Спартак

В последния мач за жителите на Картахена се превърна в събитие. За първи път в турнира се изчислява не в десетки или стотици, но в хиляди. Освен това, на трибуните бяха много деца. И за първи път от началото на срещата Копа дел Сол Спартак автобус придружени от полицейски ескорт, състоящ се от две мотоциклетисти. Otleya начин от стадиона се само на пет минути. Голф в Картахена, не беше много добро качество, но по-големи размери. Почти като "Камп Ноу". Интересно е, че нито Валери Карпин, нито Игор Ledyakh, когато е бил тук играчите никога не са играли. Погледнете в последния мач на "Спартак" дойде не само нашите фенове, но и треньора ", Anji" Андрей Гордеев, както и два пъти шампион на СССР в червено и бяло Евгений Кузнецов. Той отлетя за Испания на семинар треньор и не пропускайте възможност да аплодира домакините.

Rival Спартак е доста сериозен. "Копенхаген" - деветкратния шампион на Дания, през последните три години той расте непрекъснато в собствената им държава на първо място. В миналото, на скандинавци Шампионската лига от групата, в навечерието на Казан "Рубин". И в този Копа дел Сол Дейнс класира на първо място в групата на La Mange побеждавайки Донецк "Миньор" (2: 0) и шведския "Калмар" (1: 0) и след реми с "Anji" (1: 1) при което се получава жителите Махачкала в дузпи - 2: 4.

Преди почивката, най-важната фигура в областта, имахме Emenike. Наличието на добра подкрепа от дълбочината на рязкост в лицето на Bilyaletdinov, Ари и Жано, нигерийски проведе в отбрана постоянно противника напрежение.

В редиците на "Копенхаген", играе в защита на тезгяха, преди почивката, също застана африкански - ляво крило Pape Диуф от Сенегал. Той беше този, който в 31-та минута имаше възможност за гол, когато удари с опасен удар от единадесет метра от лятото - топката прелетя над вратата. В края на първото полувреме, Диуф отново беше на смъртоносна позиция в нашата наказателното поле, но в последния момент топката с крака вдигнати веднага реагира навреме, за да изсъхне.

Спартак

През втората половина на червени и бели бяха да се удвои резултата. След 55 минути игра, нашият екип прекара красива комбинация мулти-пас, който завършва с глава след хладно балдахин Bilyaletdinov Ари.

Уви, Diniyar не са имали доста да се отвори за "Спартак" от целите си. И три минути по-късно трябваше да се отбележи Ари калибрира след подаване Emenike бразилски скочи до среща с вратаря, "Копенхаген", но, за съжаление, счупи неподправен.

И в последните десет минути, Спартак имаше реална възможност да се премахнат всички въпроси, свързани с победителя от мача, без да се чака на нервните окончания. На първо място, след чудесен индивидуален тече Bilyaletdinov бавно да взриви Dzyuba и след това Emenike не са имали доста подбиват глава центриране от корнер в близост до ъгъла.

И когато завесата на срещата датчаните се опитаха да отвърне на удара и направиха едно нападение на портата, с всичката си слава бе доведен Андрей Dikan. На два пъти, той безстрашно се хвърли в краката на противниците, и след като направи великолепно спасяване игра, дърпа най-трудната топката под напречната греда. Браво, Андрей! Екипът Браво!