Турнир разпоредби за CS: Source

1. Тези правила са официалните правила CSSBYM.RU 5x5 Online Championship и са задължителни за всички участници.

2. Системата на турнира варира в зависимост от броя на регистрираните отбори.

3. Отборите играят 15 кръга на атака и защита. Играта продължава до 16 победи на екипите.

4. Всеки кръг номинално продължава една минута 45 секунди. Загряване преди мача - 5 минути.

5. Карти отбори:

6. Карти за игра избрани Capito екипи нож кръг двата отбора капитани.

7. Избор на страни се провежда в началото на играта по време на кръгла острие. Най-печелившата страна избира от коя страна да се започне.

8. През първата половина на играта започва, когато всички играчи ще падне сървъра за вашата страна и потвърди готовността си за играта. След 15 кръга от играчите променят страни потвърдиха своята готовност и започва втората половина на мача.

9. По време на играта е забранено да се използват конзолата команда опитайте отново.

10. По време на мача, е забранено да влизат в наблюдение (зрители).

11. Играчите са необходими за лечение на противници и съдии по отношение, злоупотреба и други неподходящи действия се наказва с наказателни рунда, докато Възлагането на поражение.

12. Паузата е възможно в случай на играчите екипа на технически проблеми, в случай на прекъсване на един от играчите, поради технически причини, в случай на нужда да се замени плейъра (а)

Пауза се прави само след искане на капитана на отбора, но не повече от 10 минути, и едва в края / началото на рунда

разрешава:
- Хвърлят гранати, ракети и дим през стените.
- Качи се на первази, кутии, бъчви, другарите му, и т.н.
- Използвайте малки пукнатини между полетата, за да видите / стреля по врага.

- Намира се във вътрешността на обекти, които съпоставят дизайнери не са предназначени да бъдат използвани за такива цели (като шкафове за Италия)
- Забранени разположение бомба през стени и други препятствия (Трябва да се види поне част от razminiruemoy бомба)
- Задайте бомба във вода
- Крауч да се използва бъг. Пауза между клек не трябва да бъде по-малко от една секунда.

13. Мачът започва не по-късно от 10 минути след определеното време. В случай на отсъствие на този етап 2 или повече членове на екипите, тя губи. В случай на отсъствие на един участник - отборът има право да играе в 4-те играчи, или признаване на ТР.

14. Прехвърляне на срещата определеното време е възможно по искане на един от отборите, подадени не по-късно от два дни преди мача. Прехвърляне на мача е възможно само в по-късен момент.

Config Сървър за SETUP Reiten играта си.