ПредишенСледващото

ANCOR INDUSTRY - Kondopoga

Технолог картон растение (премести в региона Иркутск) Отговорности: Управление на технологичния персонал картон растение. Мониторинг на спазването на технологичната дисциплина в персонала на магазин, изпълняващи технологични карти, процедури, суровини потребление норми.

3 седмици преди hh.ru

Търнър 4-6 разряд 62 000-67 000P

Resource Group - Kondopoga

Отговорности: струг работа по тези. машини обработват 16K20, DIP 300-500 Изисквания: Опит 4 години 4-6 условия за заустването: Скоростта на 220 рубли / час, 1.2 коефициент за нощната смяна, график 6/11 самостоятелно приготвяне на храна, безплатни апартаменти smnyh.

преди 2 седмици с hh.ru

Сестра 20 000P

Затворено акционерно дружество "Превантивна клиника естествено възстановяване" Kivach клиника "- Kondopoga

Описание на длъжността Средната мед. образование и подходящо обучение и специализация в специалност "Медицински сестри", не се изисква професионален опит. Функции своевременно и точно извършва профилактични и диагностични и терапевтични процедури.

преди 20 часа trudvsem.ru

Лекар район 25 000P

Описание на длъжността завършил мед. образование и подходящо обучение и специализация по специалността "терапия", не се изисква професионален опит. Задължение за осигуряване на адекватна медицинска помощ в своята област, като се използват съвременни методи.

Baker месене от 28 000P

Отговорности: за месене на тесто, в съответствие с параметрите на процеса (скорост, време, качество полуготови продукти) и стандартите отметки съставки в съответствие с технологичните карти за печене продукти в съответствие с менюта план и график на производството на крайни продукти.

преди 3 седмици career.ru

Технолог картон растение (Irkutsk област) договор

Помогнете ни да направим сайта по-добре!

Ние наистина оценявам вашето мнение. Ако имате някакви коментари или предложения относно сайта моля свържете се с нас и ние ще се опитаме да го оправя. Благодаря.