ЦСКА победа и суха рекорд Akinfeev, ботуши Goetze и поражението на "Зенит" - преглед на основните събития от деня.

"Кубан" и "Торпедо" играе с равенство

Краснодар "Кубан" и Москва "Торпедо" играе с равен резултат. се проведе Срещата на 15-ия кръг на руската Висша лига в Краснодар стадион "Кубан" и завърши с резултат 1: 1.

Първият гол в мача бе вече отбеляза в седмата минута: отбеляза халфът на "Торпедо" Динияр Билялетдинов. Юрий Zhevnov силен удар напред вкара топката в игра, Александър Salugin пое топката, а след това даде назад по Bilyaletdinov и Diniyar скочи на вратаря и стреля силно в близко ъгъл на Александър Belenova.

"Кубан" играе в 34-ата минута, благодарение на гол от Ибрахима Baldé. Ивелин Попов натискане на ръба Reziuana Mirzova, а след това затвори в наказателното поле, където balde скочи над главата порази долния ъгъл.

Akinfeev, зенит и Goetze

ЦСКА победи "Уфа", и достига до второ място в таблицата

Футболистите на ЦСКА отбеляза голяма победа над "Уфа" в 15-ти кръг на руската Висша лига. Играта, която се проведе в събота в "Арена Химки", завърши с резултат 5: 0.

"Войниците", са решили в 35-ата минута, когато Bibras Natcho вкара. Получаване на предаване от Зоран Тошич, Сейду Думбия даде назад през да Нат, който се оттегли от защитника backswing и вратаря. Тошич скоро удвои аванса на отбора, което извади топката след подаване на Георги Миланов.

В началото на втората половина Тошич вкара два гола, бутане на топката в далечния долен ъгъл на вратата Юрченко. Четири минути по-късно Думбия разпродаден един-на-един с вратаря. В крайната точка в мача сложи Ахмед Муса.

ЦСКА вкара 28 точки и се изкачи в класирането до второ място, принизяването на "Краснодар", които все още имат мач по-малко.

Целта Власов донесе "Мордовия" победа над "Зенит"

Футболисти "Мордовия" нанесоха втория поражение на "Зенит", лидер в руската Висша лига. Играта на 15-ия кръг, който се проведе в събота в Саранск, завърши с резултат 1: 0.

Единственото попадение в 29-ата минута отбеляза халфът Олег Власов. Халфът нахлу в наказателното поле, победи Езекиел Гарай с Николас Ломбертс и пет метра удариха в близко ъгъл. След отделенията на пречупване Андре Вилаш-Боаш започна да атакува големи сили, но за да удари портите на Антон Kochenkova и не успя.

"Урал" победи "Арсенал" Тула

В мач от 15-ия кръг на руската Висша лига Екатеринбург "Урал" в Тула спечелих с резултат 2: 1 местния "Арсенал".

Гостите поведоха в края на първото полугодие: Manucharyan ъгъл висеше в наказателното поле, но Erokhin кимване прати топката в далечния ъгъл на вратата. И в добавеното време "Урал" и отбеляза втория гол: Kašćelan вкара собственото си наказателно Stavptsa и смолата с 11-метров марка удар в горния ъгъл - няма шанс за Филимонов.

"Арсенал" само "накиснете", управляван през втората половина. След 74 минути игра Кутин прави трансферът да се движат касапина, който стрелял по вратар и масло-храненето превозваше топката в целта.

Победата позволи на "Урал" отбеляза 13 точки и се изкачи до 12-то място в таблицата. "Арсенал", като в активна от осем точки, заема последния ред.

Akinfeev беше рекорда за най-много чисти мрежи в руския шампионат

Вратар на ЦСКА Игор Акинфеев. поддържа чист лист в мача от 15-ия кръг на Висшата лига с "Уфа", задайте абсолютен рекорд в броя на руските първенства проведено сухи срещи - сега в тяхната Akinfeev 130 актив.

По този начин, вратар на ЦСКА счупи рекорда на бившия вратар "Локомотив", "Динамо" и руския национален отбор, а сега треньор на "армията" Сергей Овчинников, който възлиза на 129 съвпадения.

"Това е най-известният обувка в света! Boot, че прави щастлив цяла Германия! Никога не го промива. Сега тя е в същото състояние, че е бил в Рио, когато напуснах стадиона. Тя все още се пази трева. Никога не съм го след финала, държани като у дома си ", - цитира Goetze Bild.

Мутко: готова да подкрепи решението за натурализация Ари

Министър на спорта Виталий Мутко разказа как се отнася до играчите натурализация. Наскоро бразилския нападател "Краснодар" Ари изразил желание да играе за Русия. Мутко заяви, че Министерството на спорта е готова да подкрепи решението за натурализация на играчите, но в прерогативите на този въпрос трябва да дойдат от RFU и треньорския щаб на руския отбор.

"Аз нееднократно заяви, че спокойно отношение към това. В световен мащаб, чрез натурализация, ние не трябва да излизат в областта на спорта, но има различни ситуации в живота, както и необходимостта да се засили конкретен спорт. Ходим по този начин. Но има и трябва да дойде прерогатив на националната федерация и отдела за треньор.

Аз вярвам, че Ари - добър играч. Но по принцип, Руската федерация, както и треньор по футбол на главата трябва да го обсъдите и да се свържете с нас. Ние сме готови да подкрепим такова решение ", - каза Мутко по телевизията програмата за въздух" Питайте министъра "на телевизионния канал" Русия 2 ".

35 души могат да бъдат заредени в случай на "странно", игра "Леванте" - "Сарагоса"

Играта "Леванте" - "Сарагоса" се проведе 21 май в последния кръг на примера. "Сарагоса" трябваше да спечели, за да избегнат отпадане на втора дивизия, а екипът е постигнал желания резултат, побеждавайки "Леванте" с резултат 2: 1.