Цел: Promes, 22, Samedov, 80 - Dziuba. 67

"Спартак": Ребров, Eshchenko Дмитрий Kombarov, Jikia, Taxco, Glushakov, Хано (Samedov, 63), Popov (Melgarejo, 74), Zobnin, Promes Fernando

"Zenith": Лунев, Smolnikov, Иванович, Не, Кришито, Юсупов (Mauricio, 80), Juliano, Ернани (Шатов, 46), Дани Dziuba Кокорин

Предупреждения: Promes 86

90 + 3 'последния сигнал. Труда победа "Спартак" над "Зенит".

90 + 2 "С всички средства се опитват да атакуват играчи от София. Един след друг, са атака срещу портите на екипа на капитала, но за да се справи със заплахата от отбранителни играчи и вратар, "Спартак".

90 'От 01:57 часа на входа Лунев, тя дойде да завърши пробива, но играчът на "Спартак" поразен от почти подравняването.

89 'Под съдийски сигнал означава подмяна гости. Vkitor Жулиано напусна терена и беше заменен от неговия Лука Джорджевич.

88'Myach остава под контрола на гостите на превода на снаряд в десния край на полето. Минете в наказателното поле на Smolnikova. Игор премине към далечния горен ъгъл и да завърши Dziuba - той следваше топката над вратата.

87 'на позиционен атаката на "Zenith". Подай топката между левия ръб на захранване в наказателното поле на екипа на капитал, топката се отклони в областта и контраатаката на "Спартак". Те успяха да стигнат до района, но няма спиране Promes.

86 'Кришито Promes и че не се споделя по крилото, но картата отива при играчът "Спартак". На повторението то показва, че Куинси ръка чукна топката в трибуните, когато той е отишъл извън границите.

85 "кръст от дясното крило в собствениците на наказателното поле, подава топката отива цял фронтовата линия. Реферът е принуден отново да се намесят в играта и играчите спокойни. Ребров гол удар.

84 'A пауза в играта. На поляната е футболист, "Спартак", но съдията не даде лекари се появяват на корицата. "Зенит" се опитва да започне атака срещу целта си.

83 'Promes получи топката в десния край на чуждо наказателното поле. Той е в състояние да отстрани защитник и удари дъното само в ръцете на вратаря на "Зенит".

82 "за обидни играчи," Зенит ". Секунди преди Dzyuba оказват натиск върху противника в средната зона.

81 GOOOOOOOOOOOOOOOL 2: 1! Samedov! атака на вентилатора при изпълнението на "Спартак". Атака през центъра, на десния фланг на превода Melgarejo и след това удари на Александър от малък ъгъл нисък удар в вратаря.

81 'Артур Юсупов напусна терена и отиде Жозе Маурисио.

80 'Атака на "Спартак" в средата, преводът на офанзива срещу десния край на полето. Хвърли в наказателното поле бе блокиран и свирка. Реферът видя фаул.

79 "кръст от дясното крило от Жулиано до далечната греда и топката напуска игралното поле. Междувременно гол рита Ребров. Играчите се движат на поляната почти крак.

78 'Атака три в три при изпълнение на екипа на капитал, но успя да се върне на "Зенит" футболисти в защита. Втората вълна. Подай топката между домакините от лявата страна, на разстояние от центъра на четене. Темпото не е много висока.

77 'Атака домакини завършиха мощен удар Glushakov от левия фланг чрез привеждане в съответствие на портата Лунев. Борба в централната зона, времето до края на срещата е изключително малка, а отборът не мисля, че рискът.

75 "Mad свирка стои. В същото време, играчите на отбраната "Зенит" ще организират Дълго подаване топка между тях. И накрая, последвано от хвърляне на хълбока на Dziuba, но не точно. Контраатака загуба Promes приключи снаряд.

74 'Отстъпката на топката в центъра, а след това с десния фланг на екипа на атака от София. Шатов подава в наказателното поле - топката е блокиран, но остава под контрола на "Зенит".

73 'Невъзможно е във футбола "Спартак", за да се възползват от инициативата и принуди треньора на колективните корекции в Москва в състава. До замяна се очаква да се гости, които се опитват да атакуват по лявото крило.

72'Yusupov битка в средата на някой друг наказание. Направен е опит да пробие не излезе, но това бе последвано от дълъг пас от левия край на Шатов. Олег удари веднага в близко ъгъл. Ребров очакваното въздействие и спасени отбора.

71 'Топката е под контрола на играчите, "Зенит". Предимството е изцяло ги предава. Минава се през средата, храненето в наказателното поле на атаката на двутактови играчи и отбранителни играчи ритат "Спартак".

70 'заснет от левия фланг и блокирани контраатаките. Вентилатор центрирана отговор. Изместването към лявата страна, но всичко е блокиран. Вече позиционен пас топката между гости под свистенето на трибуните, които не са доволни от резултата.

69 'Играта получава само по-интересно, но да се надяваме, че сега отборът няма да бъдат затворени и няма да "сух" резултат. В същото време, футболистите на "Спартак" се опитват да атакуват левия край.

68 'GOOOOOOOOOOOOOOOOLL! Кришито по левия фланг, стреля покрай вратата в центъра. Dzyuba пое топката назад към вратаря, успешно лекувани черупка, обърна се и стреля по вратаря.

67 "Друга атака от страна на" Зенит "с преминаване в дясно. Топката се отклони от защита играч на предната линия. Следващите стъпки се пласира в прегледите на изпълнението.

66 'стандарт в изпълнението прегледи. Подаване от дясното крило към далечния Шатов, откъдето Иванович изпрати черупка над вратата Ребров.

65 'Топката продължава да се движи между играчи от София. Жулиано вкара от дясното крило напред, но това не беше точен. Dziuba имам краката към сърцето, но съдията не беше отстраняване на нарушението.

63 'Jano Ananidze напуска терена за аплодисментите на границите на трибуните и върху тревата отвъд Александър Samedov. Промяна на баланса на отборни играчи в столицата. Топката е под контрола на собствениците.

62 'Топката продължава да бъде под контрола на гостите, превод снаряд по лявото крило. те стояха на позициите, и атаката е центриран. Свързване Кокорин в полето, топката последвано от играча на фронта.

61 "Друг свирка. Неуспешно създаване на момента футболистите на столичния клуб, топката доста бързо дойде под контрола на играчите, "Зенит". Те започват през пас топката между играчите на отбраната на тима си.

60 'Zobnin скъсахме атаката отляво, пресичат в полето, за да прочетете защитници Promes и топката се прекатури страничната линия. След фаул той се върна на краката си Kombarova от Кокорин.

59 'Кришито подава левия фланг и имам точно съседния съперник. Топката е под контрола на "бяло-синьо-синьо." Макар че не е възможно да се доближи до някой друг наказателното поле.

58 "Зенит" също е бавно започва да атакува от своите притежания. Превод на топката по лявото крило. Много не е точен превод. Подмяна на домакините по пътя.

57 'Топката е под контрола на "Спартак". Дълъг пас топката между тяхната половина на терена, превода дясното крило, се хранят в кутията не е точна. Цел удар вече Лунев.

56 "Зенит" атака отдясно, трябва да преминат в наказателното поле, което се чете. Corner при изпълнение на играчи, София завърши нищо повече. Ребров гол удар.

54 "футболни отбори са към сблъсък. В същото време, на корпуса под контрола на "Зенит", да мине топката между играчите на отбраната. Превод на левия край на наказателното поле и предлагането, на разстояние от 11-метъра. Дълго подаване топка между тях.

53 'хвърли връщане Иванович в средната Dziuba, Артьом се премества в по дясното крило. Пресичам към района блокиран. Отговорът е "Спартак" чрез леене под Eshchenko наказателното поле - не точно. Втората вълна.

52 'на позиционен атаката на "Zenith". Превод на топката в десния фланг, при наказание за подаване Dziuba и свирка. Арбитърът фиксира в положение на засада положение. партньори Ребров ускорява бавно и избива топката от половината на някой друг.

51 'хвърли в наказателното поле на капитала екип от Артьом Dzyuba, но топката отново е в ръцете на Ребров. Няколко по-студено в Москва и пара, идваща от играчите на терена. Темпото на игра не е особено висока.

50 'Атака на екипа на капитал в дясно и свирка. Злоупотреба с Promes. "Зенит" се опитва да започне атаката си чрез превода на десния фланг. Smolnikov изпратен инча

49 'отговор на атаката на "Спартак". Попов проби по дясното крило, хранене на далечната греда, покрай всичко. Позиционно атака на домакините. В същото време леко мъгла на терена, феновете на колан огън.

48 'Веднага опасно атака от Dziuba. Shavtov изпрати топката от левия край на полето. Артьом взе една черупка на предна линия и стреля от малък ъгъл покрай трасето на портата Ребров.

47 'На половин работен ден е имало подмяна. Олег Шатов бе заменен на Ернани. Като част от стабилност "Спартак", в сравнение с първата половина.

46 "е започнал втори път. Ние ще продължим да гледате играта!

45 + 1 'Свирката издухва за почивка!

45 'Корнер. Подаване на близката греда, където Tasca от втория етаж затворен мишена. Топката е под контрола на отбора в столицата, но в тяхната половина на терена.

44 "на две изход един от домакините. Друга грешка Иванович, който не можеше да осъзнае футболистите на "Спартак". Попов набра след подаване от десния край на наказателното поле - не точно заключена Ивелин.

43 'Атака "Спартак", като мине време Promes, но беше в положение на засада. В същото време, треньорския щаб, "Зенит", въпреки игрово време се опитва да развесели играчите си. Домакините се опитват да запазят снаряд.

42 'Вторият Корнер от екипа от София. Необходимо е да се достави топката под свистенето на трибуните до далечната греда. Ребров не успя да улови снаряда и Smolnikov отне на обратната страна.

41 'Feed в наказанието на домакините от левия фланг. Успешно блокиран топката и я вкара в играчите на "Спартак". Кратка пауза. Не остава много време преди края на полувремето, а черупката отново попадна под контрола на гостите.

40 'Гол удар Артьом Ребров. Вратарят завърши топката до центъра на полето. Shell под контрола на капиталовия група. Превод Zobnina на хълбока върху хода на партньора, но тук не върви точно. Под контрола на топка гостите.

39 'Smolnikov подадена от дясното крило в мрежата. Кокорин се опитва да се приспособи към обвивката и да пробие себе си, но ударът му мина. Втората вълна. Кришито сваля върху хода на Дани, но той не е узрял за жилото.

38 'ъгъл на близката греда. Promes веднага се опитва да възстанови топката в далечния ъгъл, където имаше друг играч в "червено-белите", но с късмет играчи "Зенит". Контраатака на гостите.

37 'камара Попов от левия фланг точно Promes крака. Куинси отстранен топката под десния си крак, сложи две и застрелян в близост. Kick от третия ред.

36 'Корнер за доставки на близката греда, топката излиза в областта. Това е втората вълна, и още един удар с прехвърлянето на ъгъла.

34 'Jano е на поляната в странна наказателното поле. Той се качи на краката си от Neto. Стандартна с опасен състезание при изпълнение на футболистите на столичния клуб. Дълги позиции на играчите.

33 'Smolnikov подадена от дясното крило в наказателното поле на някой друг, следван от мощен удар Jikia в средата и топката не достигне целта и вкара куотърбек.

32 'Дани от центъра до десния край отбеляза Smolnikova свободна зона. Това е опит да стреля и да падне на Игор на поляната. Реферът не отстрани нарушението и да контраатакуват със "Спартак". Превод на левия фланг. Ananidze победи защитник и стреля в досега - в ръцете на Лунев.

31 'И сега Иванович направи грешка в своята позиция. Опасна кръст от левия фланг към центъра на зоната за вратар. Нето трябваше да коригира партньор за грешка и удар в полето. Контраатака на играчите, "Зенит" няма да работи.

30 'спрете да гледате играта, тя се приближи до нервна основа. Екипи работят с едно око на техните притежания, но гостите бяха малко по-склонни да правят грешки в защита от съперника им.

29 'Топката е под контрола на гостите. Превод на снаряд по лявото крило на Кришито - излезе и не точно в полза на домакините. Атаката на "Спартак" в средата. Promes свързан Попов по дясното крило и стреля в полето е блокиран.

28 'Възможната атаката на отбора на Санкт Петербург. Превод от левия край до центъра на Дани. Векторът на изместване на атака от Джулиано в десния край - не точно се е случило. Подновяване на феновете от София.

27 'Кастинг хостове от правото да четат. Превод на снаряд в лявата зона на игрището, на разстояние до центъра и взриви Ananidze от разстояние е блокиран от защитник. Отговорът е "Зенит" няма да работи, но фал на Кокорин.

26 'да мине топката между десния фланг на атаката "на червено-белите". В същото време, димът постепенно се спуска на тревата, но ако той едва ли боли да следват на срещата. Малък спад на командите на скоростта.

25 'Бързи домакини резервно черупка под неин контрол. Хвърли по дясното крило от Promes и топката при втория опит дойде на партньор.

24 'Хайде прекъсвания фишеци върху сектора на фен "Спартак". Срещата възобнови атаката на "Зенит", което е съвсем логично, но гостите не можаха да се доближи до някой друг гол.

23 'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL! Попов открадна топката в центъра, под отстъпка Glushakov наказателното поле на преводът на правилните Promes ръба. Куинси удари дъното в далечния ъгъл на Илия.

21 'Превод на топката в десния фланг. Прелива се в полето Promes от Eshchenko - в полза на "Зенит". Постепенно предимство в притежание на топката преминава на домакините.

20 'Вторият ъгъл от екипа на капитала. Ananidze доставя до далечната греда, топката излиза Кокорин в областта. Изборът на "червено-белите". Kombarov в левия край на ритъма с партньор.

19 'Още една игра, въз основа на позициите при изпълнение на домакините. Те се опитват да се простират на отбраната на противника. Подаване на друга санкция от левия край на шлюзовете, превода на десния фланг. Отново падна темпо.

18 'на позиционен атаката на "Спартак". Eshchenko по дясното крило, с отстъпка до центъра и прихващането на Ернани. Ответни атаки на гостите. Smolnikova хвърлят да, той не влоши и зачака партньори. Юсупов свален в наказателното поле, за да Dziuba, но той не успя да се обърнеш.

17 'Малко по-надолу по общия темп на играта. Иванович принуден да си върне топката към своя вратар, тъй като натискът от играчите на екипа на капитала. Гостите имат за преодоляване на натиска на противника. Ananidze удари с 30 метра над целта.

16 "Артьом не успя да създаде спешност и дори загубата на сините. Почти се обърна край на гостите. Хвърли в посетителите наказателното поле последните Иванович и отново са принудени да се присъединят към борбата Андрей Лунев.

15 'от собствената половина, московчани се опитват да започнат атака. Подай топката между играчите на отбраната, се хвърлят в средата Kombarova. Допълнителна отстъпка върху хода на Попов, но изходът е валиден Лунев. Контраатака Dziuba.

14 'на позиционен атаката на "Zenith". Подай топката между центъра на терена, превод топка на десния фланг. Гостите от дълго време търси свободно място за влошаването, но "Спартак" уверено защитават.

13 'ъгъл към близката греда и Кришито подаде топката назад към хълбока. Подай топката между играчите в "червено-белите". Фернандо пропуска топката в страничната линия. Свирката духа - две топки на поляната. Снаряд попадна под контрола на гостите.

12'Aktivizirovalis фенове на София и телефонни свирка щандове. В същото време, атаката на "Спартак" в средата. Hlushakou удари от 27 метра, а в долния десен ъгъл. Лунев скок постанови черупка на ъгъла.

11 'позиционен отговор на "Зенит". Подай топката между отдясно. Хвърли на курс Smolnikova, но Игор не успя да догони топката и той заминава за предната линия. удар Цел Артьом Ребров.

10 'стойки Noise кара за отбора си в атака. Glushakov победи с партньор по дясното крило. Превод на топката в левия край на полето. Kombarov свързан Zobnina и почука играчи снаряда отбраната в тъч.

9 "Да не се получи в стандарта на играчи," Зенит ", но топката под техен контрол. Москва екип чрез натиск принуждава противника да го преместите в тяхната половина на терена. Друг свирка за фаул в центъра.

8 "окончателна домакините успяха да отидат в настъпление, но са отишли ​​далеч те не са успели. Опитвайки се да отиде на борсата Dziuba завършва фаул от задачата. Сердар вече е играл да лежи на тревата.

7 Продължи да атакуват гостите. в центъра на преминаването е блокиран, изместването на левия край на свирки топката от Кришито преминава фронтовата линия. Ребров гол удар. Артьом особено не бързат да плащам вход.

6 'трябва да се хвърли в знак единадесетм, топката се отклони обратно към левия край на полето. Топката е под контрола на тима от северната столица и възмущавам от трибуната. Друг опит да се гости в половината на противника.

5 "Атака гости през дясното крило. Хвърли в центъра и след това към левия край на наказателното поле. Стискайте 11-метров знак блокиран. Първият Корнер в играта за играчи от "Зенит".

4 'Топката се контролира от Neto. Превод защитник в лявата зона на игрището. Бягай от Кришито Жулиано и плащам за страничната линия. Докато собствениците не са в състояние да прихване ракетата.

3 'половината от терена, за да мине топката между "Спартак". В ролите на половина от центъра чете. Топката е преминал под контрола на гостите. хвърли връщане от Dziuba лявото крило - не точно.

2 'отбора са традиционните цветове за себе си. Бих искала да отбележа отличната коефициент на заетост и оцветяване трибуните.

1 'звучи изходния съдийски сигнал. Мачът започна!