ПредишенСледващото

Казан "Ruby" не можа да запази печелившия резултат в игра с "Интер". В далеч мача на отделенията Лига Европа Курбан Бердиев играе с италианския клуб наравно 2: 2.

"Ruby" откри резултата в 17-та минута. На портата, "Интер", че това е наказание, Bibras Natkho не може да победи Самир Ханданович, но Александър Рязанцев успешно играе на довършителни работи.

Домакините успя да се върне в 39-ата минута. Вратар, "Рубин" Сергей Ryzhikov затича, за да отнеме топката от Естебан Камбиасо, но аржентинецът е пребит в гол, направи точна навес на Марко Ливан и главата се удари в празна мрежа.

След 84 минути игра, Саломон Рондон, след отлично предаване на Роман Еременко избяга от защитата, "Интер" и на наказателното поле стреля точно в линията на ъгъла. Въпреки това, втората компенсирана минута "Интер" се проведе бърза атака, в последния етап, който Нагатомо забие топката в мрежата на Ryzhikov.

Цели: RYAZANTSEV, 17 (0: 1). Marko Livaja, 39 (1: 1). Rondon, 84 (1: 2). Нагатомо, 90 + 2 (2: 2)

Пропусната дузпа: Нат (F), 17