Москва "Спартак" победи португалския "Бенфика" (2: 1) в третия кръг домакински мач от груповата фаза на Шампионската лига.

Домакините започнаха мача активно и още в първата атака създава остър връх. Минах пас от десния ъгъл на терена и беше последван от силен удар с глава от Bilyaletdinov до 10 метра - вратарят отби топката в актьорския състав.

А червено и бяло откри резултата в третата минута. Bilyaletdinov хвана топката в собствената си половина, го е дал Хурадо, който едва доловимо играе на Кариока. Бразилецът мина един на един с вратаря и спокойно удари топката покрай него.

След бърз гол Спартак да се забави малко, но в 24-та минута можеше да удвои своя полза. Жано висеше по дясното крило, победи Ари едва доловимо с няколко метра protivohod вратаря и уцели горната греда.

През втората половина на първата "Спартак" половина даде инициативата на противника, който се обърна пропусната топка. На първо място, на 29 минути, Matic засече от левия край на наказателното поле удари дъното, но Ребров крака непрегънати.

И три минути по-късно, "Бенфика" е спечелила правото да ъгъла, топката прелетя от дясното крило към близката греда, а направо Лима проби в все още е празен правото на "Спартак" ъглов делителна черта.

В края на краищата всеки път, червено и бяло добавен в движението, както и моменти пред вратите на гостите отново започнаха да се случи с редовност.

И на 43-та минута, Makeev е място за пробив, последван от центрирана топка от дясното крило в центъра на наказанието, което ще пробие играчи, а през есента Jardel изпрати топката в мрежата на вратата и така възпрепятстват да направя Ари.

Второто полувреме бе равен бой, но в 54-ата минута Жано финт победи двама защитници и удар от левия край на наказателното поле ударен от Ари. Бразилецът, който вече се измъкна покрай топката, успя да се подчинят леко катнут топка, но Артър го хвана в актьорския състав.

След 69 минути игра, Makeev какво за слаб пас назад, но поради гърба му скочи Salvio и застрелян близо до далечната греда.

В края на срещата, "Бенфика" направи истински купчина върху портите на "Спартак", но червено и бяло, като отиде в отбранителна позиция, са били в състояние да отвърне на удара.

1. "Барселона" - 6 точки
2. "Селтик" - 4 точки
3. "Спартак" - 3 точки
4. "Бенфика" - 1 точка

Спартак
Най-безопасният вариант за "Барселона" Медиите за коучинг пермутации в каталунския клуб
Спартак
Един истински боец. Футбол свят шокиран от смъртта на халфа Тиоте Кот д'Ивоар почина на възраст 30
Спартак
Kryry отново най-добрите. Португалската напред от Меси медии реакция на представянето на резултатите от наградата на ФИФА
Спартак
Семеен гнездо "Реал" търси талант сред четирите синове на легендарния баща на Зидан е минал през Клуба на Мадрид
Спартак
Giner нецензурирана Learning избор от аплодирана лекцията Евгений Giner
Спартак
Зидан: тайната на успеха и нови предизвикателства като Зидан успя да влезе в историята?
Спартак
Maestro листа. Андреа Пирло се пенсионира цялата кариера Андреа Пирло в един текст
Спартак
Ново от УЕФА. България може да играе с шампионите на Европа Всички Обществото на народите
Спартак
"Атлетико": залез ера Как да се направи оценка на сезона "Атлетико", както и какви са перспективите на клуба?

• 00:58 Driussi може да стане играч в италианския национален отбор
  • 00:41 Орлов: Защо Smolova в Европа? По-добре в "Спартак" и ЦСКА
  • 19:57 Dziuba "прилив" в последните мачове на годината, се надява Манчини
  • 19:51 Лунев иска да играе с "Спартак", каза Орлов