Мляко, за които техните умения по прякор "летящ Singha", е роден в Индия през трийсетте години. Той стана известен, като първото място в състезанието за chetyrehsotmetrovom състезания във Великобритания през 1958 година. Той е и първият член на тази конкуренция, както на местно лице на независим индийското правителство, което спечели златен медал и единственият индийски мъжът, който спечели златен медал като спортист. Също така, той два пъти спечели златен медал на Азиатските игри. Започнала няколко пъти са участвали в олимпийски игри, но той не успя да постави рекорд там.

Спортист от Канзас Сити, много време е бил шампион на Олимпийските игри и световни състезания. Настроя рекорд в сто метра - 9.79 секунди. Морис Грийн е световен шампион в състезанието в една стая от 60 метра.

Известни руски и международни спортисти и пътеки

Роден в Алабама, девет пъти шампион на Олимпийските игри и световен шампион осем време в дълъг скок и бягане оставащите. Малко хора, различни от Люис успя да спечели четири поредни злато на Олимпийските игри през различни години. Той три пъти обявен за най-добър спортист в леката атлетика.

Известни руски бегачи

Александър е списък от най-известните руски спортисти, благодарение на бързата работа. Скоро той спечели шампионата на Русия, бягане на сто метра от 10.38 секунди. В допълнение, Brednev е шампион укрива в продължение на 60 метра на закрито.

Въпреки това, всички изненадващо тя триумфално приключи двете раси, която е в състояние да получи около други спортисти-любими. Светлана успя и двата пъти, за да дойде на победителя, което води от самото начало и до финалната линия. След сензационния триумф на олимпийските игри в Атланта, Mastrekova продължи успеха си и бъдещи състезания. отлични умения й позволи си да стане притежател на двукратния световен рекорд. чиито записи все още не са бити. За съжаление, в следващия конкурс Сидни спортист не може да се прояви в резултат на нараняването. След завършване на кариера в областта на спорта, известният бегач не стои безучастно и да използват своите способности в други области. Сега Светлана Masterkova е заместник на общинския съвет на Москва, както и кавъри ръководството на Службата във Федерация по лека атлетика.