Me български победа в Сочи, не бърка, но много изненадан. Защото четири години преди това е провал във Ванкувър, но тук отново вас. И, за разлика от съответния по-горе, че победата е логично обяснение, не е свързано с солено урина. Пет медала спечелиха натурализирани чужденци - Виктор Ан и Вик Wild, друг (отбор по фигурно пързаляне) се замислени специално за домакините. Skeletonist bobsledder и помага по пътя си. Злато биатлон - заслуги елегантен довършване Антон Shipulin. Злато в ски - добре, не е чудо.

САЩ вече не изненадани от лятото ръководството. Той има логично обяснение. На първо място, в Съединените щати и в Лондон, спечели с много солидна марж 103 медала, в това число 46 злато (за сравнение в Китай са били 88 с 38 злато). На второ място, има спортове, където Съединените щати отдавна доминират. Плувен. Има Фелпс, който спечели свободен стил и бътерфлай и Райън Мърфи, който е най-добрият в света в гръб. Жените имат невероятен Кейти Кейти Ledecky за свободен стил и сега, Лили крал в бруст. Тук има 16 златни медала в само един вид състезания. Лека атлетика. Момчета, има студентски лекоатлетически състезания се събират пълни стадиони. Колко отида при него с нас? Били ли сте някога посети гюле конкурса или работи с бариери? Ето и формира американските шампионите.

И има много силни спортни гимнастички имат мощен отбор по баскетбол, което дори и без звездите на първа величина всички по-стръмен.

Така че не, не объркан и изненадан. Очевидна е логично обяснение.