ПредишенСледващото

ЦСКА и "Зенит" завършиха при равенство

София, новини, съвпада с ЦСКА - Зенит - завърши с равен резултат

Мачът се играе в ЦСКА Arena в Москва като част от 18-ия кръг на българската висша лига.

В хода на мача в 70-та минута разстояние за втори жълт картон ЦСКА халф Понтус Вернблум е била изтрита. В последните 20 минути на мача ЦСКА държани в малцинство, което обаче не се отрази на резултата от мача.

След 18 кръга "Зенит" 36 точки, той ще се побере във втория ред на таблицата, ЦСКА - трети (33 точки). Москва "Спартак" лидер на турнира (40 точки). Той ще съвпадне в неделя с "Краснодар" в 16:30 часа Московско време.

ЦСКА и "Зенит" е играл реми в Купата на България футболен мач

ЦСКА и "Зенит" е играл с равенство в Москва

Играта е първият официален конкурс, в който московчани излязоха с новия си треньор Виктор Гончаренко у дома арена. Най-опасният момент в мача беше изстрел на "Зенит" Жозе Маурисио, удари във вратата на ЦСКА в средата на второто полувреме, пише "Интерфакс".

Лидерът на генералното класиране на българския отбор е "Спартак" с 40 точки, на второ място - "Зенит" с 36 точки. ЦСКА с 33 точки е на трето място.

ЦСКА и "Зенит" изигра 0: 0 в Москва

През 18-ти кръг на Висшата лига ЦСКА Москва пое "Зенит" от Санкт Петербург. Мачът завърши на сухо равенство - 0: 0.
ЦСКА излезе на печал в малцинство, след 72 минути игра, съдията отстранява халф Понтус Вернблум.
Най-опасният момент в срещата бе удар Зенит Жозе Маурисио, който в средата на второто полувреме, удари дограма ЦСКА гол.
"Спартак" с 40 точки е на върха на класирането. "Zenith" е на второ място с 36 точки, последвано от ЦСКА е 33.