Екипи от Румъния и Швейцария вързани в съдейки българския екип, ръководен от Сергей Карасьов.

Pas yeeeeeeeeeeeeee-т! Както Димитри стана герой във Франция

"Бях впечатлен от начина, румънците действали в петък. Те не губят самообладание и играе на ясен модел. Нашият противник лесно може да победи Франция, "- призна в навечерието на мача от втория кръг Петкович.

Швейцарската преподавател, обаче, не прави никакви промени в стартовия състав, играчите показаха, че основите им се доверява, ви дава право на никакви грешки. Но Yordanesku реши да освежи състава незабавно за сметка на четирите изменения. На пейката седеше халфове Николае Stanciu, Овидиу Hoban, Адриан Попа и нападател Флорин Андоне. В този случай, Stanciu, който е включен в сфера на интереси "Зенит", спечелил в мача с Франция дузпа. Вероятност за опитен треньор имам халфовете Александър Kipchu Андрю Prepeliţă, Габриел Тордже. и нападателят Клаудио Kesher. Любопитно е, че 26-годишният турски "Osmanlıspor" Тордже в днешния национален отбор на Румъния е неговата най-резултатен - е вкарал 11 гола в 50 мача.

Румъния - Швейцария - 1 1

1: 0 - Stanku - 18 (пяна). 1: 1 - Мехмет - 57

Екипът Петкович Всичко започна мача по-добре. Superior противник в отвора, така топка притежание и тежестта на атаки. Същата Seferovic на 16 минути имаше още един шанс да отбележи. Швейцарците не са за първи път намериха място между редовете на отбраната и халфовата линия на отбора Румъния Нападателят получи извеждащ пас, но отново безуспешно са действали в последните етапи. Вратарят Чиприан Tătăruşanu спасени от защитниците му.

Страстите се покачва, броят на ставите увеличава. Karasev трябваше да изтърпи няколко предупреждения румънски играчи, които се срещнаха твърде трудни опоненти. Всичко започна с груба справяне отзад от Prepelitsa. Въпреки швейцарския екип проведе предимството и е търсил за различни подходи към портата Tătăruşanu по-критични моменти, създадени още екип Yordanesku. Например, в една от атаките Kipchu Охлажда се отново да го въведете в полето Lihtshtaynera, приблизително в същия стил като Владимир Вайс днес победи Игор Smolnikova, само румънецът удари неточни. Жълто може да се увеличи предимството и след пряк свободен удар, когато топката рикошира от някой от швейцарците дойдоха на Cristian Săpunaru. Сега, за да помогне на вратаря Ян Зомер дойде пръчка.

По време на почивката Yordanesku променило "opornika" Михай Пинто на Hoban и свеж полузащитник почти оправдава доверието на треньора има първият минута на второто полувреме. Hoban победи от смъртоносна позиция, и то не удари - той не го обясня. Румънци бързо се включи в играта, това парче се оставя за тях. В друг епизод, Йохан Джуру. прекъсвайки камера Тордже отдясно, просто не режат топката в собствената си мрежа. Петкович вече е готов да замени Seferovic, събира, изглежда да стане европейски шампион пропусна целта шансове, талантливия 19-годишният Брил емболия. но в този момент Швейцария отбеляза. След изпълнение на корнер топката се отби на Адмир Мехмеди. той се натъква и сърдечно целуна топката без шанс за Tătăruşanu. Exit емболия е отложено, но не за дълго.

Добро движение, отваряне в различни области емболия добавена променливост и тежестта на атаките срещу Швейцария. Партньори веднага започнаха активно да го снабди с топки, това е само младият нападател не можа последното действие се оказа: в ритъма от, призна загубата срещу защитника. Той получава обещаващ безплатно - шардана Шакири се удари в "стената". Изглеждаше, че швейцарците в окончанието останали малко повече усилия, но в последната минута на превъзходството на игра изчезнали. Румънци провалили няколко подхода към портите Sommer, обаче, сто процента шансове за гол и не са създали. "Ате" всички. Най-вероятно наравно 1: 1 уредил двете претенденти. активи Петкович екип разполага с четири точки, а отборът на Румъния, която има една точка, преди срещата с група от заклет аутсайдер отбор на Албания.

Витория: "Бенфика" уважава ЦСКА, но той иска да го победи

Захаров: всички играчи трябва да отидат в мразовития Хабаровск и страдат - това е тяхната работа

Конте: на "Челси" няма никакви проблеми с мотивацията, ние уважаваме "Карабах"

Инспектор на RFU Player "Динамо" е бил свален в наказателното поле "Akhmat" безспорната дузпа

Инспектор XRF: съдията е направил грешка, а не наказание в портата "Локомотив"

Feis: "Бенфика" иска да победи ЦСКА Москва, студът не е проблем

"Спартак" - плейофите за правото да участват в 1/8 финалите на УЕФА Младежката лига