1.Populyazatsiya футбола сред младите хора;
2.Povyshenie спортсменство
3.Ustanovlenie на приятелските отношения между клубовете, младежта

Време и място:

Турнирът се проведе в град Новоросийск (стр. Abrau-Durso). Игри се провеждат на TSA "Футбол свят" на терена с най-новото поколение изкуствена настилка.

Дати:

Условия за турнира:

Конкуренция се извършва на последното поколение с изкуствено покритие (размер 50 х 30 м.). Игри се възпроизвеждат в кръгов (6 + 1, 2 пъти в продължение на 20 минути. Gate 5x2 т.). Броят на заместванията не се ограничават до (допустима обратна смяна). Победителите се определят от броя на точките. В случай на равен брой точки места се разпространяват от:
-съвпадат един с друг;
-победи;
-голова разлика и отбелязани голове;
-много.
списък заявление Команди участват в определен вид

Финансови разходи:

Разходите за участието на отбора в турнира са изпращащи организации. Настаняване в хотел "Soccer World" в стаи с 3 легла. Три хранения на ден в трапезарията. Храна и настаняване за отбора, в размер на 1600 рубли на човек на вечер. Разходи за съдийство, медицински грижи носи LLC "World Soccer". Входна такса - 10 000 рубли за трансфер от летището (Геленджик, Анапа) и обратно - 16 000 рубли. Трансфер w / станция Новоросийск и обратно - 10 000 търкайте.

награждаване:

Екипът, който спечели I място ще бъде връчена купата, златни медали, награди. Отбори класират II и III място награден малки купи, медали и спомени съответно. Всички участващи отбори ще бъдат връчени награди. Просто направи наградите в номинациите (най-добър вратар, най-добър защитник, най-добър нападател, голмайстор). Тази разпоредба е официален призив към турнира.

С уважение,
генерален мениджър

ООД "Футбол свят" Д. Braslavsky

App. Търговски директор Klyuev Сергей Г.
тел. + 7-988-769-71-10
Резник Сергей Владимирович
тел. + 7-988-345-28-91

Дати:

Конкуренция се извършва на последното поколение с изкуствено покритие (размер 55 х 35 м.). Игри се играят циклично (8 + 1, 2 пъти за 25 мин.). Броят на смени, без да се ограничава. Победителите се определят от броя на точките. В случай на равен брой точки места се разпространяват от:
-победи;
-много.

Разходите за участието на отбора в турнира са изпращащи организации. Настаняване в хотел "Soccer World" в стаи с 3 легла. Три хранения на ден в трапезарията. Храна и настаняване за отбора, в размер на 1600 рубли на човек на ден. Разходи за съдийство, медицински грижи носи LLC "World Soccer". Входна такса - 10 000 рубли за трансфер от летището (Геленджик, Анапа) и обратно - 16 000 рубли. Трансфер w / станция Новоросийск и обратно - 10 000 търкайте.

С уважение,

Дати:

Конкуренция се извършва на последното поколение с изкуствено покритие (размер 65h40 т.). Игри се възпроизвеждат в кръгов (8 + 1, 2 пъти в продължение на 25 минути. Gate 6x2 т.). Броят на заместванията не се ограничават до (допустима обратна смяна). Победителите се определят от броя на точките. В случай на равен брой точки места се разпространяват от:
-победи;
-много.

С уважение,

Дати:

Турнирът се проведе на последно поколение изкуствена в покритието. Игри се играят циклично (всички нива 2 пъти 40 мин.). Броят на смени, без да се ограничава. Победителите се определят от броя на точките. В случай на равен брой точки места се разпространяват от: