ПредишенСледващото

Преглед Стилист професия

Така че, стилист професия изисква характер на творческите умения, дълбоко познаване на света на модата и личен набор от козметика на 50 нюанси на червено. Също така, ако искате, можете да си купите Стилист Работилница за дома, направи една трета от размера на гърдата и силиконови устни. Но това, разбира се, по избор. )

И сега е така. За да започнете работа в тази област трябва да изберете подходящата версия на професията във вестника, на вашия компютър или на "Сити салон" в изграждане на кариера.

Описание професия в областта на заетостта

Този град отчаяно се нуждае от талантлив стилист! Нарежете и оцветяване, прически и прически - само с ваша помощ на жителите на града ще изглеждат модерни и стилни! Ако искате да се бори с лошия вкус и скучна монотонността и обожавам конвертирате тромава пълнени в стилни неща, а след това се усъвършенства професия стилист!

След получаване на работа си Сим ще даде портфейла стилист, в които ще бъде необходимо да се събират произведения, създадени с помощта на чертожната маса и снимки "измислен" Sims.

Задълженията на стилист за повишаване на нивата на кариерата включват:

  • Стил - промяна на външния вид на другите;
  • Приходи - спечелени пари за промените в заобикалящата екстериора;
  • Създаване на портфолио - разработването на нови стилове на чертожната маса и създаването на портфейл със снимки трансформирани от клиентите.

Стилист работен ден започва в 09:00 часа и завършва в 19:00 часа. Почивни дни - понеделник и неделя. Тези изисквания са валидни за цялата територия на професионалната стълбица на професията.

  • Некомпетентен стилист: Добре дошли в света на висок стил! Работа внимателно и усърдно, вие бързо ще се научите как да се намали и стил косата си. И когато никой не гледа, можете дори да мечтаят за тази книга за по-голям! Можете стилист некомпетентен, все пак трябва да има много да учи, преди гражданите да започнат да се доверите на вашия вкус. Защо не обсъдим мода с различни хора, за да разберете тяхното мнение за новите стилове? Заплата: §182 на седмица
  • Декоратор: Изостряне ножици - това е време, за да работи по уникални модни прически. Набор от четки, лак за нокти бутилка - тук са вашите инструменти! Не забравяйте и за желанията на клиента - освен ако, разбира се, клиентът е достатъчно развити вкус. Можете са се превърнали в изгряваща звезда в света на модата, защото вашите услуги са склонни да плащат повече. Най-важното е, че не губят чувството си за стил и нов поглед към изображението. Заплата: §240 на седмица
  • на грахово Специалист: По време на господството на лош вкус! С това, че е невъзможно да се приеме! Cell и грах, копринена блуза и чехли, къса коса и хипи костюм ... Mad Men трябва да спре! Кажете "Не!" Вечерното грима през деня. Заплата: §298 на седмица
  • Zagovarivatel зъби. Слуховете се разпространяват бързо, все по-често търсят за съвет. Винаги бъдете една крачка напред на модата, да създавате бъдещето на стил - и вашите усилия няма да бъдат пропилени напразно. Покажи всички наоколо, че този вкус и стил! Заплата: §444 на седмица
  • Козметик: четки, гребени, сешоар, определени от грим и всичко останало, ще трябва повече от всякога. Тъй като настоящите си клиенти ще бъдат утрешните новите тенденции из целия град! Вие сте добре заедно в кариерата си, да се увеличи стойността на техните услуги. Клиентите няма да се притесняват, защото те искат да изглеждат най-добре. Заплата: §458 на седмица
  • Мода Експерт: Постоянни усилия не са били напразни - със сигурност ще се изкачи до върха! Вашият портфейл винаги е безупречен, всяка работа е истински шедьовър. Чувствайте се свободни да експериментирате - можете да дойде! След като пред вас и Спред почетен червен килим ... Вие сте на модния стилист в града и всеки иска да чуе от вас съвети в областта на модата. Заплата: §700 на седмица
  • Моден дизайнер: Вашите зашеметяващи прически и оригинални цветови комбинации стават все по-популярни в околните градове. Намерили сте най-добрият консултант в областта на модата и стила. Light намазка от червило, сенки добре подбрани - и клиентите си с най-обикновен външен вид се превръща в топ модел! Zarlpta: §984 на седмица
  • Couturier: Вече сте незаменим - без вашите услуги, които не могат да направят реална мод или модата. Вашите творби красят кориците на модни списания по целия свят. В комбинацията на изобретението с вас цветове - на базата на новите колекции от най-престижните дизайнери. Elite Стилист Джобс струва приказно скъпи, но Вашите клиенти са готови да платят дори повече! Заплата: §1310 на седмица
  • Elite Стилист: Вашите усилия плащат щедро - почти стигна до топ стилист кариера. Чужди издания публикуват своите прогнози за модните тенденции през следващата година. Клиентите от цял ​​свят линия до вас да се обръщат за съвет относно цвета на сенки за очи. Нанесете тон точно, използвайте успешни комбинации от цветове и вие ще бъдете на върха на успеха! Заплата: §1352 на седмица
  • Trendsetters: поздравления! Ти стана значително човек в света на висшата мода! Неподражаем стил, фантастични прически, магическата трансформация на екстериора на клиенти, които сте спечелили световна слава. Истинските фенове на модата и блясъка отиват към вас за съвет от далечни земи! Това е вашето призвание - да създадем бъдещето на мода! Вие сте достигнали върха на кариерата си, а сега остана стилист живот завинаги! Заплата: §2306 на седмица

* Заплата е без да се отчита цената на произведения в портфейла и такси от клиенти

Награди в стилист на професия

На всяко ниво на стилиста, вашият Сим даде друг модерен костюм, който той носи, идва в салона.

Освен това, след смяната на външен вид:

  • 10 Симс предоставят "Стилен Award";
  • 50 Sims дават на лентата;
  • 100 и Sims - медал.

За постигане на нивото на кариера 10-ти се дават ключа към града и 25 Симс след достигане на ниво 10 предоставят огледало "Чар"!

Само след достигане на върха на СИМ кариера вечен moodlet "Подобряване на външния вид."

За да се подобрят уменията на професията и увеличаване на приходите може да събира дрехи проекти в портфейла. За да създадете скици трябва да купуват на чертожната дъска, или да използвате едно от предизвикателствата в обществените зони. Не забравяйте да го постави на високо бар стол. )

чертожната маса предлага няколко варианта за две различни професии: за стилист и дизайнер. Ние логично изберете "Създаване на нова концепция."

Работата на масата като последните няколко часа и се увеличава рисуване умения. В същото време, на скицата, ще бъдат все по-добре и по-добре всеки път.

В резултат на това ние се получи това такива костюм механика:

Скица по някакъв начин може да се нарече или премахване на оборудване в първия, и след това в портфейла.
Цена за рисунка се добавя към седмичната си заплата.

В горния ляв край на таблетката да възникне с кратка информация за ред.

За да промените външния вид, ще трябва да кликнете върху студио стилист на.

Той предложи няколко опции, чрез които можете да промените стила на някой, да зададете кото да променят облика си и да промени себе си външен вид.

Изберете елемента "Предложи промените външния вид ..." в появилото се меню, изберете желания символ за нас, който се намира на сайта.

Сим стигне до подиума, представяйки като стилист в момента, каза мнението си за фигурата на клиента.

След това в менюто стилист отваря опции като режим за създаване на характер - и там са изпълнение на задачата.

В този си работа свършва. Честито!

Това кариера е много интересно и забавно. Творческата страна на широката си и ви позволява да създавате и редактирате Sims simovsky почти всеки ден. Ако сте творческа личност, а вие искате да създадете Sims, не забравяйте да опитате тази професия. Вие няма да съжалявате!