"Алания". Homich, Григориев, Плиев Bulgaru, DaCosta, Khubulov (Neko, 49) Gabulov, резервоар Dudiev (Takazov 20), Celaya, Bikmaev (Gigolaev, 73).

"Beshiktash": Recber, Korkmaz, Sivok, Тораман, Köybaşı, Кавлак (Дъг, 88), Fernandes, Ernst Гути (Aurelio, 62) Goloshko (Pektemek 71), Hugo Almeida.

Предупреждения: Коркмаз, 7. Gabulov, 7. Dudiev 11. Khubulov, 21. 35. Плиев Fernandes, 35. българите, 42. Bikmaev, 70. Тораман, 70. 86. Gigolaev Неко 89. Pektemek 89.
Отстраняване: Тораман, 86.

90 + 4 'Навсякъде мача! Това беше една славна лов, но, за съжаление, "Бешикташ" се провежда в груповата фаза. Но за "Алън" по никакъв начин не се срамува!

90 + 3 "Селая не стигна до топката след прехвърлянето на Неко мрежата!

90 + 2 "След фаул топката от наложеното наказание, както и подбора на извадката след Bakaev пропусна целта.

90 + 2 и Г Ryushtu бие след удар топка. Въпреки това, след няколко секунди наказателните гостите на портата.

90 + 1 "Цялата" Бешикташ "окопани в собственото си наказателно. Коркмаз прави топката в ъгъла.

90 "4 минута добавено. О, много ни липсваше vladikavkaztsy в Истанбул.

89 "Друга няколко предупреждения.

88 'GOOOOOOLLL. 2: 0. Това е невероятно. Данило Нехао.
Ryushtu безуспешно чукна топката след кратко ъгъл и определен център на кутията постигне целта!

86 'на следващата партида. Тораман получи втори жълт картон и бе отстранен от игра.

85 Седмата ъгъл в мач спечелил червено и жълто. След подаване на Селая Ryushtu някаква причина отидох до изхода, но Григориев не успя да накаже опитен вратар за мудността.

84 "Но сега реалния ъгъл.

83 'Fernandes висеше с дузпа, изпълнена до далечната греда, но топката прелетя над предната част. След няколко секунди Gigolaev спечели пряк свободен удар в близост до игрище по крилото.

80 'GOOOOOLLL. 1: 0. Георги Gabulov.
Неко хвърли пробив в наказанието Селая, който дойде на предната линия и направи забелязан пропуск до центъра с капитана, който веднага прати топката в целта!

76 "Друг път! Gigolaev застрелян от левия фланг, топката стигна до далечната греда, където вместо да удря Нехао завъртя топката в мрежата.

75 'гърдата Gigolaev prokinul топката покрай Toramana и влезе в наказателното поле, ударът му в далечния ъгъл! Skill не е достатъчно, за да се върти топката в целта, той отиде от.

73 'Roland Gigolaev на терен, вместо Bikmaeva.

72 'Селая стреля опасно от пряк свободен удар в Истанбул масивна "стена".

71 'Мустафа Pektemek играе вместо Goloshko.

70 'Отново екипа обменя карти - Bikmaev Тораман в светлината на прожекторите.

68 "В следващия миг," Алън ", Ernst застрахова своите партньори по отбрана.

66 'Дакоста да изгасне за изпълнение на корнер, но всичко е към края си за "Алън" добро.

64 'Goloshko наказан за нарушение в наказателното непознатия.

62 'Мехмет Аурелио играе вместо Гути.

59 "Друга добра атака на домакините, но Селая попаднал в засада положение.

57 'Gabulov поразен от пряк свободен удар от далечно разстояние - Ryushtu удари топката пред себе си, но никой от vladikavkaztsev довършителните не е бил там!

55 "и сега Ryushtu спаси отбора си! Друга възможност дойде пред портите на гостите след изпълнение на корнер, но 38-годишният вратар е спасена "Бешикташ", след като мощен удар от наказанието Bikmaeva!

54 'Фернандес стреля от пряк свободен удар от 25-ярд - Khomich спасен "Алън!"

52 'След Bikmaeva ъгъл на областта Григориев удари по главата с отскок на поляната, но Ryushtu може да реагира на тази атака и се обърна топката над вратата!

51 "Друг пряк свободен удар от дясното крило даде Bikmaev - защитници чукна топката към ъгъла.

49 'Данило Нехао отнема областта вместо Hubulova.

47 'Khubulov ранени. Тя изглежда като друг принуден заместване се случи "Алън".

46 "Втората половина е в ход!

45 + 3 "И още един остър пристъп на" Алания ", но този път удара във вратата не се случи.

45 + 2 'Плиев прострелян от много голямо разстояние - не е твърде далеч от летяща топка диапазон.

45 + 1 "три минути добавено.

45 'Селая създава друг път класа и отново не споделя топката с партньор! Но колко опасен удари салвадорски!

43 'Играта е разкрита, а съдията дава противниците бият.

42 'Bulgar получи предупреждение.

41 'Селая победи два защитници на входа на наказателното поле и стреля от 15 ярда - топката премина на сантиметри от стрелба по мишената!

40 'Ryushtu абсолютно не бърза да вкара топката в игра от целта.

38 'Алмейда стреля от малък ъгъл не намери целта. Въпреки това все още Khomich докосна топката, и ще бъде на ъгъла.

36 'Khomich спестява "Алън" Алмейда, след като удари от близко разстояние! Въпреки това, португалците влязоха в засада положение.

35 'Отново отборите обменят предупреждения.

33 'Bikmaev подадена по лявото крило, Khubulov втурнаха към топката, но Ryushtu пред него.

32: "Да, докато" Алания "не една йота по-близо до най-малко един вкара топка.

29 'Играта е разделена на много малки епизоди.

28 'Отново, на ъгъла на вратата Khomich.

26 "Друг ъгъл спечелил Йеше турци.

25 'Khubulov спечели дузпа почти игрище по крилото, Bikmaev отново се опита да изпрати топката в целта, но не го удари.

24 'Една бързо изчезнаха стартер vladikavkaztsev вълнение. Аз не бих искал да гледам останалата част от тъп свиване на топката от двата отбора.

22 'След Corner Sivok преди всичко в борбата на втория етаж, но отби по-горе.

21 'След дузпа и с един от защитниците му почти бе прерязана топката в собствената си мрежа. предупреждение Hubulovu.

20 'Сега трябва да помогне Кавлак.

18 'Dudiyeva нужда от медицинска помощ. Аслан не можа да продължи да играе, той се променя Сослан Takazov.

17 'След изпълнение на корнер, без значение опитен вратар играе на изхода, но се справи със своята задача.

свободен удар 16 'Bikmaev даде топката на клъстера на играчите, без игри царство не е докосвал и неудобно Ryushtu избивайки топката в корнер.

15 'Алмейда се озова с топката в полето, "Алания" и стреля, но ударът му мина встрани подравняване.

14 "Бешикташ" тихо наблюдаваше как "Алания" се опитва да създаде своите атаки.

11 ' "жълт картон" получава изглежда Dudiev.

9 "далечен изстрел гол Bakaeva не е достигната.

8 'Gabulov проби отдясно, но увисна във вратар - Ryushtu носи топката извън наказателното поле.

7 "Коркмаз и Gabulov получи жълт картон.

6 'Сблъсъкът на терена в Владикавказ. Kormkaz Селая и се бори за топката с турците изпрати топката над страничната линия, докато се зарежда крака Родолфо.

4 'Fernandes подава дузпа, топката vladikavkaztsev глава прелетя в ръцете Khomich.

2 "От самото начало на мача отборът се стреми към решаване на техните проблеми.

Мачът ще се състои. Екипите ще играят за загряване. Стартът в 22:35 Московско време.

Поради климатичните условия забави началото на мача от половин час. И не на факта, че на срещата ще започне най-малко.