"Зенит" обаче показва истински празник в атаката. В екстремни пет мача във всички турнири Мирча Луческу с пин 21 (!) Гол срещу съперника си. Поради тази причина, "Anji" в осмия кръг на българското първенство е важно да се обръща повече внимание на отбранителни действия и неутрализиране на силните качества на екипа на Санкт Петербург. Ресурси за това Павел Върба имали тъй Махачкала през този сезон, липсва малко (въпреки че запушват дори по-малко).

Шатов Dziuba усилия и не е достатъчно зенит пропиля предимство пред Анжи

Малко повече от шест минути отне на "Зенит", за да се доведе в дългосрочен план. Успехът на Санкт Петербург донесе vizitoram стандартна позиция, а именно в корнер от левия фланг. Олег Шатов извършва започва през вратар Артьом Дзюба кон спечели борбата и удари главата си - топката отдясно на бара лети в мрежата! По-близо до екватора на първото полувреме, когато друг стандарт на вратата, "Anji" е завършена прибра топката в епизод герои са едни и същи изпълнители. Олег Шатов вместо банална удар или на домакините от дузпа камера реши да изпълни дъното и се отделят от настойника Артьом Dzyuba изпратен игра черупка нарочно - да!

Екипът Мирча Луческу продължи да доминира, но в края на половин час на времето за игра, "Anji" върна интригата в мача. Святослав Георгиевски е на поляната в странна наказателното поле след контакт с Liushem Нето и съдията съмнителна дузпа в портите на "Зенит". Наказание ясно изпълнено Бърнард Бериша. Той прати топката в долния ляв ъгъл и заигра в една и съща посока Михаил Кержаков игра обсега черупка не можеше. Спокойно е изчезнал от лицето на Lucescu, след отделения Върба почувствах прилив на енергия, след като е вкаран гол. В същото време, в областта и са увеличили броя на бойните нарушения. Що се отнася до целите, лимитът им през първата половина на мача свърши.

В дебюта на второто полувреме, за да възстановите паритет и да отговори на техните Dziuba може да се удвои и Бернар Бериша. На линията на наказателното поле, а в дясно от централната ос, то метил в далечния ъгъл, но доста не е разбрала. "Anji", продължи да се покаже атакува футбол, и "Зенит" е бил наясно, че те трябва да се уверете, че една трета цел. Тя може да извършва Аксел Витсел - Александър Belenov справи с плътен удар белгийската от наказанието. Скоро класа да изпълни удар от границата на наказателното причинена Кокорин. Вратарят изглежда е било вече играе, но Александър под лявата греда пропусна.

На 64-ата минута, "Anji" все пак успя да изравни за радост на местната публика. Аксел Витсел бръкна в близост до наказателното поле и загуби топката. След няколко секунди, "пресен" Яник Боли стреля от двадесет метра, а след срещата на черупка от Доменико Кришито лети в мрежата. Михаил Кержаков в този епизод е в ролята на статисти - твърде неудобно Петербург вратарят рикошет.

Емоциите на футболното игрище се преобърне и играчите не се колебайте да се играе доста грубо, че той се опита да потисне арбитъра. При тези обстоятелства, на "Зенит" е трудно да се приспособи към вълната от атаки, но дванадесет минути преди края Мирча Луческу създадени велик момент, но направи много светъл летище Belenov Сити, след като удари Жулиано от смъртоносна позиция! Преди последния съдийски сигнал, резултатът 2: 2 остана на срещата. "Anji" изигра два гола в мача срещу "Зенит" и могат да бъдат удовлетворени. Но групата на Санкт Петербург пропусна възможността да се доближи до "Спартак".

През последната година AVB, точно преди една година през есента, защото Ladygina сме загубили най-малко 10 точки. А фактът, че AVB отиде да я прати в - без съмнение касата. Сега 8 кръга, които загубихме 8 точки вече и не ме интересува, за да видиш тази игра.
Не значително подобрение в играта, аз не виждам.
Във всеки отбор звезда е по-често топката .Absolyutno във всеки отбор. В Зенит е Хълк, разликата в уменията между които и останалата част беше страхотно.
Това явление не може да се нарече - няма игра. Това се нарича оптималното използване на играчите.
Казвайки всеки път "играчите спокойна," ML признава само, че играта
и играчите му не контролира.
Феновете обаче се нуждаят от очила на първо място.
Когато отидете в играта е все още около Петровски в много плътна тълпа не можеше да чуе всички разговори и се чувстват настроението на активни фенове.
Това е радостта и насладата на "красивата игра", все още не е попълнил.
"Зенит-шампион" все още не е чул, не веднъж.

Хъ! Аз съм тук напомня за 90-те години, когато импотентността е всичко, но Спартак. Така че не си спомням, че ми познати от КБ долу proserov игнорира Айнтрахт Франкфурт 1: 6, или същите коне Марсилия 0: 6. За мен по това време, като разчистване нашите екипи, така че като цяло са почти една и съща трагедия като любим Спартак поражение. Но с течение на времето, хората се променят, и да, аз съм се радвам proseram bomzhekoney и други отпадъци. НО! Когато bomzhekoni призив към него за нас, тогава аз ви съветвам да погледнете себе си - това е написано, като че ли току-що направих натъжава нашите поражения и никога zloradstvuete - Да, schazzz

Не намирам. Тук на сайта има няколко тролове, които отиват в клонове на други хора само за целите на postebatsya. И това не е само CB, всичко липсва. Ти си тук с някои пайове, че можете да се правят оценки в негативен тон не е нещо, което феновете на чужд отбор, но и населението на страната като цяло. Ако питаш мен, това не е само смелостта, и вече пълна грубост. Това би било възможно тук да се фокусира върху факта, че имате права за тези твърдения малко по-малко от цялото 0 0 десети, но това е без значение колко про футбол е всичко.

И те продължават по 15 години, единственото нещо, което остава да се направи, а след това си победи никой prosery по всички фронтове

Аз честно казано не ми пука за Спартак. Повечето от тези щрихи фенове-мазохисти, които по принцип не могат да бъдат нормално да се включат в диалог. Като маймуни, само за да хвърлят боклук. Не само защото те се наричат ​​отбора "на хората", за по-голямата част от нашето население е едър рогат добитък) присъствие в този ресурс е само един адекватен Спартак фен, е изключение, което потвърждава правилото)