Футболисти БАТЕ не успяхме да спечелим в началото на своя 13-ти сезон на Шампионската лига, Белта е научил.
Днес в "Борисов-Арена" Олександър Ermakovich в първия мач от 2-ри квалификационен кръг имаше предимство над шампиона на Армения "Alashkert", но завърши на среща с равен резултат - 1: 1. Борисов се е сблъсквал с масивна отбраната на гостите, и за дълго време, всичките им атаки бяха празни. Само две минути преди почивката, домакините са били успешни: Алекс Риос се възползва от предаване точен Игор Stasevich и откри резултата.

В първия мач 2 квалификационен кръг на Шампионската лига Hapoel Беер Шева в печели, но това не може да бъде достатъчно, за да влезе в следващия кръг.
Претендент шампион Израел е доста задоволително: Шампион на Унгария Honved. И в първия домакински мач трябваше да спечели убедителна победа. Въпреки това, на срещата, не се формира само за южняците. Те не успяха на два пъти, за да удари на противника, но пропусна една топка. Победата за израелците 2: 1, но в реванша след седмица те ще имат сериозно да работим усилено, за да се предадат

Вижте Photowire Спутник Азербайджан най-добрите снимки от мача.
В Републиканската стадион кръстен Tofig Bahramov в Баку беше домакин на срещата на втория квалификационен кръг на Шампионската лига между азербайджански футболен клуб "Карабах" и грузински "Samtredia". Още от самото начало гостите изберем твърдия тактиката на играта, което доведе до дузпа след нарушение на грузинския защитник Бакар Balde. Поразена точно в целта ", Samtredia" Afran Исмаилов 10 минути откри резултата, съобщава Спутник Азербайджан.
В 37минута, нападателят на "Карабах" Дино Ндлову след прецизен пас удвои резултата.

"Жилина" (Словакия) - "Копенхаген" (Дания) 1: 3
Цели: Nicolas Shpalek 39 - Андрей Pavlovich 68, Andrei Pavlovich 73, Andrew P. 82
"Дъндалк" (Ирландия) - "Розенборг" (Норвегия) 1: 1
Цели: Дейвид Макмилан 18 - Тора Reginussen 44
"Hafnarfjordur" (Исландия) - "Vikingur" (Фарьорски острови

Първите мачове от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. БАТЕ не можа да победи "Alashkert" 1: 1. "Жалгирис" спечели "Лудогорец" с 2: 1.
БАТЕ (Борисов, Беларус) - Alashkert (Армения) 1: 1
И двата отбелязани гола Алекс Риос: 43 минути гостите на портата, след 78 минути - в неговата.
Жалгирис (Вилнюс, Литва) - Лудогорец (Разград, България) 2: 1
В 18-та минута на мача Anicet Andrianantenayna (бивш играч на "Оксер" и ЦСКА София) откри резултата 1: 0.
В края на мача, литовците успяха да два пъти удари вратата на бившия вратар "Ботафого" Ренан. Серж надмина Nyuiadzi (бивш играч на ЦСКА) и Мантас Kuklis.
На 4-ти минута на добавеното време, да е била изтрита от атакува "Жалгирис" Deividas Shernas.

БАТЕ в първия мач от 2-ри квалификационен кръг на Шампионската лига призна, че се очаква най-доброто физическо състояние противника. Снимка: fcbate.by
- Какво мислиш, че си отбор е фаворит в момента?
- Любими открити в областта. Мисля, че втория мач ще реши всичко.
- Вие играе добре, както е планирано?
- Да.
- Защо Yedigaryan заменя Артек, което може би е най-активните в областта?
- Беше уморен, това беше много грешки и нужда от свежи играчи.
- В реванша отборът ще играе по-активна?
- Ние пасивно играе днес?
- В сравнение с този мач?
- Сметката е на стойност, разбира се. Ние планирахме да играе на отбраната. Имаме една цел, която е свързана с загуба на концентрация.

До края на мача БАТЕ Борисов и аз не създава опасен момент пред портата "Alashkert". Играта ще се върне след една седмица. Беларусите са очевидно по-силни и трябва да спечелим. БАТЕ поражение или нулево равенство ще доведе до следващия кръг "Alashkert

Минахме първия мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига по футбол. В Вилнюс, литовския шампион "Жалгирис" спечели със силна воля победа над български "Ludogortsem" - 2: 1. Интересното е, че в стартовия състав ", Ludogortsa" излезе шест бразилците (другите две са били в наличност) и само две българи.
В Борисов от Беларус шампион БАТЕ направи равен с арменския "Alashkert" - 1: 1. БАТЕ защитник Алекс Риос вкара първия в грешната врата, а след това в себе си.
Най-голямата победа е направил азербайджански "Карабах" - 5: 0 над новака турнир Грузия "Samtredia". С разлика от три гола в мачовете си спечели полския "Легия" и австрийската "Залцбург". В останалите двойки се борят по-устойчива.

Той завърши първия мач с БАТЕ belobolgarskogo в рамките на следващия Шампионската лига. Борисов вкара два гола, но срещата приключи с равен резултат.
Снимки от обществени източници
Първият мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига Борисов пое в домашна стадион, "Борисов-Арена". Претендентите жълто-сините - арменски шампион ФК "Alashkert", което в началния кръг на квалификациите едва пое ФК "Санта Колома" (Андора).
Стартът на Шампионската лига. Ще "БАТЕ", за да се конкурира с "Реал" и "Барселона"?
Борисов започна мача уверено. През първите десет минути, домакините три инсулти, причинени от целта.

В първия кръг на екипа на беларуски противникът не е лесно да се справят с "Санта Колома" от Андора. В дома, стените на арменски отбор спечели с 1: 0, докато сте на път играе с равенство 1: 1. Изглеждаше, че БАТЕ няма да направи огромна работа, за да победи противника, най-малко в дома. Но това беше гладко на хартия.
Домакините от първата минута имам ръце на инициативата, както и за 5 минути, Мирко Иванич можеше да отбележи, но ударът му бе париран от вратаря Арсен Beglaryan