Защо имаме нужда от издръжливост?

Изложение - една от основите на обучението на кучето. Необходимо е, както за собственика и за домашни любимци за собственика е гаранция, че кучето ще изчака завръщането му от магазина, или тихо ще се държи по време на мандата на собственика и домашния любимец по време на парти или на обществено място, а кучето - залог за сигурност в отсъствието на собственика.

експозиция обучение на кучета

Трябва да се грижи за собственика да даде облегалката за куче, дори и като кученце. Но, ако кучето е взет от предишния собственик не е обучен експозиция, кучето на възрастен, също могат да бъдат обучени да се извлече само трябва да прекарат малко повече време.

Експозицията е изпълнено във връзка с другите отбори и трите основни разпоредби на кучето: легнало, седнало и изправено. Първоначално, се препоръчва да се изработи един откъс от легнало положение, а след това можете да преминете към други държави. В самото начало на обучението на домашни любимци трябва да бъде оставена в краката на собственика. Тогава разстоянието от кучето, докато собственикът постепенно се увеличава в зависимост от natrenirovannosti куче.

Трябва да заповядам на кучето "Долу!". и да се гарантира, че кучето остава в това положение за около 10-15 секунди. Важно е, че животното не се разсейва от всякакви стимули, а просто лежеше там, без да се променя положението. Ако кучето прави всичко правилно, ще трябва да я хвалят и да даде тор. След правилното изпълнение на експозиция можете да продължат да се учат на животното на други отбори. Можете да го постави в непосредствена близост до едно куче играчка. Някои кучета са тихо в легнало положение, ако има играчка.

След извършване собственик на куче отбора отново поставя на кучето команда "Долу!". Дръжте кучето в тази ситуация, за да 15 секунди. За да се хваля и да даде едно лечение. Постепенно увеличавайте времето за излагане на първите 30 секунди, а след това - до минута. Ако собственикът на кучето е постигнала излагане на една минута, това е голям успех в началния етап на обучение, като кучето е трудно да не се разсейваме от различни стимули.

Ако любим е разсеян, а след това собственикът трябва да се върне домашния любимец в първоначалното му положение (в легнало положение) малко друсане на каишка надолу и ръка за помощ в областта на ечемик. Важно е да се помни, че похвалите и торенето се дава само в случаите, когато кучето изпълнява командата точно.

Следваща дейност трябва да се извършва по такъв начин: дайте на кучето бавно обикновена команда, с почивка между всеки отбор в петнайсет секунди ( "Надолу", "Седни!" "Стоп" и други!.). И в седнало положение да направи скорост на затвора от около 30-45 секунди. Кучето трябва да седне, без да се опитва да се движи. В случай на правилната команда кучето собственик веднага да се хвалят и да даде едно лечение. Ако животното стане далеч и променя позицията, връщане на кучето в седнало положение в мярка Ryskov строга каишка. Command провали - повторение идиот каишка. Ако кучето започва да си лягам, а след това се отмести каишка до седалката на позволи любимо място на собственика. В резултат на това е необходимо да се гарантира, че кучето в седнало положение може да се изправи срещу една минута. Можете да повторите откъс от легнало положение, увеличаване на малко време до две минути. Основното нещо за собственика, е да се постигне най-доброто представяне на отбора, а не да гони по време на изпълнение. Точно след домашния любимец показва идеален експозиция в продължение на две минути, времето може да се увеличи.

След няколко тренировки откъси от легнало положение и място за сядане може да продължи да се извлече от изправено положение. Домакините "Спри!" И търсят експозиция в кучето в тази позиция от 8 до 20 секунди. С правилното поведение на животното трябва да бъдете сигурни, за да хвалят, дай тор. Можете да хвалят с гали корема.

По време на последващи сесии трябва да бъдат приведени скорост до изправено положение до минута, кучето трябва да стои без много шум. Можете да повторите откъс от познатите правилата за кучета.

След излагане на най-близкия любим домакин учи в различни позиции до две минути, е необходимо постепенно да се увеличава и времето на експозиция, а разстоянието между кучето и собственика. И заминаващи разстоянието от кучето трябва да се забравя, че е необходимо да се премине, обръща гръб на животното.

Не забравяйте да се хваля на животното трябва да е за правилното изпълнение на командата, а наказанието за невинност на мярката трябва да бъде строг. Твърде жестоко отношение към вашия домашен любимец по време на обучението може да се предотврати евентуалното им желание да се подчиняват на кучето или кучето ще се чувства страх, който също не помага да се усъвършенства командата.