Цели: Driussi, 52, 90 + 1 - Zhemaletdinov, 45 + 1

"Zenith": Lunyov, Smolnikov, Krishito, Иванович, Neto, Kuziaev Шатов (бегач 81), Paredes, Dzjuba (Juliano, 65), Driussi (Erohin, 90 + 2) Кокорин

"Руби". Rizhikov, Кузмин, Punica granatum, Кудряшов Nabiullin, Kambolov, Song, Ozdoyev M'Vila, Kanunnikov (Azmun 64), Zhemaletdinov (Karadeniz, 64)

Предупреждения: Nabiullin, 16, Karadeniz, 74

90 + 3 'последния сигнал. Труда победа "Зенит" над "Ruby".

90 + 2 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL Driussi! Подаване Кришито с кръст на близката греда. Себастиан изпревари защитник и веднага заключва в Сиде.

90 + 1 Juliano otborolsya левия ръб на полето да се пресече и гласове Karadeniz, който блокира Neto.

90 "Борбата в центъра на полето. В края на мача притежание предимството на топка се изравнява. Позиционно атака на домакините.

89 'Бавно се опитват да атакуват гостите отдясно. Превод на топката в левия край. Силите трудно, но подаде топката в полето.

88 'Корнер от гости. Последвано от представяне на далечната греда и стреля извън вратаря. не Ozdoev целта.

87 'Отличен, атаки на вентилатора през средата от Karadeniz. Той играе в подаване Azmun, но в последния момент Лунев ефектно спасяване.

86 "означава среда за възстановяване. Хвърли на Кришито Жулиано, отместването на последния от хълбока до центъра и удари точно на противника.

84 'Атака десния край от Кузмин. Топката стигна до Azmun в наказателното поле на някой друг, но съдията определя засада положение.

83 "Олег Шатов напусна поляната и дойде при него, Дмитрий Poloz.

82 'Smolikov отново с топката, още един опит да влезе на наказателното поле фал краищата. Стандартни и подмяна.

81 "Имаше представяне на близката греда и вратар Azmun напред и вкара топката в полето. Обвивката също беше от страна на собствениците.

80 'Възможната атаката при изпълнение на домакините продължи. Smolnikov се опитаха да направят стена пас с партньор, а спечелените от корнер.

79 'Борба в десния край, измества центъра на Шатов и преминават в полето провали. Отговорът е през левия край. Karadeniz заби топката към целта на някой друг - не точно.

78 'Driussi на скоростта се опитва да пробие в наказателното противника отляво, но е блокиран от защитник.

77 "Достатъчно дълго M'Vila държат топката и търси партньор в атака, но тя е била покрита. Следван от прихващане.

76 'Гол удар Сергей Ryzhikov. Борбата в средата на терена и атака на гостите с вентилатор. Превод на топката по лявото крило.

75 'стандарт при извършването на домакините. Следван от директен удар Паредес през стената, но от близката греда.

74 'карта в ръцете на съдията, той получава Karadeniz. Ръчно играе на втория етаж на клуб играч Казан.

73 "са много плътно в играчите отбраната Казан клуб. Нарушаването на правилата не присъства на Karadeniz.

72 'Smolnikov бореше в десния край на полето достатъчно бързо, гостите се върнаха в защита, а домакините са принудени да работят чрез леене.

70 "Друга намеси топка гостите. Karadeniz бореше отдясно, работи с Кузмин и загуба.

69 "Друг съвместно. Нарушаването на правилата за играча, "Рубин". Опит за незабавно организира контра-атака на гостите не успя.

68 "Този път всичко приключи без свирка. Опитвайки се да се окаже натиск върху дома поле на противника, но не много успеят.

67 'Възможната атаката при изпълнението на "Зенит" се случва. Далеч хвърлят на десния фланг. Преместването на центъра и есента.

66 'Топката е под контрола на отбора играчите на Санкт Петербург. Веднага се обърна на налягането в ефективността на новите играчи.

65 "Друга смяна. Dziuba напусна терена и беше заменен от неговия Жулиано.

64 "Имаше спад на играча под формата на светлина и тишина. Zhemaletdinov напуска терена идва Karadeniz, следван Kanunnikova заменя Azmun.

63 "скоро ще бъде последвана от подмяна, докато доставката от левия фланг в наказателното поле," Рубин "и топката е нокаутиран в областта.

62 "Друг, позиционната атака при изпълнение на играчи," Зенит ". Не може да останат спокойно в половината на противника.

60 "се опитва да притискат гостите, открадна топката в половината на съперника, но до този момент само една борба.

59 'запазят своите конкурентни предимства Петербург отборни играчи. Междувременно гол рита Ryzhikov.

58 'Възможната атаката на отбора на Санкт Петербург. Превод на топката в десния край на Кокорин и нацели горната греда.

57 'A дълъг пас топката между гостите на половината от терена. Или когато не бърза да играчи под формата на светлина, освен повече и грешка.

56 'Кудряшов подарява, сълзене контраатака. Досега всичко мина без карта. Собствениците бързо вадене Shell.

55 'M'Vila преводи Кузмин в десния край, но това не беше даден ход. Втората вълна също е довело до нищо повече.

54 'Много скоро изравниха резултата в мача футболистите на "Зенит". В същото време, в отговор на гости чрез позиционно нападение.

53 'GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL 1: 1! Driussi! Куполът на далечната греда Кокорин, Александър разстояние до другия край на мрежата и топката в близост до ъгъла.

52 'Опит за играчи "Зенит" се намира в половината на противника. Подай топката между левия фланг без обостряне.

50 ' "Ruby" вече се опитват да атакуват десния край. Следван от кръст в наказателното поле и Song Kanunnikov изпрати топката над вратата.

49 "в превод от другата страна на полето, за да по дясното крило и да завърши над целта. "Зенит" се опитва да отговори на левия фланг.

48 'Борба в десния край на полето, което е достатъчно уверен, за да прати топката на някой друг половина. Контраатакуват.

47 'заповядва на почивката направено без замествания. Веднага отидох на играчите на атака, "Зенит", но досега никой не стрелба по мишената.

46 "е започнал втори път. Ние ще продължим да гледате играта!

45 + 3 "Свирката издухва за почивка!

45 + 2 'GOOOOOOOOOOOOOLLL 0: 1! Ryzhikov подаде на наказание на някой друг, на десния ръб. Топката отиде в Рифат. Forward той изпреварва две защитници и извади вратаря и стреля в празен ъгъл.

45 + 1 "позиционно pitertsev атака. Подаване от левия фланг в наказателното отразено и нова атака на гостите.

45 'Шатов разбива вратите на непознати в ляво, следва камера в центъра и Ozdoev прекъсва пропуск. Втората вълна не се повтаря.

44 "Борбата в централната част на терена. Докато сте Гостите не могат да поемат инициативата, и те не горят голямо желание да го направя.

43 'Атака дясното крило при изпълнението на "Зенит" и този път гостите са доста упорити в защита, избор на вратаря.

42 'Dziuba ще вдигне топката в наказателното поле на противника на левия край на мрежата. Артьом успя да се дръпне Ryzhikov, но опитът е безсмислено да победи.

41 'Fan атака от домакините. Превод Smolnikova в десния край, но хвърлят в наказание без последния удар.

39 "Друга съживяване на феновете. Атаката отдясно в тяхната работа, превод по диагонал към левия ръб.

38 '4 - 6 за нарушаване на правилата в полза на играчите, "Рубин". Редки опит в изпълнението им отиде в настъпление.

37 'Song вдигна топката в центъра, опит да се излезе от скоростта на чуждестранна собственост завършва спад, но без да се нарушават правилата. Ветрилообразни отговор на "Зенит" се е провалил.

36 'Топката попадна под контрола на играчите на отбраната и вратаря на Петербург клуб. атаки на вентилатора през средата на домакините не успяха.

35 'Кузмин се отказа от правото да се движат партньор в наказателното поле, но никой от Олег не се поддържа.

33 'Доменико постави в далечната греда и изхода успешно оперира Rizhikov. Въпреки че запазват защити Казан.

32 'Възможната атаката при изпълнението на "Зенит". Подай топката между играчите под формата на светлина върху дясното крило. Превод на Кришито.

31 'Smolnikov връща на тревата и първите стъпки до предприемат в изпълнение на Казан. Тя захранващ Luneff далечната греда и действа на продукцията.

30 '74 - 26% притежание на топката в полза на играчите на топка, "Зенит". Атака от лявото крило. Превод на топката в центъра и взриви M'Vila пропуска целта.

29 "Игор все още напусна терена. Не е ясно дали той ще бъде в състояние да продължи срещата. В същото време, да започне да атакува домакините.

28 "Имаше носилки на терена, но те не са полезни за играчите," Зенит ". Пауза няколко влека.

27 'Друг скованост на ставите. Игор Смолников оказва на поляната след сблъсък Nabuillina рефер мълчи.

26 'Рядък атака гостите от дясно. Това е опит да се прилага на наказателното поле, но топката падна точно в Паредес.

25 'продължава да идва на стадиона пейките в София. Малък спад в играта.

24 'Кудряшов е на поляната след сблъсък на втория етаж. Dziuba го от, но без да се нарушават правилата.

22 "Далеч хвърли в наказателното поле," Рубин "не бе в състояние да се адаптира към превода Driussi. Цел удар Ryzhikov.

21 'Борбата по дясното крило домакини атаката. Кратко пас топката между отбраната и чрез снаряд се премества в левия край.

20 'Играчите Казан клуб често фалове. Standard. На следващия ининг Паредес в близост до границата на наказателното поле, изискан и Кокорин топката в ръцете на Ryzhikov.

19 'следващата битка в централната част на терена. Атаката на домакините левия фланг и завършва с падането на стандарта.

18 'Кришито с топка на ръба, да се превърнат в центъра и след това в десния хълбок. Стегнат защита на Казан.

17 'стандарт и фуражи от дясното крило в посетителите на наказателното поле. Защитници доста успешно нокаутира снаряд в областта.

16 'На първата карта отива Набиулина за ненужен фаул срещу Smolnikova. Игор не веднага се надигна от капака.

15 'Още един опит на екипа от София да застане в половината на противника. Превод на десния край и друга свирка.

14 "Борбата в половината на полеви гостите. Топката се премества от активните играчи в тъмната униформа. Фал Zhemaletdinova на противника.

13 'на съживяването на вентилаторите, и постепенно запълване на трибуните. Първият фал при нападението на "Зенит".

12 'Fan контраатака играчите от Казан проходи. Постепенно предимството на владение на топката е преминала на домакините.

10 'Първите стъпки напред да се вземат при изпълнение на домакините. Следван от реми с Smolnikova Dziuba, преминават в полето не работи.

9 "Кришито премества топката по диагонал в Кокорин, но Александър не е бил в състояние да намери продължение. Топката е все още в Петроград.

8 'преводи снаряд по дясното крило и хвърлен в района на кутия блокиран. Превод на левия край на полето.

7 "И накрая, последван пресичане играчи атаките си от Северна столица. Топката се движи в централната активната зона.

5 'позиционно обидно Казан. Подай топката между защитниците на левите връзка и точен леене разстояние.

4 'Докато леко гости предимство. Постепенно играчите, "Зенит" изместват на противника, но не и в центъра.

3 "ще отбележа, голям брой празни места по трибуните, но все още има време. В същото време, не получават собствениците да започнат атака.

2 "От първите минути на топката под контрол," Рубин "играчи и им противник е принуден да се запази защитата.

1 'звучи изходния съдийски сигнал. Мачът започна!