PvP ефекти могат да бъдат снабдени с елементи, започвайки с най-доброто А клас. Това изисква очила слава и някои Adena. За повече информация за системата.

1. PvP бонус може да бъде добавен към оръжието и горната част на бронята, то ще действа само по време на битка с други знаци
  2. За да се даде възможност на PvP обект ефект или да се откажете от него, трябва да поискат прилагане репутацията Rapidusa Сципион и в градовете на Аден и Rune
  3. Предмети от PvP не могат да продават, прехвърлят, хвърлят на местоположението, можете да сте поставени на частно складиране
  5. PvP броня само да работи, когато е оборудван с пълен набор от доспехи
  6. При спазване на PvP вложка може да се подобри чрез модифициране на обекти свитъци
  7. Обектът не може да бъде добавен към PvP същността (Armor династия), надарен с атрибутите или поставете камъните Life

PvP ефекти за оръжия

С една ръка физически оръжие. възстановява цел атака характер CP 200 с вероятност от 15%, увеличава щетите в PvP 5%

С две ръце физически оръжие. когато атакува цели при 5% вероятност е вероятността за бонуса от повреда, която увеличава щети PvP 5%

Близнаци мечове. намалява разстоянието от носа или арбалет с цел шанс 15%, увеличава щетите в PvP 5%

Ками, Fist, Spades. с вероятност от 15% един положителен ефект анулира цели и намалява ефективността на щит за защита, увеличава щетите в PvP 5%

Лъкове и арбалети. с вероятност от 15% увеличава скоростта на изпичане единици 100, увеличава щетите в PvP 5%

Магията оръжие. с вероятност от 15% увеличава скоростта на атака магически 100 единици увеличава увреждане PvP 5%

PvP брони ефекти

Тежка битка. с вероятност от 15% се прилага към целевата отрицателен ефект за намаляване на скоростта на движение, скорост и атака магически скорост четене от 20% и намалява увреждане PvP 5%

Light броня. 15% шанс да загуби своята цел от атакува характера враг, намалява увреждане, предприети в PvP с 5%

Вълшебната броня. Това намалява вероятността сте критично ударен от физическа атака, както и неговата сила, намалява увреждане, предприети в PvP с 5%

За да инсталирате PvP ефекти, е необходимо:

Adena и определена сума на славата точки, които могат да бъдат получени по следните начини:

Членовете на клана, с участието в обсада заловен клан зала ще получават на всеки 5 минути:

• Укрепване на Партизан - 190 точки славата
  • Palace Рейнбоу Спрингс, Крепостта на мъртвите, Отчаяният Castle, Лагер разбойници, Corral диви животни - 750 точки славата

По време на характера на Битката на Земята е в PvP зона, на всеки 5 минути. ще получи 1250 точки

Отбори, които участват в арена boyaz Underground Coliseum за победата могат да получат допълнителни славата точки:

• 1 победа - 750 точки славата
  • последователни 2-5 pobed- 750 точки + 50 точки за всяка допълнителна победа
  • Скоростни 6-10 pobed- 1000 точки славата + 20 точки за всеки допълнителен победа
  • последователни 11+ pobed- 1000 точки славата + 10 точки за всеки допълнителен победа

По време на обсадата на замъка на герой, който се намира в зоната на PvP, на всеки 5 минути. ще получите:

• 1250 точки славата
  • Убивайки врага могат да получат до 10 точки на славата

Членовете на клана, с участието на обсадата на крепостта, ще получат всеки 5 минути. 310 точки на славата