• Старши треньор на "Рубин" Курбан Бердиев (вляво) и наставник "Атлетико" Диего Симеоне
  • Старши треньорът на "Атлетико" Диего Симеоне
  • Късно цел Радамел Фалкао не е помогнал, "Атлетико"

"Ruby" е достатъчно наличност

Казан "Ruby" на агрегата достига 1/8 финалите на Лига Европа, губейки у дома, "Атлетико" с минимален резултат. Първата среща завърши в полза на отбора Курбан Бердиев - 2: 0.

Що се отнася до състава на "Рубин" Курбан Бердиев преди е имало само един въпрос: кой заменя окачения Роман Шаронов?

В резултат на това, както се очакваше, в центъра на отбраната стига Иван Маркано от Навас. На дясното крило се играе от Олег Кузмин. В този случай, заявлението не е повторно ранен Ян M`Vily.

Гостите започнаха мача активно. Още във втората минута, Фалкао се отличи с удар от наказанието - малко висока. Впоследствие основен действие се извършва в централната зона. Гостите често са в състояние да премине в наказателното поле, за сметка на индивидуалните действия - не повече.

"Рубин" е склонен да продължи атаката, понякога дори пеша, обаче, възможността той получава рядко. Първият изстрел към вратата Серхио Asenjo е претърпял толкова, колкото 26-та минута. Гостите не са много по-различни в това отношение - две удар. Въпреки това, дори и с такава игра Мадрид имаха добра възможност да се измъкне за прекъсване на ранга на лидера.

В края на ининг Казан вратар Сергей Ryzhikov в светлината на ситуацията той не може да хване топката на изхода и куршумът рикошира почти от Сергей Кисляк към портата. Кузмин полза в подкатегорията чукна топката с панделки.

Този епизод вдъхновен посетителите, които са създали завесата половината няколко опасни моменти. Серия от нападения на конкурентните операционни българските притежателите на купа реагира неточно удар Рондон от места извън зоната.

Рондон припомни дебюта си през втората половина. Той ограбен противник, проникнал в наказателното поле от левия фланг и опасен удар от малък ъгъл - Серджо Asenjo не го пропусна. Екипът Симеоне трябваше да изчака отговора сравнително кратък. И за пореден път акцентът беше Фалкао, който почти е оставил сам, притиснат между три претенденти. И само в подкатегорията Навас не позволи на играча да се прекъсне от ъгъла на вратаря.

Повечето от оставащото време от три хиляди публика "Лужники" трябваше да се замразява в студа, тъй като не са се случвали няма опасност от мача. Но в 84-та минута Фалкао с мълчаливото одобрение на Маркано и Навас Адриан Лопес затворена камера в вратаря, правейки Мадрид няколко фенове да забравят за студа.

Интрига засилена Навас, който е близо до централната линия буквално косят Фалкао, за което той получи директен червен картон. Но резултатът не се промени. В следващия кръг "Ruby" играе носител на "Леванте" - "Олимпиакос", а той за пръв път ще се срещнат по време на парти.

"Таймс", проведено онлайн излъчване на мача "Рубин" - "Атлетико".

Други материали са достъпни на страницата на Лига Европа.