Защо ЦСКА загубен и много пропуснати - футболен портал футбол новини, интервюта,

ЦСКА загуби дербито, "Локомотив" - 1: 3. Особено се обърна кошмар втората половина, в който екипът на армията пропусна два отбелязани гола и нито един. Как се е случило?

Спорен подмяна Нат

Гончаренко за мача с "Локомотив" вкара същия състав като в първия кръг с "Anji". Промените обаче все още са - Wernbloom започна да се запознаят позиции opornika и Дзагоев се намира в близост до Витина. ЦСКА преди почивката в пълен контрол на топката (60% до 40%), но притежаването оказа стерилна. «Локомотив» защитава много ниски блокове и Dzagoyev и Головин рядко спуска в дълбочина. За напредъка на топката падна на Berezutsky на братя и Натх, с Bibras действал през цялата ширина на терена.

Нат провали началото на заседанието, поради което процентът на дефекти в неговото прехвърляне на почивката надмина всички стандарти (33%). През втората половина на първата половина Vernblum отново се приближи до Vitino и Нат възстановени и маркирани проникваща няколко предавки в последната третина на терена. Според резултатите 45 минути Natcho даде повече от всички предавки за движение напред (35) между централната линия играчите на ЦСКА (и Витина), и стана третият играч в ЦСКА опаковане.

В началото на второто полувреме, "Локомотив" се възползва от инициативата (притежание на топката от 46-ти до 52-ата минута - 36% до 64% ​​в полза на отбора Семин) и Гончаренко реагират бързо променящия се характер на играта. Томбола Нат е заменен от Chalova и падна на мястото си Bibras Wernbloom. Подмяна на Нат погледна странно - това е ясно, че "Локомотив" ще играе първия брой по време на целия втората половина (и това се е случило), както и за защитата на хакерство "Loco" ЦСКА се нуждае от играч с първото преминаване. Далеч по-логично в такава ситуация ще се грижи Дзагоев (в сегашното си състояние).

Половин час проба Wernbloom при нападението също дава нищо - Понт само 9 пъти докосна топката (всеки играч "Локомотив" в същото време го прави най-малко 11 пъти) и направени само 5 асистенции (по-малко - само Витина).

След прегрупиране ЦСКА остана един opornik, Головин и Дзагоев (в края на срещата - Витина) в защита на Wernbloom не помогна. поле център ЦСКА силно напомняше това, което видяхме във вторник при изпълнението на "Спартак".

ЦСКА загубил отдавна минава Гилерме

И двата гола дойдоха в порта Akinfeev след елементарни комбинации - отстраняването Гилерме в централния кръг на Тарасова. ЦСКА не му даде устойчивост на втория етаж, от "Loco" пое.

Ари вкара втория гол в 66-ата минута, обаче, беше предупреждение за ЦСКА в началото на второто полувреме.

Разбира се, вторият гол на "Локомотив" не се извършва без грубите грешки Васин, но натискът върху Тарасова абсолютно не е така.

Това, което прави Головин?

В 74-та минута след трансфера на Гилерме срещу Тарасова най-накрая се обърна Wernbloom, но Понт не успя да спечели борбата му. Допълнителна недостатъци Витина, и Ари получи топката свободно между редовете. не е имало шанс да спечели на ЦСКА Москва.

"Локомотив" харесва страстта и желанието да спечели (дори дебютант Lisov отиде в ход в някой друг дузпа), но Семин цели на екипа са възникнали, в действителност, от нищо. Необичаен ситуация за ЦСКА, която Гончаренко все още трябва да се разбере.