Една минута преди края, за да държат "Галатасарай", за да се получи трофея. И всичко това отива. Семих на хълбока спечелил друг стандарт за вашия екип, при което загинаха двадесет секунди.

Потрепери всички фенове "Галатасарай". Нани на десния фланг размах скорост до дузпа, където Shendzhu рамкирани крак, и далеч от топката лети към Muslere че вече отиде в ъгъла. Едва имаше дузпа, "Галатасарай" заключване топка.

Селчук Инан грабна ризата Хасан Али близо игрище по крилото, не ми хареса играта, "Фенербахче" и успя. Такава агресия съдия оценява в жълт картон.

Ран играчите, "Галатасарай" в бързо kontrvypad. Linnes извади топката отдясно. Веднага след като той се опита да стреля в мрежата, така че в този момент веднага се втурнаха към топката Ба. Ъгъл спечели на "лъвовете".

Подобно След първото полувреме реферът добавя пет минути.

Добро първо полувреме при изпълнение на играчи, "Галатасарай". Изглежда, че Rikerink перфектно да различи игра на противника е намерил слабости в защитата на "канарчетата". В "Фенербахче", а напротив, творческа игра не е залепен на всички. След пропусната гол стана номиналните гостите да стигнат до портата Muslery който се ангажира сериозно в играта, все още не е необходимо.

В края на първото полувреме.

Максимална плътно и внимателно в близост до собствените си защитници наказателното поле играе "Галатасарай". Всеки играч атакува противник те са под контрол. Всяка свободна зона може да бъде затворен за няколко секунди. В "Фенер" участък такава защита не успее.

Витор Перейра спокойно гледате играта от пейката. Петнадесет минути по наставника на почивка "Фенербахче" ще трябва да излезе с план за да се пребори на зараждащия неуспешна за срещата си отделения.

Добавено време "Галатасарай" е решил да държи половината от областта на противника. Не се страхува да поема рискове Rikerinka отделения, не мисля за това как да се спаси преди почивката минимално предимство. Това е правилно, трябва да действаме смело.

Така и станало. Арбитърът добавя пет минути.

Бивши Gunners се срещнаха в словесен спаринг. Ван Перси направи рекламация Подолски за опасна игра. В отговор на германския нападател не каза нищо. Но съдията трябваше да успокои Ван Перси да се избегнат продължителни сблъсъци, тъй като вече е била.

Как мога да обичам турски играчи да се справя сама. Волкан лесно биха могли да споделят топката с партньор, когато проби по левия фланг. Но по някаква причина, той се качи на двата защитата. Лъки, че дори успя да спечели корнер.

На лицата на феновете, "Фенербахче", като стрес, като че ли не е четиресет и третата минута, а осемдесет и третия. Докато любимия си отбор малко да напреднат. Ван Перси дори себе си не показва все още.

Селчук Инан отляво Волкан блъсна в гърба, което е страхотно, с помощта на трикове, оставени от трима опоненти. Нани със стандартен висеше на наказателна точка, която всички профуча покрай топката. Топката валцувани извън границите.

Като се има предвид колко много спирки в първите четиридесет минути, съдията може да добавите към първата половина на четири или пет минути. Така че в навечерието на екипите все още може да бъде десет минути. Но силите са оставили не толкова много. Започнете да не успее, и тези, и други.

Вземания по отбрана "Галатасарай" не може да присъства. Алпер летеше с пълна скорост по дясното крило, за да стреля пред ван Перси. В един идеален защитник подкатегория "Галатасарай" чукна топката извън границите. След центриране от корнер Мехмет Топал получава в главата му. Топката лети право в ръцете на Muslere.

Той започна първото сбиване. Аз провокира бакалавърската си степен, която се разби в рамките на вратаря в Musleru че скок хване топката след подаването на Нани. Уругвайският се хвърлил върху извършителя. Ба се изправи за Volcan. Волкан за другия партньор и започна. Жълт картон за емоции имам Муслера и Волкан.

Нани митинг Корнер се провали, но за сметка на печелившата селекция от играчи, "Фенербахче" бързо се върна владеене на топката. И Волкан спечели нов ъгъл. Всички готовия фураж от Нани, когато топката лети в ръцете на Muslere.

Защитата на "Галатасарай", който се провали сезона, тридесет и пет минути, не позволи една единствена грешка, никога не успя. Muslere почти не се налага да бъдат включени в играта. Това е заслуга на защитниците на "Галатасарай", или просто напред "Фенербахче" да има малко налягане?

В плътен дим, но мачът продължи. "Фенербахче" играе с топката в средата на терена и бързо го загубили. За да осуети нападението Соуса трябваше да закачи в центъра на кръга. Обратно на краката си той удари Синан Gyunyusha. Реферът не показа картата oporniku "канарчета".

Това би трябвало да се очаква - да пауза в играта се дължи на факта, че в областта на всички трибуни отлетя сигнални ракети. Сега всеки ще чака феновете по трибуните ще се успокоят. Муслера помага настойници да изгаря напълно факли от тревата.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Подолски, (1: 0). Неговият трети път на германския нападател, "Галатасарай" се е превърнало в една и съща цел. Standard позиция да играе за "лъвовете". На ъгъла на полето, последвано от представяне в центъра на наказанието, където Джейсън denayer спечели позиция на Кяер и направи отстъпка до далечната греда. Подолски в тази зона бе освободен от ареста и се насочи топката в мрежата.

Емре Чолак от левия фланг прекрасна предаване на дълги разстояния предаде топката на Синан Gyunyusha. Последното, отново се отбележи, съпротивата от Хасан Али, се премества в центъра и изстрел към вратата. Блокиран от защитник, "Фенербахче" този изстрел. Corner.

Страст на терена малко по-бледи. Няма такъв голям брой атаки, както се е случило в първите петнадесет минути. Съперници може да трябва да се запази топката в центъра на кръга. И най-напред те видяха само вратите на един друг и полетя напред.

Неуспешно контраатака на "Фенербахче". Нани, точно като в старите времена, нахлули в притежание Muslery от левия фланг и otpasoval под атака Алпер. Джейсън denayer се втурна към него и стреля прелетя над предната линия. Defender "Галатасарай" спаси тима си.

И съдията не каза нищо повече. Сега Синан Gumush изместен при скорост по дясното крило в центъра и отново е под фал на Мехмет Топал. Нарушаването на правилата е точна, но реферът не го забеляза.

Спорно решение от арбитър. Синан Gumush да предприеме действия проби през централната зона. И го бутна в гърба малко Мехмет Топал. Странно, но съдийски сигнал замълча в този епизод.

Една четвърт от мача беше под общата полза от "Galatasaray". Ще има ли достатъчно "лъвовете" сила да държи такава висока скорост, колкото е възможно? И ниско изпълнение предотвратява отбор Rikerinka открие резултата. Гледката е необходимо да се коригира Подолски.

И дори в средата на терена по време на предаване на дъното на "канарчетата" е невъзможно да се мине. Това е толкова високо и активен натиск, наложено Rikerinka отделения. Не позволявайте на противника напред, като включва и прихващане на почти всички от нейното предаване.

Защитници не могат да се справят, "Фенербахче" с натиска, упражняван върху тях. Сега Ясин от левия фланг, яхнал подаде топката на далечната греда, където Хасан Али успя да победи на противника и прати топката извън границите. Corner "Галатасарай" завърши с нарушение от Снайдер.

Отново, партньорите доведени до състояние на шок Подолски. В момента, създаден Карол, който умело се измъкна напред в ляво, която се играе пропуск за Снайдер, а след това се отправили към германския нападател. Подолски изстрел излезе силен, но отново не е достатъчно точност.

Волкан Сен, накуцвайки, напусна терена. Лекарите отдавна наложиха над контузията си. И все пак ние успяхме да го сложи на краката си. Той се върна в мача. Заради такава пауза с първата половина ще бъдат добавени най-малко две минути.

Необходимост от медицинска помощ на някои от играчите, "Фенербахче". Пауза на играта се забави. Витор Перейра, докато на терена не се търси, и прави някои бележки в бележника си. Има много неща, за да размишлявам наставника "канарчета".

Емре Чолак на централната зона се изкачи до наказателното поле на някой друг, но беше лесно предотвратен Мехмет Топалов. И "Фенербахче" бързо загуби топката. Много брак в действията и това, и другия отбор. Налягане и отговорност за резултата така засегната.

За първите петнадесет минути на вратата Фабиано се очертава две опасен момент. Ето как може да се слушат само в един мач. По време на сезона, "Фенербахче" изглеждаше по-уверени от днешния противник. И в тази среща досега те не могат да се справят "канарчетата" нерви.

Как умело играе на стандарта на играчите ", Galatasaray". Подолски рампи за Селчук Инан, се натрупва вече Снайдер топката, но турският полузащитник избута Лукас и той вдигна крака си, силно заредени в левия ъгъл. Фабиано се мести леко напред и парира удара.

Все още отделения Rikerinka изглеждат малко по-за предпочитане. Те са уверено се движи напред, се присъедини към атаката на голяма сила. И спечелил отделения Rekirinka друг опасен стандартна врата "Фенербахче". Подолски и Снайдер се събраха на топката.

О, нещо побърза Волкан. двете съперници бяха пред него, по този начин стачката на прилив полузащитник. Топката просто падна от краката му и отлетя много висока. На най-високо ниво на трибуните.

Емре Чолак реши да изпробва бдителността на Фабиано. С тридесет и пет метра полузащитник на "Галатасарай", поставен в горния ляв ъгъл. Вратарят успя да "Фенербахче" смяна и юмруци отразяват топката встрани. Опасност от Първи хит в плейъра, "Galatasaray".

Ван Перси и Подолски по-рано заяви за Лондон "Арсенал". Нани се състезаваше срещу тях, докато играят за "Манчестър Юнайтед". Муслера и Снайдер се бори в италианския шампионат. Колко звезди идват да завърши мача в Турция. Но освен Марио Гомес този сезон никой не особено блестеше.

Принудително играчите "Галатасарай" Rikerinka вземете главата! Подолски пропусна благоприятен момент. На десния фланг беше страхотно поток към далечния горен ъгъл, където сам беше немски нападател. Абсолютно никой не притеснява Подолски затворите камерата, просто като успешно. Лукас рамкирани крак, но не е необходимо. В резултат на това топката прелетя над вратата. Шанс за бърз гол пропусна.

През първите пет минути на мача, можем да заключим, че от защита днес не се случва на никого. Всеки се опитва да увеличи своя атака на стачка. Синан Гюмюш от дясната страна на Хасан Али принудени да нарушават правилата. Стандартни врата "канарчета".

Сега атаката Фалове Синан Гюмюш. Той безуспешно играе срещу Хасан Али. "Фенербахче" играе бърз стандарт, предаде топката в някой друг притежание, от рамките на който ударил Волкан. Блокирани защитник на удара "лъвовете" противника, позволи на топката да ролката безопасно да Muslery.

Селчук Инан отзад Нани проведе точно пред собственото си наказателно поле. Арбитърът установено, че португалците сами паднаха на трева. В повторното теглене на топката номинални посетители нарушил правилата срещу Карол.

Първият Massive Attack "Галатасарай" не успее освобождаване поради страничен, което доведе до ответна скок от "Фенербахче". Алпер набра скорост в дясно и да превежда точно на Ван Перси не успя. Преместен напред защитници на "Галатасарай", улавяне на топката в своевременно.

Веднага след като се започне съдийски сигнал на трибуните имаше факли. И не само при портата, където обикновено са разположени на феновете, но и на централните трибуните. Мачът може да отиде в дим, както и работата на стюардите ще бъде достатъчно. Това е нещо обичайно, но за стадион турските работници.

Разпределени на капитаните на отбори с рефера, който ще започне мача. Първият удар удари играчите топката "Галатасарай". Срещата започна. Да вървим!

"Лъвовете" срещу "канарчетата" - главната дербито на турското първенство. степен на емоция в тази среща ще бъде на разстояние мащаб. Докато турският национален химн игра на стадион.

Colorful отваряне мач. Организаторите са подготвили за изпълнение красиви. Такова откритие може да се сравни с основния мач от Лига Европа, например. Grandstand опаковани и екипите излязоха на терена.

Шампионска лига тази година, голяма интрига не е представена. Дори преди последния кръг на първенството беше определен победителят от които е "Бешикташ". Истанбул "Галатасарай" и "Фенербахче" в крак с екипа Şenol Güneş не можеше. Но отборът от бившата турска столица са се срещали лице в лице в финала за Купата. Настоящите първенство в Истанбул "лъвовете" честно казано не успяха, в крайна сметка завърши на шесто място смирен. Статистика "Галатасарай" в националния шампионат изглеждаха доста депресиращо. Преди трийсет и четвъртия кръг от отделенията на Jan Olde Rikerinka успя да спечели само тринадесет победи. Backlog в края на турнира от "Бешикташ" вече двадесет и осем точки беше. Но в Турция купа "Галатасарай" сериозна съпротива той се срещна и уверено стигна до финалния мач. "Фенербахче" в 1/4 финалите на турнира за Купата не е толкова лесно. Силната съпротива "Amedspor", свири първия мач с резултат 3: 3. Останалата част от всички срещи "канарчетата" спечелиха. В националния шампионат "Фенербахче", той играе с "Галатасарай" два пъти с равен резултат. Победителят от днешния двубой ще бъде точно. Текст, предаването на играта ще Mordovin Андрю.