Махачкала загубил редовни очила.

В случай, че vladikavkaztsev от мач да съответства по-лошо и по-лошо. След две равенства нулевото на кръстопътя на двете части на турнир командата Валерия Gazzaeva дава "Амкар" и ЦСКА с общ резултат от 1: 9. Отделянето от зоната плейофите в навечерието на турнето на пет точки от спестяване на дванадесето място - толкова, колкото 12. Точно в един отбор вкара в предишните си мачове. И дори не се чува на старши треньор уверени, че изказванията vladikavkaztsy със сигурност ще остане в елита ...

На пръв гостите са действали с своя съперник при равни условия, но доста бързо Махачкала предимство свърталище. Моменти започнаха да се появяват само една порта. Shot Bussufa С в продължение на 4 минути след това се справиха блестящо Dzhanaev вратар играе и след удара Траоре края на. Vladikavkaztsy контролираха топката добре, но само на първите петнадесет минути. След това, по инициатива изцяло премина на собствениците. Те бяха утаената наказание противник, но ние се опитахме да я вземе в подчинение, а не постоянни каустик атаки. Защитата на "Алания", въпреки че тя не може да се похвали на надеждност, но при ниски скорости и позиционна игра се справят със своите задачи.

Е бил активен Serderov който се откри шанс в тази среща. Той е онзи, който често е бил в челните редици на атаката, но нападателят не му е провървяло - тогава той изпрати топката далеч от истината, а след това по пътя си до отбелязване на гол роза вратар. Не и без късмет: vladikavkaztsev през първата половина, два пъти спаси от бара. Първо Спахич удари главата си след подаване от Boussoufa, но по-близо до почивката и той беше белязан Мубарак срещна гредата. Въпреки това, има шанс да отворите сметка и на гостите. След 43 минути игра, продължителна атака над сенника от десния фланг на кръста от Дренте да Khozina и Владимир удар от наказанието, но в непосредствена близост до стойки за врата.

Хидинк не се поколеба с замествания, а след почивката на терена се появи Ахмедов и началото на часа на мача - Willian. жителите Махачкала взеха известно време след почивката, за да си възвърне необходимото темпо и да натиснете противника до портата. Но ако defencists гости от време на време да се съборят и допускат удари към вратата му от близко разстояние, а след това Джанан не искате да пропуснете. С удар Willian връзка той се справили по-късно вратарят беше на място и след като удари на Ето'о. Между другото, Cameroonians изход, както и появата на Smolova не се очаква, тъй като те са сред ранените. Въпреки това, холандски кормчия "Anji" е хвърлен във всичките си най-добри усилия, за да се прекъсне серията без победа.

В 72-та минута гостите за трети път в мача беше спасена от дограмата. Ето'о отлична хоризонтална Пас намери Ахмедов, той удари с средната дистанция, но над гредата. Две минути по-късно Smolov срещу вратаря, но от външната страна. Махачкала заслужаваше целта си, но за да го вкара и не можеше. Екипът Хидинк загуби губиш серия продължава, и по този начин е по-далеч от второто място и зона Шампионска лига.

Класиране, статистика, както и новини от руския шампионат можете да намерите тук.

Прави текст излъчени мачове на руския шампионат се проведе в LiveResult.Ru!

Всичко е наред. Anji е само началото. В двете не завърши сезона отборът е взел голям скок нагоре. Изведнъж не се случи. Бронз. ако това е също голямо постижение. Зенит все още не се изравнят. Газпром спонсор на Шампионската лига, техният отбор е длъжен да играя там.
Кризата в екип. след много тежък сегмент, борбата на три фронта .Ved стартира от третия квалификационен кръг и достигна LE 1/8. Сега повече от всякога се нуждаят от нашата подкрепа. И тези, които викаха вчера на стадион "Срам!". вие сте наред и не сте фенове. Th не знаем и да отидете до стадиона. Това е срам вас!