ПредишенСледващото

продажби продажби асистенти

местни автомобили ____________________________________

(Подпис) (име, инициали)

1.1.Prodavets консултант участва в организацията на съвременни системи за обществени поръчки и продажбите на автомобили; работи за след придобиването имаме кола, купувачът се радваме да ползват услугите на нашите сервизни центрове. и с благодарност си спомни колата ни център по време на движение.

1.2.Svoey дейност допринася за мисия на центъра автомобил, от своя бизнес план.

2. Изисквания за служителя

2.2.Na позиция на асистент продажби се определя на човек, който има средно техническо или висше техническо образование.

2.3.Prodavets консултант трябва да знаете:

- мисия, корпоративни стандарти и автофокус бизнес план;

- маркетингова политика автофокус;

- автофокус организационна структура, Правилника за съвместна административната система;

- изследователски методи в консуматор на, на конкурентен пазар;

- Правила за приемане и обслужване на клиенти;

- PC в размер на напреднали потребители: Microsoft Word, Excel, да бъде в състояние да работи с файловата система (копие от / на дискета, създаде директория, преместване, копиране, изтриване на файлове и др ...), За да можете да персонализирате своя собствена работна среда;

- нормативните правни актове. наредби, инструкции и други материали по ориентиране и документи, свързани с продажбите на превозни средства;

- обработка на поръчките и точността на документация за превозни средства, продадени;

- цени, система за отстъпки и ползи от придобиването на превозни средства и услуги в авто център; Продажбите на автомобили в технологията на дребно и практика;

- цени, както и продажба на TTD / м, особено марки, за разлика от бране на цветове и живопис / м;

- условия на допълнителни услуги, предоставяни на клиентите автофокус;

- цени и срокове за монтиране на допълнително оборудване се продава и / m;

- диапазон на / м паркирана кола център, разположен на пътя на а / м;

- устройство цел, който се доставя с а / м.

2.4.Generalny директор на автофокус трудов договор с асистента магазин за период от не по-малко от 1 (една) година. При сключване на трудов договор Генералният директор може да създава допълнителни изисквания за кандидатура за позицията на асистент продажби.

3. Поставете на организационната структура

3.1.Naznachenie и освобождаване от него със заповед на генералния директор да представи автофокус началник на отдела по продажбите и / m.

3.2.Prodavets Консултант е обект на всички въпроси, свързани с оперативното управление на отдела за продажби на автомобили, обадете му директно върху всички производствени проблеми.

3.3.Na липсата на асистент продажби (заболяване, ваканция, и т.н.), Неговите задължения са лицето, назначено по предписания начин.

3.4.Prodavets консултант е финансово отговорен човек, който е подписал с изпълнителния директор на договора.

3.5.Effektivnost работата му се оценява по следните параметри:

- правене на техните длъжностни характеристики за всички, без изключение, позициите;

- изпълнение на продажбите на коли центъра на автомобили бизнес план;

- навременното предоставяне на надеждна информация за процеса на продажба на исканията и твърденията на купувачите ръководител на катедрата и по искане на маркетинговия отдел;

- капацитета за усвояване на нови знания и нови методи за ефективно обслужване на клиентите;

- високо ниво на дисциплина;

- приятелски, творчески подход към всички работни процеси, способността за предотвратяване на конфликти.

4. Задължения

4.1.Prihodit да работи 15 минути преди началото на деня, спретнато облечен (задължително бизнес облекло).

4.3.Pomogaet купувач вземане на решение за покупка. Обяснява предимствата на закупуване на автомобил в авто център, осигуряване на купувача с информация за всички отстъпките, условията и възможностите за гаранция.

4.4.Soobschaet всеки потенциален купувач за възможностите на комплексните услуги автомобил автомобили в центъра и ви кани да се насладите на услугите на центъра на автомобили грижи.

4.6.Vo всички ситуации оперира технологично, като се използват модерни продажбите машини и привличане на клиенти.

4.7.Peredaet купувачи решават да закупят продавачи дизайнер.

4.8.Proschaetsya с купувача плаща за превозното средство за придобиване, го кани да се използват услугите на автосервиз по време на гаранцията и следпродажбено обслужване. Въвежда оперативните процедури на центровете за услуги и условията на гаранцията.

4.10.Uchastvuet при изготвянето на планове за изпълнението на превозни средства и услуги, предоставяни от автофокус, пазарно проучване на търсенето на автомобили, продавани, перспективите за развитие на пазара.

4.12.Obespechivaet спазване на търговската тайна по отношение на клиенти, методи на работа, технически решения, проблеми, технологии, вътрешни документи и така нататък.

4.13.Izuchaet мнение на потребителите за цени, видове превозни средства и предложи услугите си в отдела за продажби на автомобили; Това предава събраната информация отдел главата.

4.14.Vo липсата на мениджър продажби е електронно склад на превозни средства своевременно го прави необходимата информация: пристигането на нови автомобили на превозни средства, които преминават транзитно; Получените поръчки и по други въпроси.

4.15.Vo време мениджър продажби липса на организиране на поддръжката на запис клиентска база данни в базата данни на информация за всяка транзакция, направена от отдела.

4.16.Vypolnyaet лични поръчки началник на отдела на продажбите на автомобили.

4.17.Sostavlyaet необходимите отчети.

Продажбите има право да:

5.1.Znakomitsya с проекти за решения, началника на отдел продажби на автомобили, във връзка с дейността му.

5.2.Zaprashivat лично или от името на началника на отдел на отдел глави автофокус и професионалисти информацията и документите, необходими за изпълнение на техните задължения.

5.3.Vnosit до началника на отдела на предложения за подобряване на работата, свързана с тази инструкция задължения.

Продажбите носи отговорност за:

6.1.Narushenie краен срок за подаване на оригинални документи за формирането на финансовите отчети.

6.2.Predostavlenie невярна информация за задачи и отчетни данни.

6.3.Nevypolnenie заповеди, постановления и заповеди началник отдел.

производителност 6.4.Nenadlezhaschee или неизпълнение на задълженията си по настоящия длъжностна характеристика - до степен, определена от трудовото законодателство на Руската федерация.

6.5.Pravonarusheniya извършено в хода на своята дейност - в рамките на ограниченията, определени от настоящата административна, наказателна и гражданска законодателство.

6.6.Prichinenie имуществени щети - в рамките на ограниченията, определени от трудовото и гражданското законодателство.

7. Условия на труд

условие за оборудването:

С познатия инструкция: ______________ ________________________