Младежки екип "Тосно" победи над връстниците си от "Зенит" с резултат 3: 1!

В края на половината на порите на 41-та минута Евгени Shamin, който направи своя дебют за отбора. Второто полувреме започна активно tosnentsy. На първо място, Степан Kostjukov удвои преднината си на 51 минути и 58 Евгени Senin направено от смачкване. Зенит засили и все още са в състояние да премахната от таблото.

Резултатът от мача бе първата победа на нашите младежи екип в рамките на младежта Rosgosstrakh шампионат на Русия на!

"Tosno М": Опарин Kaloshin Vasiliev (Jartsev, 69; Zinovev, 85), Kuznetsov, Olishevsky, Lavrenenko. Бодливки, Shumejko (Vozdroganov, 90), Shamim (Riabinin, 63), Senin, Kostyukov (Абрахамян, 83).
Заместници: Fedosov, Вишневски.

"Zenith-М ': Gojlo Байрамов, Plotnikov, натъртване, Anisimov, Makeyev, Левин (Pershyn, 60) Boytsov, Казаков, Kul'tin (Тарасов, 60) Vorobiev (Bachinskii, 60).
Заместници: Rybikov, Korkin, Смирнов, Skrobotov, Gardiner-Смит, Андреев, Денисов, Vartanian.

Предупреждения: Кузнецов, Lavrenenko Ярцев - Анисимов, натъртвания.

След първите два кръга на младежкия отбор на "Тосно" е в задната част на масата, и "Зенит" в Санкт Петербург е взел в следващия кръг.

Прилагането на "Тосно" за мача с връстниците си от Санкт Петербург "Зенит", което се дължи на микро-не се получи на няколко играчи. В същото време, екипът подсилен от нови играчи, които трябва да допринесе за по-категорична победа над младежта екип "синьо-бяло-сините".

От първите минути на играта играчите "Тосно" майстори се появиха не само в доклада, но и на терена - в третата минута на нападението в наказателното поле на Иля Василиев приключи стачка пред вратата, но топката облиза пропусна далечната греда.

Към средата на половина Степан Kostjukov проби отляво, но вратарят излезе навреме и да се предотврати опасността от целта си.

Веднага след като часовникът удари половин час игра, нашата ние се създаде една след друга двете точки - в един случай, топката на сантиметри от гредата, а след това дойде на "Зенит" до вратар спаси отбора си. В небето над стадиона «Нова Arena» буквално мирише топка в джоба.

И на 42-та минута, се проведе гол на "Зенит" - комбинация от съпътстващи учебник, завършена в срещуположния ъгъл на вратаря Евгени Shamin, новобранец "Тосно"-ти - 1: 0.

След почивката, той не е бил сменен и Второто полувреме започна по-активно tosnentsy. Първо Shamin по правилата спря в края на наказанието, а след втория си гол за младежта първенство отбеляза Kostjukov. Сам вдигна топката, победи защитник и покрай вратаря освободен - 2: 0!

Нашата продължи необезпокоявано владение и топката и предимството, толкова много, така, че след една от атаките, почти разби портите на "Зенит" ти!

В 58-та минута на третия отбор топка в мача вкара Евгени Senin, който встъпи Защитниците на бавна работа на тия "Зенит" и победи на вратар - 3: 0!

След 69 минути игра, точките от време не се използват умни Kostjukov който е прекарал като другите играчи ", Тосно" голям мач, и то само през последното и окончателно момента на нападението, след като удари топката напред малко над гредата, а на трибуните на стадиона пометени рев tosnentsev атака.

След няколко минути, Зенит намери сили да вкара гол на престиж, Makeev се възползва от вратаря Михаил Опарин удари топката пред себе си, и играе на завършване - 3: 1.
Спектакълът точка в играта може да бъде слалом нападението Сергей Ryabinin, който буквално от централната линия на терена помете два пъти да поведе, той влезе в наказателното поле, но след като реши да бие дузпа, изпусна топката.

Но дори и без прилагането на този етап на играта "Тосно" Заслужени аплодисменти получи от повече от 500 зрители се събраха на стадиона в дъжда на ръмеше.

Но как да знам Рим. Никой не знае какво ще бъде в края на сезона. Ще бъдат докоснати, а след това във втория кръг е възможно и да им пожелая късмет, но през това време. Вие трябва да спечели точки на максимум.
Ако Тосно обикновено не играят, чашите в нашето несъгласие с тях и няма да бъдат полезни, но ние трябва да спечели възможно най-много в момента. Разбирам чувствата ти, но с Тосно не може да загуби точки в тези игри се нуждаят резултат от 100%

По дяволите, това Ахмат повече бързам. И Локо от Краснодар. I обикновено 0 до 4 набор.

Казах ти, че за него и да говори. Не е известно как slozhetsya маса turrnironaya и които биха искали да играят. Ето защо, в тези игри трябва да се вземат 3-те точки, а след това да не се страхуват да правят грешки. + Ние ще насрочи сериозен спад - пролет. Когато започне earokubki

0: 4 при Zenith? Ром, няма да повярвате, 03:00 върнем към един и същ набор резултат. Исках да 0: 3, но промени решението си и го постави на 0: 4

Да, разбира се :-) Зенит Между другото, след като Зенит играе срещу perdive смени Сатурн, преди края на мача не бях в състояние да се избере някой да пострада, за промяна беше сладък. Той завърши с равен резултат.