В мача на откриването на Шампионската лига на текущия носител на "Зенит" на турнир Не се избегнат трудностите, но успя да продължи мача с белгийския "Knack" в три игри, на сайта на клуба Казан.

Зенит

Играчите Казан "Зенит", "Съветски спорт"

На Световно клубно първенство в Катар при избора на стартовия състав, Владимир Алекно (на снимката) беше много консервативна, но след завръщането си в Казан реших да отида за една пермутация: мача с "Knack" в позицията на либеро на мястото на Алексей Наталия Obmochaeva остави Владислав Babichev.

В началото на първия сет, домакините успяха да влезе в дългосрочен план, тъй като на Михайлов атаки. Въпреки това, той планира да фуражи, доставени белгийски граждани сериозен проблем: Bolgariyan грешка позволи на противника да възстанови равенството - 19:19. Точно навреме Apalikov блокиран Вестфал и Babichev пое топката в защита - 25:22.

Във втората игра домакините направиха решителна пробив, когато топката е в игра, въведена Михайлов: той имаше отлична серия от ининг, който завърши Ace - 13: 6. В третия сет белгийците, малко се успокои съперници в предишната игра, започват да се борят за всяка топка. Благодарение на отличната защита, която те остави в играта за няколко "мъртви" топки и коварен храни Ван Hirtuma Гостите поведоха 17:14. Зенит трябваше да работим усилено, за да се изравнят с бегълците. В края на тежък думата той каза zenitovsky блок и решаващ момент темпо атака имам Apalikov - 25:22.