ПредишенСледващото

На AuPair (работа медицинска сестра) в САЩ

В програмата Au Pair USA (работи като бавачка в семейна в САЩ) е работил в продължение на много години, и набира популярност сред участниците всяка година. Au Pair живее в семейство като полагащото й се член на и участва във всички дейности, които отговарят на семейството (отидете на кино, пазаруване, посещение на музеи, галерии, заведения за хранене, пътуване със семейството си на почивка в страната и в чужбина, и т.н.). Това дава възможност да научат повече за културата и традициите, които съществуват в Съединените щати и се присъедини към американския начин на живот.

На AuPair САЩ Предимството се състои в това, че по време на програмата - от момента на пристигането си в САЩ - ще бъдат снабдени с кръг представителя на подкрепа часовник, който може да се осъществи връзка за помощ или просто за съвет по всеки въпрос. При пристигането си в Съединените щати, първото нещо, което трябва да обучение ориентация, наред с други участници, където тя обяснени правилата на програмата, ще помогне да се преодолее шока култура, поведение курсове по първа помощ за деца и просто даде възможност да се срещнат с нови приятели. Задълженията на групата включват представители на други задачи: консултация по въпросите на училищата, месечни срещи с Au Pair, организиране на мероприятия за Au Pair, живее в същия регион, както и постоянна подкрепа през цялата година.

Ставайки страна по програмата Au Pair USA, вие не само ще имат възможност да прекарат една година в САЩ, но също така и възможност за развитие: при условията на участника в програмата трябва да се обучава - английски, например, със семейството ще плати за тях!

Продължителността на програмата. 12 месеца. Съгласявате Au Pair USA и семейството възможност за удължаване на престоя в продължение на 1 година. правилата на програмата включват 10-дневен ваканция, време, за да се съгласува със семейството.

Изисквания за медицинска сестра AuPair:

  • Възраст: от 18 до 26 години
  • Владеене на английски език - висока средна вата (проверява представител на агенцията)
  • Диплома за образование
  • 2 съвети за работа с деца, но не и от членове на семейството,
  • 1 характеристика-препоръка не е от членове на семейството,
  • Шофиране
  • няма криминално досие
  • Медицинско свидетелство
  • Предишна работа с деца най-малко 200 часа, за предпочитане до 2 години (50% от семейства изискват такъв опит);

Отговорности бавачка Au Pair в САЩ:

Пристигане в Съединените щати, като Au Pair да бъде готов да работи в семейството на 45 часа на седмица, но не повече от 10 часа на ден. Отговорностите на медицинската сестра е да се приложат проста работа у дома си (да се готви храна за децата, измийте детските дрехи, чисти играчки и т.н.). Също така, семейството ще ви помоля да приеме обратно и вземете децата от училище или други дейности, да помогне с домашното и обикновено се организират свободно време и развлечения за деца.

В замяна на това, можете да получите джобни пари от $ 146 до $ 255 в зависимост от вида на програмата, застраховка срещу злополука, здравно, полетът от / до Ню Йорк. Трансфер от Ню Йорк, за да работи Au Pair плаща приемно семейство.

Образование, докато работи Au Pair в САЩ:

AuPair дадена възможност да вземат курсове в акредитиран университет, където тя може да избере който и да е посока. В този случай, приемното семейство осигурява транспорт до мястото на курсове за обучение и да плати цената на $ 500 на месец.

Предимства на Au Pair в САЩ:

  • Всеки участник на програмата, след една година на работа в семейството е в състояние да пътуват из Америка в продължение на месец. Да съдейства за организирането на програма за пътуване нощувка и закуска, в която участват семейства Au Pair в цялата страна, като предоставя туристи място за спане и закуска сутрин.
  • практика английски
  • Общуване с други участници Au Pair
  • Сертификат за завършване на програмата в края на годината

Отговорност на приемното семейство:

  • Семейството трябва да предостави на Au Pair самостоятелна стая
  • Английски трябва да бъде основната къща
  • Семеен плащат заплати по Au Pair $ 95-200 на седмица (в зависимост от вида на програмата)
  • Осигурява 2 седмици платен отпуск всяка седмица два изхода
  • 1 път на месец предоставя пълен в събота и неделя.
  • Плаща такси за обучение в размер на $ 500 на месец
  • Семеен организира среща Au Pair, а също така осигурява транспорт до курсовете.

Standard-на AuPair да се грижи за деца на възраст между 3 месеца между да работят до 45 часа седмично и не повече от 10 часа на ден. Съгласно условията на участника в опция програма Au Pair трябва да бъдат обучени в университета. Заплата - $ 195.75 на седмица, обучение - 500 $ плаща за семейството.

Premiere - Au Pair в тази програма трябва да има допълнителен опит, за разлика от посочените по-горе варианти. За да се класират за тази програма, Au Pair трябва да има степен на грижи за деца в областта, или най-малко 2 години опит в работата с деца, това отнема 20 години и най-малко 6 месеца от шофирането. условията за образование са същите като в стандартната версия: цената - $ 500 - платен семейство заплата - $ 225 Брой часове - 45.

Избор на семейството и програмата за регистрация

Списъкът на документите, които ще бъдат събрани, както следва:

1 Aupairapplicationform- профил, включително два подписа споразумение.

2 препоръки за опита на работа с деца, но не и от членове на семейството.

01 март функция също не е от членове на семейството.

4 лекарска комисия (справка)

5 криминално досие

6 Копие от лиценза на международната проба на водача

7 Копие на паспорт (изтича не по-рано от 18 месеца)

01 август fotonadokumenty

9 Pismoseme "Скъпи приемно семейство"

10 Копия от дипломи и удостоверения за образование

11 Фото колаж (1-2 страници)

12 Интервю (проведено агенция)

13 психометрични тестове

14 Плащането на таксата за регистрация

След събиране и предоставяне на необходимите документи започва избора на семейство.

1. приемно семейство се срещна с обобщение на Au Pair

2. приемно семейство интервюта на гувернантката

3. Au Pair запознаят със семействата автобиография

4. Провежда се второ интервю

5. Приемното семейство предлага работа

6. Au Pair приема или отхвърля предложението - окончателният избор винаги е ваш!

7. подготвя документите за кандидатстване за виза в САЩ, пътуване до консулството, за интервю.

Първите дни на Au Pair - Среща със семейството, контактът с приемащата организация, за да се уверите, че всичко е в ред, и т.н.

Такса за участие: 6000 рубли.

Podror семейство: $ 400

цена на билета - $ 50 - $ 100

Работа в чужбина - работа като бавачка в семейството - Au Pair в САЩ

Калининград pl.Peremoghy 4а ( "Kaliningradskij Passage"), на. 603