Днес завършва квалификационен турнир екип WSB на, в които всеки от участващите отбори проведе 14 срещи (7 дом и 7 км). Припомнете си, че от много съперничещи отборите бяха разделени на две групи. Общо 16 клуба взеха участие в шампионата, което е рекорд за всички времена от съществуването на полу-лига.

Въз основа на квалификациите са идентифицирани шест отбора, които ще продължат да се борят за главната трофея от шампионата - за Купата на WSB Gold. И двама от тях - Куба Domadores и Астана Arlans. спечели първо място в своите групи, ще продължи да се бори на полуфиналите.

Тук, в квалификационен етап на безспорен лидер на кубинската националния отбор се е показал, наред с други неща, и който е настоящият притежател на WSB Купата на Златни пясъци. Този път, жителите на острова са се остане по-назад и са показали най-добър резултат, не загуби нито един заседание на квалификационната фаза. Кубинци победна серия е 14 игра мач.

Второто място също се очаква заета руски Бокс отбора. който вкара общо 32 точки, а отборът е претърпял четири поражения.

Е, и затваря три лидери на Мексико Guerreros. в последния момент, за да направи място за тази позиция Украйна Otamans. Мексиканците са показали същите резултати в срещи на екипа, че руснаците, зад от нашия екип от 4 точки (причината за забавянето са две смачкване поражения и два наказателни точки).

В тази група, нещата са много по-динамични. Така например, в последния мач вчера Italia Thunder. говорейки на "дом" - в Бергамо, е успял да намери неочаквано поражение безспорен фаворит на първенството - Астана Arlans Казахстан. която да прекъсне победната серия на Казахстан, имаше 13 успешни изяви. Независимо от това, този злощастен неуспех не разклаща положението на отбора Казахстан в крайното класиране. "Arlan" завърши квалификациите на първо място с 39 точки в актива.

Второ място zanyalaAzerbaijan Баку пожари. отбеляза 32 точки (10 победи, 4 загуби).

В тримесечие очакваме срещи мач:

1) руски Boxing Team - Italia Thunder (победител отива в Астана Arlans Казахстан)

2) Мексико Guerreros - Азербайджан Баку Пожари (победител отива Куба Domadores)

Philip Hrgovich (Хърватска) - AA

* - в категорията тегло до 75 кг трябва да bytt играе 2 лиценз, но веднъж на три боксьори имат същия брой точки. Докато Томаш Яблонски е на трето място в класацията на отдела. Следователно лицензията си под въпрос.

** - в тежката категория се разигра един лиценз и кандидатите за нея две - kazastanets Василий Левит и кубински Erislandy Savon, вкара 33 точки. Сега на първия ред е представителят на Казахстан.

Етикети (разделени със запетая):

Последно качени боксьори в Уикипедия:
Виктор Емилио Рамирес, Джак Kulkay Хосе Бенавидес, Дери Матюс

WSB резултатите от квалификационния етап и притежатели на Олимпийските лицензи

Аз просто си спомни Зимните олимпийски игри, когато трима скиори в последния ден Печелят медали. Това не беше представител на страната, но няколко. също така, че е възможно в бокса?

Едно нещо е ясно: Aloyan и Никитин променят просто няма, защото сравнима замяна просто не е в екипа (и Vetkin Vodopianov падне кратко). Останалото е да се постави въпросът.

Тъжно е, и ужасно несправедливо. Оказва се, някои руски боксьори са спечелили им лицензи трудност, но поради факта, че те predstavieli една страна, някой от тях ще трябва да забравим за olimipadu и на тяхно място ще бъде обективно по-слаби бойци. получена по време на Олимпиадата няма да бъде най-добрият? ужас. нямам думи.

Да, Не, по дяволите! Как да вземете всичко? Там е абсолютно за друг. Сега тя ще бъде възможно да се идентифицират силните страни, при условие че спечелиха няколко лиценза на едно тегло.

И тук е почти сензационно новини от Sudakova

"Мисля, че ще отиде в София за първите издания на руския отбор - заяви директорът на федерацията. - Защото на Европейското първенство ще се класира за Световната купа. Но решението за състава на треньорския екип персонала на руски отбор ще по-късно. "

Означава ли това, че вече е спечелил амортизират "лиценз"? Ще има предпочитание към тези, които вече са спечелили "лиценз"? Кой в 75, например, първото число?
Бъркотия. Logic паралелно старта не беше от самото начало.

Бокс - да бъде. Международен майстор на спорта на СССР Андрей Pestryaev.

Вярно е, че имам, докато тази информация не е особено доверие. Пайк - не най-добрият източник на информация, и може да бъде объркан. Чакаме потвърждение!

Едновременни стартира винаги са били. Току-що направени за лиги и турнири не както преди.

Знам, видях. Но Саша очевидно възстановен от тогава и кой е в аматьорските ръкавиците е малко вероятно, че ще има опасно.

Castle нестабилен през последните години. Винаги съм харесвал, особено моя бивш сънародник. Но обективно XS като говори. Възрастта и наранявания.
Butaev знаят само най-новата Русия, той е някъде след тази опаковка?