В мач с шампиона на Швейцария, Санкт Петербург спечели първата си победа под командването на Мирча Луческу.

Цели: Dzjuba, 15 - с дузпа (0: 1). Хави Garcia, 35 (0: 2). Kalla, 71 (1: 2). RYAZANTSEV, 76 (1: 3). A.Kerzhakov 90 + 1 - дузпа (1: 4).

"Зенит" (София): Lodygin (M.Kerzhakov 46), Smolnikov (Анюков 65), Krishito (Йованович, 82) Нето Жирков (Чернов, 72), Хави Гарсия (Zinkov, 80), Маурисио, Юсупов (RYAZANTSEV 46), Evseev (Djordjevic, 58), Шатов Dzjuba (A.Kerzhakov, 46).

Внимание: Ryazantsev, 56.

Съдии: Fendrih (Швейцария).

Сейду Думбия дойде в играта с зенита. Като част от Базел pic.twitter.com/32vMpwlb11

Думбия СРЕЩУ Dzyuba

Поредица от тест мачове "Зенит" в тренировъчен лагер в Швейцария има някои интересни функции. На първо място, това е много здраво. Трудно е да се помни, когато Санкт Петербург в продължение на две седмици на тренировъчния лагер е проведено в пет мача. На второ място, три от петте спаринга партньори синьо-бяло-сините в един момент се срещна в евротурнирите - с "Лион", "Монако" и също "Базел". Накрая, като част от почти всички конкуренти имат хората играят в българското Висшата лига. В "Сион", това се оказа цената на производител Спартак Антон Антон Mitryushkin. в "Лион" - бивш играч на Динамо Матийо Валбуена. в предстоящия мач, "Монако" е бивш войник Вагнер Лав.

Самостоятелно направи, CAM вкара

В първия четвърт час на топката е предимно собственост на "Зенит". И "Базел" стоеше си новобранец Думбия. И това се изправи, за да наеме "Рома" бивш войник в буквалния смисъл на думата - той сам се намира на мястото на атаката, и е единственият, който треньори "Базел" не принудена да падне обратно, когато те загубят топката. Това доведе до факта, че в отвора два Кот д'Ивоар бе в положение на засада, но когато всичко е в съответствие с правилата, това беше преди Lodygin.

Всички останали Думбия Зенит не изглежда да забележите. Те избягали да отбележи. И му се постигне сравнително бързо. По време на друга атака Шатов така хвърли топката, Dzyuba че веднага му се яви в кутията. Спрете това може да падна само с трева. При липса Хълк Dzjuba той отиде до точката, ф. "Зенит" за първи път в offseason, излезе напред в резултата в мача за изпитване.

КАКВО Lucescu предпише

Аз трябва да кажа, че тази цел е имал на Санкт Петербург магически ефект. Те стават лесно и бързо да покаже всички неща, които все още се натрупват в обучение, когато Lucescu. А именно - контрола на топката поради серия от мигновен пренос, бързам, дезориентация противника поради измамните маневри. И всичко това - на много прилична скорост.

В един момент, всичко това Зенит добавя още и шоу елементи. Жирков. който е играл в лявата част на халфовата линия, както и на всички швейцарски обществен аплодисменти, че в кутията посредством две защитници жонгльори топката отскача, главата, която му пречи да падне на земята.

Скоро Шатов можеше да вкара втори гол - преди друга врата, че е сам, но целта пропуснали. И това, което той е бил изключително изненадан. Въпреки това, много скоро полузащитник коригира. Той известната играе от пряк свободен удар, но Хави Гарсия така ловко се плъзна, че "Зенит" доведе "плюе две." Този епизод със сигурност Lucescu особено доволен, че всички такси, които не са уморени от повтаряне, че "Зенит" и неговите цели не трябва да зависи само от отделни творци, както е било, когато триото Хълк - Дани - Witsel.

GOL Кержаков И първата победа

С резултат 2: 0 в полза на "Зенит" вече е Думбия трябваше да се изтеглят, и се надява да получи топката - се придвижат до хълбока. Въпреки това, по време на почивката той бе заменен. Ротация произведени и Lucescu. в резултат на което на терена имаше братя и Кержаков Ryazantsev. Той възстанови изстрел на далечни разстояния и резултатът на "Базел" все пак успя да го накиснете.

В крайна сметка, Александър Кержаков. като Dzyuba през първата половина, той получи правото да изпълни дузпа и той го реализира. След това, на местната съдията веднага даде последния съдийски сигнал. Струваше ми се, че шампионът бие страната му, той решава да спре по-рано. Така че "Зенит" първата победа в Lucescu.