Каним Ви да вземете участие в All-руски конкурс за най-добър ъгъл на правилата на пътя "SDA Corner в предучилищна възраст."

Целите и задачите на конкурса:

  • подобряване на материално-технически и образователни условия на образователни дейности за подобряване на работата по превенция на детската път - трафик наранявания сред деца и родители;
  • съживяване на педагозите за насърчаване на безопасни поведение в движението по пътищата;
  • анализ и проверка на състоянието на оборудване и части за изучаване на правилата за движение в предучилищна възраст;
  • насърчаване на развитието на творческа дейност на учителите в ъглите на проектиране;
  • укрепване на взаимодействието между учители и родители в областта на безопасността на движението по пътищата;
  • Излъчване в цялата страна по-добър опит в проектирането над правилата за движение в предучилищна възраст;
  • подпомагането на младите специалисти.

Дати на конкуренцията:

Участието в конкурса е безплатно и доброволно.

За да участвате в конкурса:

Качване на собствените си снимки (1 бр.) Ъгъл на правилата за движение в конкурентна албум "SDA Corner DOW" нашата група "VKontakte"

Примерен дизайн работа:

Савина Олга, учителят, старши група в детска градина MBDOU №2376 Москва

  • Онлайн материал на възраст над особеностите на групи от деца;
  • рационалност достъпно място;
  • естетически, блясък;
  • новост, творчески;
  • оригиналното изпълнение;
  • спазването на правилата за безопасност, санитарни и хигиенни изисквания за материали и елементи;
  • възможността да представи своя ръководител област.
  • наредби зона за малки деца;
  • правила за трафик в района за по-големи деца.

В периода на конкурса, спешната необходимост от (например, сертифициране и др.) Имате възможност да получите потвърждение, че сте участник в събитието, да поръчате сертификат на участника.

Това ще изисква:

1. Обърнете $ 100 един от най-удобния за вас начин:

С помощта на автоматизирана система RoboKassa:

Офисите на продажбите "The Messenger" или "Euroset":

За да платите офиси за продажби в "The Messenger" или "Euroset": нека оператора да спечелят редица нашата сметка в системата "Яндекс" 410011473648115 и размер, въведена от паричната сума. Операторът ще направи плащане в брой и Ви издаде чек. За да платите с помощта на терминал за плащане, изберете терминал раздел "Електронни пари", а след това вижте "Яндекс" и въведете номера на сметката ни в системата "Яндекс" 410011473648115, а след това направи необходимото количество и да вземат проверката.

Трансфер до картата на Спестовната каса:

Можете да направите превод по няколко начина: чрез операционната пари, като се използват банкомати, като се използва системата Сбербанк онлайн, или да използвате терминала. Във всеки от горните методи, трябва да се посочи брой нашите спестявания Банкови карти: 4276350010309456

2. Кандидатстване за сертификат за производство, за написването на писмо с копие на разписката за плащането, или чрез уточняване на подробностите по плащането (метод на плащане, сумата, датата и часа на ден) на нашия имейл [email protected] моделира:

ЗАЯВЛЕНИЕ. Сертификат за участник на All-руски конкурс "The Corner SDA Dow" Савина Олга MBDOU ЦДГ №2376 Москва, снимка номер. в несъстоятелност албум + копие на получаване (или данни за плащане)

Ако не е необходимо за ранно потвърждение за участието си в конкурса, а след това се изчакат резултатите от конкурса и публикуването на сайта, и едва след това да изпрати молбата си за диплома или сертификат (в зависимост от резултатите си).

За всички въпроси, които имате, моля пишете на електронната ни поща [email protected]