В мача между България и Гърция, гърците не са включени 3 гола

RFU президента Сергей Фурсенко се обясни с факта, че Кралските военновъздушни сили реши да отговори на водещи български клубове, които ще прекарат още две игри в Купата на европейските шампиони и националния шампионат.

Най-силната линия в националния отбор на Гърция е традиционно защитния # 40; въпреки че гърците в квалификациите и голи предава от Малта, и Грузия, и # 41 от Латвия. национален отбор на България в Пирея успя да се справи с прехваления гръцката защита във втората минута на мача. Дзагоев направи вътре прехвърли изстрел Широков и Роман, който се поправя веднага ориентира най-добре от защитник на "Вердер" Папастатопулос, и като резултат топката прелетя в портата на лопати близо до далечната греда.

Заедно с Широков и Дзагоев в средната линия на българския екип от първите минути на играта Денисов, Zyryanov и Аршавин. защитници квартет направи Анюков, Ignashevich, Василий Березутски и Жирков, се състоя в порта Malafeev и оглави намира дебютант отбор - нападателят на "Спартак" Dziuba. За Артьом напоследък много по-свикнали да играят mediapunty на позиция, свързваща средата на терена до центъра напред. И вместо напред нападател Dziuba е необичайно, тъй като е отразено в неговите действия: Спартак не успя да завърши атаката, но постоянно и успешно да се размърда двата фланга, забавено защитниците, халфовете освобождават площи и активно поставят съперници налягане.

Малко след бърз гол българския екип почти се е удвоила резултата. Грешка извършено гръцкия вратар Цорвас, че подаде на Широков. Полузащитникът "Зенит" отново доказа, че е твърда горна устна, като отличен трансфер на Аршавин, но Андрю разрушителна позиция на топката мина встрани. Възстановени от шока, гърците са активно напредва, както на българския екип е на второ място по брой акт. След 16 минути игра Самарас изпрати топката в гол Malafeev, но удара ще бъдат нанесени след съдийски сигнал: реферът даде на фал срещу Anyukova Самарас, а целта е забранил.

През първата половина, гърците все още два пъти прати топката в нетната портата български, но съдията отново не се отчитат целите - сега е навън в положение на засада. Гръцките фенове на играта, което е учудващо малко # 40, на около 10 хиляди души # 41 .; отчаяно подсвирна в знак на възмущение. Nezaschitanny три гола им се видяха ясно, груба сила, но реферите са били прави, определяне на засада.

Гръцки жители на вратата Malafeev, но те не действат прекалено гениални и в допълнение често преминава контраатака. национален отбор на България е заснел опасен удар Дзагоев # 40; гърци научили вратаря # 41; и си е ударил главата след пас на Аршавин Денисов, но ударът му мина покрай гредата.

По време на почивката Дик Адвокаат направи три промени, една от които не може да са забелязали, гърците: вместо Василий Berezutski на мястото на централния защитник напусна своя брат близнак Алекс. Той е отличен заместител, който може да се направи по време на почивка във всеки мач, без дори да уведоми съдията, а по този начин спестяване на замяна. Две други промени в българския отбор бяха много по-очевидна: портата Malafeev заменя Shunin, но вместо Dziuba на мястото Frontline дойде друг новак отбор - нападателят на "Динамо" Кокорин.

Домакините все още имаше солидна териториална предимство, обаче опасни ситуации често възникват пред вратите на двата отбора. В същото време темпото на игра е ниска, и гърците постоянно се поколеба и спря Bolgariyan получите бързи контраатаки. Вместо това, те са били продължително позиционни атаки. След един от тях е избягал гръцкия национален отбор по бърз пробив и Shunin вратар спаси отбора от целта в зрелищен спасява.

И на 58 минути се оказаха, но със знак "минус", а другият, който заменя на Динамо: Кокорин не може да удари портата след един-на-един, който се организира широк нападател. Романът се превръща в най-добрия играч на мача в българската част от екипа: Голът беше отбелязан и две Страхотен пас даде, което е трябвало да стане асистенции, ако не и неуспешни действия в тези епизоди Аршавин и Кокорин.

След няколко минути, след като пропусна Кокорин един-на-един гръцки отбор изравни: Кацуранис точно Гекас удари главата си след подаване. Как защитниците българските оставени свободни две съперници, остава загадка. Целта вдъхновен гърците за нови подвизи и домакините имаха няколко чудесни шансове да грабне победата.

Особено активна е в навечерието на Гекас: един от ударът му срещна гредата, от която успя да се върне Shunina и почти валцувани в целта.

До около 75 минути на вратата на българския тим, че е твърде горещо, а след това и гърците уморени и не може да поддържа темпото, взето от тях. Като цяло, енергична и отворена игра приключи съвсем спокойно. Това беше само един приятелски мач, а съперниците не могат да си позволят да дадат всичко най-добро. В края на играта не е най-очевидният шанс да вкара гол пропусна Заместник Шишкин и Glushakov, а последният подмяната вече е в самия край на играта адвокат пусна на терена Bilyaletdinov. Играта завършва с дата 11.11.11 с перфектен резултат на деня - 1: 1.

"Ние трябваше да играе с твърд Както винаги Гърция - каза той след края на мача, Адвокаат, предаде РИА" Новости ". - По принцип, аз съм доволен от начина, по който играхме, имайки предвид, че това е края на сезона и играчите все още са следващите мачове в шампионата и европейски първенства. През първата половина имахме много големи шансове, но ние вкара само един гол. В резултат на нашите грешки, ние се върнахме в гърците в играта. Второто полувреме бе по-равностойно. И двата отбора искат да отбележи, резултатът от мача.

През последните дванадесет мача, Гърция не се губи, това е един много силен отбор, който е много силен в борбата. Но през първата половина справихме с това от движението на топката и играта. Това е добре, но ние имаме нещо, което да работи. Знаехме, че противникът е силен, но играхме добре. Бях доволен да види футбол. "

Гърция - България - 1: 1
0: 1 - Wide # 40, # 41 2; 1: 1 - Кацуранис # 40, 60 # 41.

Гърция: Цорвас, Торосидис, Пападопулос, Папастатопулос, Холебас, Кацуранис # 40; Makos, 88; 41 # Карагунис # 40; Циолис 57 # 41;, Фотакис # 40; Liberopulos 80 # 41;, Самарас # 40; Харистеас, 56; 41 # Салпингидис # 40; Kone, 68; 41 # Гекас # 40; Mitroglou 77 # 41.