаря и майсторски го постави. Но твърде малко аржентинския изпрати топката, което позволи на защитник да избие черупки игра. След няколко минути, "Монако" вече скочи охраната Марио Манджукич. Forward удари извън подножието, но Даниел Субашич излезе победител в хърватския дуел.

На тридесет и третата минута на "Старата госпожа" е реализирала своя полза в целта вкара. След подаване на Дани Алвеш Марио Манджукич от левия ъгъл на площ от вратар удари главата си - Даниел Субашич удари топката, но хърватския нападател с довършителни крак има същата игра-превозваше кръг мрежата. Няколко минути по-късно Игуаин разпродаден един-на-един, но до гол не се брои, защото на минимална засада. Скоро шик шанс за гол имаше Пауло Дийб който счупи един на един с вратаря, но не успя да го победи. В края на първото полувреме, "Ювентус" все още вкара втория гол. Даниел Субашич след центриране от корнер играе на изхода и удари топката с юмруци извън границите на наказателното поле, но Дани Алвеш спечели избора и стреля отлично воле от двадесет и четири метра.

съдбата бой се запечатва, и поради това не е изненадващо, че след почивката, темпът спадна значително. На шейсет и деветата минута на "Монако" е в състояние да намали разликата в резултата. Жоао Моутиньо от левия край линията изпрати топката в зоната на вратар, Килиан Mbappe отдръпна от настойника и победи Джанлуиджи Буфон. Така че опитен вратар, "Ювентус" пропусна първия гол в плейофите на текущата Шампионската лига.

Петнадесет минути преди края на редовното време и във футбола "въпроси на Ювентус към главния рефер. Камил Глик стъпи на бедрото Игуаин, но Björn Kuipers пропуснал този епизод, и не намери нарушение на правилата. Аржентина нападател на италианския отбор се завърна на футболното игрище със сълзи в очите му. След този епизод, степента на играта е определено увеличава. За щастие, преди каквито и да било сериозни сблъсъци не се стигна.

Крайният резултат - 2: 1. "Ювентус" многократно бити "Монако" и стана първият финалист в Шампионската лига.

Е, имаше малко съмнение, Монако, поради амбициите на младите хора могат да бъдат държани по време на турнира на екип, който имаше различен вид на слабост, независимо дали това не е добра организация на играта, или липсата на класа индивидуални играчи, но Ювентус е съвсем друга история. Екипът, който е с напълно организирана система на играта (а не един) с играчи на високо ниво във всички позиции и не е обременена от кризата трябва да бъде победител, тя спечели.
Мачът с Реал Мадрид ще бъде много интересно, но ако испанците ще вкара първи, те вероятно ще спечели. Основните недостатъци на тази Юве мисля Сандро - могат да отидат на удара в собственото си наказателно, наказва незабавно, Игуаин и Кедира - могат да бъдат разтревожени или нещо подобно, Алвеш - стари отношения с футболистите на Реал Мадрид може да играе жестока шега, отстраняване е възможно. Така че този мач ще бъде 90% в зависимост от треньор от двете страни. Дали Алегри е добър и във втория си финал ще бъде уверен? Дали ще бъдете в състояние да изберете правилно всички играчи, включително и за да се избегне по-горе проблеми? Каква е ролята на Зидан в резултатите на отбора, както и че ще се противопостави на треньора, който в момента изглежда тактика много по-силни? Всичко това прави финала е много вълнуващо, чакайки готина игра!

Е, това е време, за да спечели Шампионската лига, но това е вече четвърт век е преминал. 3 Buffon окончателно, тъй като в противен случай.
Единственото жалко, че тази година без Шампионската лига полуфинал наляво. Но на финала ще бъде, че е необходимо :)

Бавария също е исторически много добре играе с Реал Мадрид. Но в последните сблъсъци 4 поражение от 4. голова разлика 3-11. И в групата на Шампионската лига Юве наскоро играх с Реал Мадрид и с спортисти. И в двете опозиции привлече в Торино и да победят на пътя. Реал Мадрид в "polnogi" Наполи е 6-2, харчат 70 процента от тяхната RESURSS. С Юве podet по-трудно.
Така, че статистическите данни са едва ли е уместно. Ако Реал Мадрид няма да бъде толкова груб kosyachit да защитят както Барса и Монако, победителят е почти неизвестен.

Какво сте направили, само груповата фаза преди четири години, когато си спомни Юве беше посредствен състав в съответствие със стандартите на Шампионската лига? Не забравяйте, толкова по-добре на полуфиналите преди две години. И да, не се сравнява с neapoletantsev turintsami между тези отбори е огромна пропаст в клас и власт.

Статистика, да се възползват от нея, или не, но в действителност просто трябва да излезем и да спечели Реал Мадрид. )
Това е напълно различен Ювентус и Реал Мадрид друг.

А чувството, че играе в мача с Лацио зависи от шоуто. Както и екипът не е лош Монако, но това е твърде различен клас опоненти, и го хвърля двата мача в очите. В действителност, Ювентус играе с Монако като коте и в двете срещи с резервата, където трябваше да се бута, където ще трябва да се пусне. гол Буфон беше абсолютно ненужно, но най-вероятно, както Attic го постави, е необходимо от гледна точка на обръща внимание defencists Юве липса на концентрация в някои моменти, независимо от факта, че изходът от сблъсъка е била неизбежна. Резултатът не отразява реално превъзходството на Ювентус мач на Монако, там имаше 4 гола безопасно летят, за това е необходимо да се каже, специална благодарност Субашич, добре napam Ювентус за тромавата изпълнението на голови положения. Глик трябваше да бъде отстранен, pshek последната част на играта е ясно играе мръсно, а намеренията му са доста очевидни в повечето бойни изкуства. Чакаме финала с Реал Мадрид напред Zaruba! Juventinus всички с победа! FJ.

Когато екипът дойде Алегри, аз не можех да си представя, че ще имаме два финала за три години.
Ние трябва да спечели още три мача.

По принцип, както се изисква. Всъщност играта е направена след първата минута, след като уверен боли, Ювентус вече е на 90% достигна до финала без нищо и аз поздравявам адекватна Juventinus и всеки, който уважава и оценява италианския футбол като цяло. Алвеш се оказаха в двата полуфинала с nailuchschey ръка, нека сега Барса шефовете хапят лактите, които освобождават такъв ценен играч. PS През втората половина Монако като отпечатан Буфон порти, но също дойде да играе мръсно, особено Глик акт остави негативно впечатление, мисля, полякът трябваше да гони скандалната метла за подъл си дело срещу Игуаин. И като цяло, победата на Lady в случая, в резултат на достъп до финала на Шампионската лига, между другото, вторият за три години, и двете с Алегри, който добавя вист само към Масимилиано. Очакваме с нетърпение да срядата на втория полу-финалния мач, а след това ще се знае кой ще бъде на компанията да се италианците на финала.

Е, какво от това? Ювентус в финала на Шампионската лига! Остава да се направи само една крачка и да вземат чашата. Браво Алегри! Багажът Conte? Глупости. Браво Алегри! Що се отнася до играта: все едно, че все още се реши в първия мач на 99% Алвеш продължава да предоставя управление на топлина Барселона. Monegasques събратя, но това малко, много малко, когато опонентът ви е Ювентус.
Е, пропусна, не пропускайте крайния, добре, че не вкара много - останалото ще летят във финала)!
Основното нещо, което не вреди на финалите на почти месец. Ювентус просто nevprave загубим.
Пс Как играе Mbappe, как тя се отваря и се движи в областта; 50 карикатури + MARCIAL и Рууни в обратната посока - дори не мисли за втора)

И какъв е смисълът? Монако същото Дортмунд, само френски, особено след бюджетните съкращения и пренасочване на вектора за развитие на млади таланти. По-лесно е да остане в Монако. Аз бях просто - изтърси - ". В неговия Манчестър Юнайтед" Всъщност все още трябва да се развие и да го популяризира в собствената си клуб. Друго нещо - никой не иска да губи къс самородно злато, откъдето идва и луд офертата на безвъзмездна финансова помощ, която може и наистина да го съсипе.
Ето защо, аз предлагам да го купя и да даде на Манчестър Юнайтед в Монако под наем))) в продължение на половин година)

Съгласете се, без значение колко е злоупотребило Макс нито наречен fizruki, загубеняк и кърпа, но това е вторият път поставя матира противници му. Как е казал по време на починалия в Bose Maslachenko: ". Получавате и да подпише" Браво, Алегри го спазва, когато той беше треньор на Милан, росонерите губи много лесно, така че се отървах от него, тъй като провал преследва червено-черно един след друг.