"Спартак": Dikan, Makeev (Parshivlyuk, 46), Juan Manuel Insaurralde, Suchy (Бокети, 46), К. Kombarov, Timofeev (Glushakov, 78), Costa (Chelstrem, 46), Ananidze (Carioca, 63), Jurado (Яковлев 46), Emenike (Krotov, 46), Bilyaletdinov (Movsissian, 70).

Предупреждения: Тимофеев, 23, Гер, 34, Сърна, 89

90 + 3 'последния сигнал. Draw!

90 + 2 'Бокети е сблъсквал в атакуващ зона на отбора си с противник след съдийски сигнал и само се надигна от тревата.

90 'Chelstrem хоризонтални натоварвания в наказателното поле, Дейвид веднага прави снаряд от зоната.

89 "Сърна получава картон заради фаул в левия край на полето.

88 'московчани в половината на съперника. Яковлев се опита да се свърже с Chelstremom - чете.

87 'заснет от левия край на наказанието на район "Спартак" в момента, Dikan през есента прекъсва намерения.

85 'Корнер. Подаване Сърна в далечния, топката се извисява над тревата и това е първият Dikan.

84 "Кариока погрешно в своята половина, Тайсън успя да пресече ракети, Хуан Мануел Insaurralde застрахова.

83 'Атака "Спартак". Аз не успя да проведе незабавно Krotov съкрушителен удар, заобиколен от играчи на отбраната.

82 'Gyubshmana заменя Grichishkin.

81 "Трансфер до Gyubshmana, неуспешните издълбава отпред. Адриано отхвърлена.

79 Подаване Kombarova диагонално Movsisyan, че това не е достатъчно, за растеж, за да е успешно лечение или кратко.

78 'Timofeev променя Glushakov.

77 'Корнер за да се хранят на ръба на зоната, в хода на партньора, Хуан Мануел Insaurralde успява да изчисти снаряд от краката на противника.

76 "От ножа действал плейъри," Миньор ", но въздействието не е завършен. Кастинг от десния край на наказателното поле Сърна, Бокети чука над предната част.

75 'Glushakov се подготвя да започне играта и опасна атака на домакините.

74 'Movsisyan сложи тялото и са принудени да нарушават Krivtsov. Diniyar получава медицинска помощ за бордюра.

73 'Kombarov лесно взе топката от Коста. Те се настани на Силите на противника зона.

72 'Bolbat е подмяна партидата.

71 'Bilyaletdinov Movsissian променило.

70 Завършете взаимна замяна. Rakitskiy присъедини към блъсканицата с Krotov.

69 'Chelstrem е в изпълнение на 11-метров, където играчите са били първи на защитата на домакините.

68 'Малко по-малко от половината от евентуалното му да се съберат на стадиона. Kombarov завърши опасна комбинация от отпадане и ъгъл.

67 "Кастинг от собствената половина точно хода на Уелингтън, го избягал един на един с вратаря, но ударът му мина далеч ръб на мишена.

66 'позиционно атака на домакините. Кариока влезе в активен натиск и vynudel противника да отстъпи.

65 'Rakitskiy в левия край, е възможно да се вземат партньор черупка Степаненко направо не успя да победи Parshivlyuk.

64 "Прихващане на" Спартак ". Krotov провали окончателно Сърна победи защитник и вдигна ръце - свирка.

63 "Кариока отиде вместо Жано.

62 'Голяма Исмаили отвор от лявата страна, бразилецът веднага изведе в далечния ъгъл, но пропусна.

61 "Кастинг от зоната на костите не е точна, но отделенията Lucescu успели да принудят борбата и стреля опасно.

60 "от собствениците играе просто ужасно, едва Яковлев не избухна в началото на контраатака.

59 'Fan атака "Миньор". Съставянето на верните и топката му лети до един празен ъгъл, той тихо се затваря от засада положение.

58 'Kombarov от страна Сърна и загубата на сините.

57 "Коста имам по лицето и се опитва да намери подкрепа в лицето на съдията, който не отстраняване на нарушението.

56 "Не е зле ъгъл рязане Тайсън и почистват в центъра на наказателното поле, партньорите не се поддържат.

55 'Бокети Тимофеев в центъра и грешката. Свързване Nema, той се измества към хълбока и зачака партньори.

54 "Друга ветрилообразни инфаркт и мозъчен инсулт Коста от центъра на полето само в ръцете на вратаря.

53 'Dikan ускорява партньори от портата, те дойдоха до центъра и изведе черупка "Шахтьор".

52 'Parshivlyuk Не позволявайте на Исмаил, който се опитва да се измъкне и на периферията на наказателното поле.

51 "засичания плащам гости, но те имат трудно влошаване. Chelstrem се изправи на крака от Степаненко.

50 ' "Шахтьор" продължава да доминира след съдийски сигнал на второто полувреме.

48 'Голям момент много, отидете един на един с Dikan и Уелингтън не успя да победи на вратаря.

47 "Всички заместниците са предварителни, тъй като играта ще редактирате.

46 "е започнал втори път. Ние ще продължим да гледате играта!

45 + 1 'Свирката издухва за почивка!

45 'Тайсън поведе в десния край на обострянето. Сърна, вдигна топката, опита се да стреля, но той успя да покрие.

44 "Коста премества в противоположния край на партньора - не точно. По време на почивката, ще има голяма подмяна на домакините.

43 'Подаване до най-близкия край на мрежата, трансфер до левия край и да се опита да се изострят неуспешна.

42 'Фред в десния край, и брои отново емисия на наказанието, Хуанг от греха, като удари на шел за предната част.

41 "Сърна победи Makeyev, преминават в полето неутрализира Хуан Мануел Insaurralde. До края играта на сегмента добавена играчи, "Миньор".

40 'Шофьорът е на поляната, на ръба на левия фланг. Странно шега и топката е нокаутиран половината на домакините.

39 "Втората вълна ще бъде отразено в ъгъла. Re заредени снаряд към близки и рита Спартак.

38 'стандарт от "Миньор". Емисия от десния край на близо предпазителите за стена ъглови рита.

37 'Опит за дома веднага организира трогателен момент, но справяне отбранителни играчи на руския клуб.

36 'Корнер в "Sparatka". Тино на близките и Сърна почука отново. Вторият опит е неуспешен.

35 'Тимофеев не пусна Coste по крилата. Той получава карта за удря целта след съдийски сигнал.

34 'пряк удар точно на стената на две, за да бъдем точни в гърдите на Тайсън. Прихващане и се опитват да контраатакуват.

33 "Това ще бъде стандарт в полза на отбора на капитала. Топката е в полето на 30 метра от целта.

32 "Тайсън, нещо, което не се споделя с Тино, страсти движат високи. След Хурадо Сърна чука.

31 'Emenike направо не успя да победи Volovik и падна на тревата чака съдийски сигнал, но това не е така.

30'No Не след дълго те бяха тихи. Хвърли от центъра на хода на Адриан, който поведе в гол в левия ъгъл и набра близо Dikan се справи с опасността.

29 'Kombarov настрани в борбата и загубата. Започнете да пропусне феновете по трибуните.

28 'Fan атака на домакините. Преместването на центъра на превода към левия ръб и синьото пъхна Шевчук.

27 'Засада Коста е на левия край на терена, след като леене на централния кръг.

26 'Отново, "червено-белите" се опитват да играят на позициите в половината на съперника и да се включат в борбата.

25 'В същото време се възмущава Валери Карпин на ръба на полето. "Шахтьор" вкара топката извън страната. Хуан Мануел Insaurralde се опитва да намери дълго хвърля Emenike, която покриваше.

24 'Коста на поляната, Тимофеев е декориран в жълто за фаул в средата на терена.

23 'Шевчук Фред и загуба. Опит за крик на темпото, което прекъсва кочияшът. Сравнително висок процент.

22 'продължава позиционен атака на домакините. Хурадо опита отново да се изострят, но той бе посрещнат и седнал по правилата.

21 'стандарт сред московчани. Топка в левия край на полето. Подаване на 11-метъра, когато Хуан Мануел Insaurralde успя да създаде спешност.

20 'Хурадо се опита да се измъкне от Сърна, но той се плъзна в и Хосе проверяват на мека трева.

19 'Коста удря с левия си крак в далечния ъгъл, точно в ръцете на вратаря, "Спартак".

18 "възражда феновете на капиталовия група. Хурадо прихванати снаряд превод диагонално Kombarova прострелян protivohod горе цел.

17 'Малко натиск от отделенията Karpin принуждават Шахтьор върна в отбрана.

16 'Постепенно собствениците върнат инициативата в играта и се опитват да действат всички флангове.

15 'Жребият до центъра и малък удар след обработка далеч покрай Dikan вещи.

14 'Тимофеев против правилата и ще бъдат изпълнени Фред стандарт от далечно разстояние.

13 'Малко спокойствие в моменти. Хвърли на хълбока на Kombarova не е точна. След Emenike не успя да победи три.

12 "Друга хвърли от цялата защита гостите точно Адриан краката, които не разполагат с достатъчно пространство за obygrysha Андрю.

11 'Донецк екип отново за дълго време, като се започне от собствената си половина. Подай топката между без промоция на половината на някой друг.

10 'Сърна Страхотен пас от центъра на поле на Адриан, който е отишъл от защитниците и стреля в близост до ъгъла - минало.

9 "Makeev взе кутията и избута доста чист от снаряд. Атаката на "Миньор" с голяма сила.

8 "Втората вълна завършен нищо повече. Цел удар Dikan. Докато не е имало стрелба по мишената.

7 "Тайсън се измъкна през центъра, превод Сърна, натоварванията в кутията и премахва заплахата Тимофеев.

6 'отбор Capital продължава да бъде леко предимство да притежава снаряд. Грешка в защитата и фал от Nema.

5 'Kombarov на Жано, obygrash партньор и Тайсън се опитва да се измъкне и на периферията на нарушението.

4 "Кастинг преднина Хурадо прекъсва отбрана играч на Донецк клуб. Опитвайки се да се изострят неуспешна.

3 'отбор Москва се опитва да развие своята офанзива. Превод към левия ръб, в непосредствена близост до центъра - застана на позициите на играчите.

2 "Шахтьор" започва с неговата половина. Дълго подаване топка между центъра и загубата на сините.

1 'звучи изходния съдийски сигнал. Мачът започна!