ПредишенСледващото

фелдшер
Отговорности: осигуряване на своевременна квалифицирана медицинска помощ на болните и ранените, в съответствие с установените правила и процедури. Работата по фелдшер отбор (15-часово дежурство), MHI призовава за обслужване.
Изисквания: медицинско образование по специалността "Обща медицина", сертификат "спешна и неотложна помощ", ръководителят на опита на отбора най-малко една година
Общи условия: пълен социален пакет, безплатна храна за сметка на институцията, медицинска застраховка
Възнаграждение на 25 000 рубли. \ / Месец за 1 залог, когато KPI от 37 000 рубли. \ / Месец. 1.5 скорост при изпълнение KPI

Средно специално образование, трудов стаж от 1-3 години, на пълно работно време

Опит: 1-3 години
График: променливо графичен

Кандидатствайте за данните за контакт, позиция на дисплея

Работата по "медицински / здравни грижи" в Омск FindJob.ru сайт

Днес, на работни места в "медицински / здраве" представляват интерес за много специалисти, които вече са постигнати определени висоти в кариерата или все още не са получили достатъчно опит след тренировка. Логично е, че те, а други могат да бъдат традиционните трудности при намирането на работа, която ще задоволи всички изисквания на заявителя. Както се вижда от проучвания, проведени от експерти, при избора на свободни работни места в посока на "медицина / здравеопазването в Омск", кандидатите обръщат внимание предимно на следните аспекти:

  • заплатите. Както е добре известно, "работа може да се обърне достатъчно" щедър ". Ето защо на първо място тези, които се стремят към финансовото благополучие, да обърне внимание на този аспект.
  • метод възнаграждение. Работа за работа в "медицина / здравни грижи в Омск" може да бъде платена от парче, има време базирани форма, тарифа, и т.н. ... В този случай, на заявителя, като се има предвид позициите на данни, избира най-подходящия и удобен начин за финансови плащания, като по този начин "филтриране "неподходящи изречения.
  • График. Не е тайна, че днес, доста често при наемане на работа, работодателите не само предлагат традиционните "пет дни", но също и алтернативи, за които е постигнато максимално общата производителност. Така че често места в "медицина / Здравеопазване", предполагат възможност за гъвкаво работно време, дистанционно работи с периодични посещения в офиса и т.н. Нещо повече, става възможно и заетостта. В същото време това е предвидено срок, в който жалбоподателят е служител на компанията, например, ако това е необходимо за срока на конкретен мащабен проект.

Като общо правило, всички други критерии за кандидатите, които са в търсене на работа до работни места в "медицина / здравеопазването в Омск," имат индивидуално значение. За тях можете да зададете подходящите филтри за параметрите FindJob.ru сайт. което значително спестява времето, необходимо да се запознаят с предложенията на работодателите време.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!